Media o polskiej mistrzyni UFC

Kumpel wbił dzisiaj na o2 i widziałem jakiś naglowek o potencjalnej walce JJ i Rondy. Powstrzymalem się od wejścia dalej.
 
hmm sprawdziłem z ciekawości rozporządzenie min. sportu dot. dyscyplin, w których mogą działać związki sportowe. Są tam: Zapasy, judo, sumo, mt, kb, boks, karate, taekwondo, jujitsu i wu shu. Mma brak. Jest za to: korfball, western&rodeo, modelarstwo, wędkarstwo, kendo, warcaby itp. Jeszcze ringo!
No i dobrze, że MMA brakuje. Jakoś mi nie tęskno do związku MMA. A że czegoś nie ma w rozporządzeniu ministra to nie znaczy, że sportem nie jest.
 
Główna portalu Gazeta.pl. Sprzed dwóch minut. Mało? Przestańcie biadolić
Przeglądam portale największych mediów i jestem pozytywnie zaskoczony, naprawdę dużo się o Joasi pisze, nawet GW zamieściła pozytywne info. Po telewizjach nie można spodziewać się takich reakcji, bo Aśka nawet jeszcze nie wróciła, nie mają materiału do wyemitowania.

Jest szansa na zmianę postrzegania mma przez mainstream, pozytywnym sygnałem było już, że występ Omena nie uruchomił lawiny protestów, po drugie, my bardzo lubimy leczyć narodowe kompleksy sportowymi sukcesami.
Jak Aśka wróci to rozpocznie tourne po stacjach, mam nadzieję, że oprócz telewizji śniadaniowych, odwiedzi poważne programy sportowe.
Będzie dobrze, nie od razu Kraków...., jeszcze dwie trzy, takie walki i Polska zrozumie jakiego doczekała się skarbu.
 
E tam Pany nie jest tak źle. Ja akurat w weekend odwiedziłem rodziców i galę oglądałem u nich. Wstałem koło 11 i Matka przywitała mnie taką rozmową. I co. Wygrała ta Jędrzejczyk? Ja mówię, że tak. Matka mi odpowiada, że wie bo w wiadomościach mówili(Polsat news albo TVN 24). I się ze mnie śmieje, że oni z Ojcem też wiedzą i już w kościele nawet byli, a ja całą noc przesiedziałem, nie wyspałem się i teraz dodatkowo jak więzień łagru wyglądam.
 
Matka też mnie się pytała czy to ta Jędrzejczyk to wygrała na tej gali co była w Toruniu w piątek :crazy:
Czyli na prawdę poszło w świat. W większości serwisów to była wiadomość sportowa nr 1
 
Ja też pokazałem tacie i, szczerze mówiąc, reakcja była lepsza niż się spodziewałem. Nie tylko chciał walkę zobaczyć, ale też materiał sprzed walki (za moją namową, ale jednak - puściłem mu fragment extended preview) + całe wychodzenie zawodników, co jest u niego niespotykane (zawsze nawet Buffera mi kazał przewijać :o o:). Walka mu się bardzo podobała, kazał sobie nawet co chwile tłumaczyć co mówią komentatorzy :lol: Zdziwiony był wielce, że w narożniku do niej po polsku mówią - chyba myślał, że to tylko Polka z urodzenia, a żyje w USA. A później jeszcze chciał jakiś wywiad obczaić z nią, co jest już serio niespotykane u niego (oczywiście zapodałem wywiad rocksów :lol:). A dzisiaj jeszcze sam zadowolony zagadnął, że "słyszał o Jędrzejczyk w TV", i że należy się dziewczynie, żeby było o niej głośniej.

Bez jaj, ale to wydarzenie jest tak cholernie piękne, że nawet "Janusze KSW" powinni je docenić. A żeby je docenić, muszą o nim wiedzieć. Dlatego przyłączam się do kampanii społecznej wspomnianej przez @Arlovski, i obliguje się do wyedukowania i uświadamiania pozostałych Januszy wokół mnie :lol:
 
Jest i informacja na okładce PS. Marzy mi się, żeby kiedyś informacja o MMA była główną informacją na okładce...

635620554_wnarxes.jpg
 
Last edited:
jutro w pytaniu na sniadanie będą mówić o MMA, w wydaniu kobiet. Zapowiedzieli to przed chwilą, pokazali nawet urywki walki Rousey która zakłąda balache tate w walce ze strikeforce. Poniekąd jest to związane z Joasią i jestem przekonany że o niej w tym napewno powiedza.
 
Kurde @VaeVictis dziś rano widząc info w gazecie METRO o Asi tak właśnie pomyślałem, że temat o Asi w prasie by się przydał - widzę, że szybciej wpadłeś na ten pomysł, jednak cohones to świadomość zbiorowa która nie śpi :)
A oto wzmianka o Asi w sportowej części gazetki METRO w 3mieście:
 

Attachments

  • asia.jpg
    asia.jpg
    131.8 KB · Views: 46
Nie dość, że świetnie walczy to do tego jeszcze bardzo dobrze wygląda. Oj szykuje się gwiazda UFC na globalną skalę. Ale taką mega skalę... jak Ronda, czy GSP, a nie jak Weidman lub też inny cichy "papierowy" mistrz, co wlaczy 1 na ruski rok.
 
Back
Top