Media o polskiej mistrzyni UFC

Dni telewizji są policzone? Rozumiem, że jest w tv masa chłamu, ale nie róbmy jaj.
 
Mam całkowicie wywalone na to czy telewizja lub prasa wspomni cokolwiek o walce Asi, dni tych mediów i tak są policzone.
Pewnie masz racje, ale ten proces troche jeszcze potrwa. Poki co obecnosc w TV daje nadal najwieksza rozpoznawalnosc.
Jutro w Puncherze:
"Obojętnie nie możemy przejść obok zwycięstwa Joanny Jędrzejczyk na UFC 185. Polka, ku zaskoczeniu wszystkich ekspertów, totalnie zdominowała dotychczasową mistrzynię Carlę Esparzę i sięgnęła po pas mistrzowski kategorii słomkowej. Jak występ Polki oceniają eksperci i zawodnicy UFC? Tego dowiecie się tylko w poniedziałkowym Puncherze!"

"Janisz o Jędrzejczyk: Czapki z głów. Oto mistrzyni!"
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/ja/Janisz-O-Jedrzejczyk-Czapki-Z-Glow-Oto-Mistrzyni/index.html
 
Wątpię, że te dni są policzone.... zmęczone, wracające z siatkami z zakupów matki, znużeni pracą i żonami z obwisłymi cyckami mężowie, żądne debilnej papki sortu MTV i talentshowów gimby, smutna monotonia rzeczywistości, ludzie lubią do kotleta załączyć odmóżdżający obraz z dźwiękiem i popadać w samohipnozę i otępianie.
 
Pewnie masz racje, ale ten proces troche jeszcze potrwa. Poki co obecnosc w TV daje nadal najwieksza rozpoznawalnosc.
Jutro w Puncherze:
"Obojętnie nie możemy przejść obok zwycięstwa Joanny Jędrzejczyk na UFC 185. Polka, ku zaskoczeniu wszystkich ekspertów, totalnie zdominowała dotychczasową mistrzynię Carlę Esparzę i sięgnęła po pas mistrzowski kategorii słomkowej. Jak występ Polki oceniają eksperci i zawodnicy UFC? Tego dowiecie się tylko w poniedziałkowym Puncherze!"

"Janisz o Jędrzejczyk: Czapki z głów. Oto mistrzyni!"
http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/ja/Janisz-O-Jedrzejczyk-Czapki-Z-Glow-Oto-Mistrzyni/index.html

O super! wkoncu cos konkretnego w Puncherze !
 
Słuchałem dziś radiowej trójki i były gratulacje, jeden z redaktorów oglądał na żywo nawet, ogłoszenie wyniku przez Buffera było , o ile pamiętam to również Aski krótka wypowiedź tuż po walce, trzeba ludzi edukować i imię Aśki sławić, pzdr
Ciekawe którego streama oglądał.
 
Piszecie, że luz, bo będzie coś w tv śniadaniowej, ale to właśnie jest problem. Spychanie mma z poziomu sportu (Wiadomości sportowe) do dziwactwa (JJ będzie w dzień dobry tvn pomiędzy tematem - jak sika Anna Grodzka a tematem o sprzątaniu kup po psach)...
 
Od prawie trzech lat nie mam telewizora. Mam całkowicie wywalone na to czy telewizja lub prasa wspomni cokolwiek o walce Asi, dni tych mediów i tak są policzone. Liczy się Internet, a tam Asia pojawiła się na wszystkich dużych portalach.

me too, ludzie są zbyt zależni od innych ludzi, naprawdę potrzeba wam by o czymś usłyszało 15mln ludzi których nie znacie i nie poznacie?
 
Główna portalu Gazeta.pl. Sprzed dwóch minut. Mało? Przestańcie biadolić

qxrwxl.jpg
 
Niby to media, ale... nie polecam przeglądać FB Mameda. Teksty typu "Walka Karoliny w KSW dostarczyła lepszych emocji niż walka Aśki w UFC" to wierzchołek góry lodowej.
Kawulski pewnie :wink:
 
Tymczasem o każdym pierdnięciu Kubicy informują, i to szeroko informują.

O nim informują chyba jako zabawną ciekawostkę "Kubica znowu wypadł z trasy", "Kubica znowu rozbił auto".

A Zarzeczny jak zwykle bredzi i krytykuje, no ale on chyba już tak ma.
Zabawne jest że jego zdaniem wrestling jest mniej brutalny od MMA, może ten dzisiejszy wrestling, bo ten choćby sprzed kilku lat to było konkretne mordobicie w jeziorem krwi w ringu.
 
Popis arogancji, braku fundamentalnej wiedzy, prostactwa i zwyklej glupoty dal tez niestety obdarzony chyba najbardziej sportowa sylwetka wsrod dziennikarzy zajmujacych sie sp0rtem czyli Pawel Zarzeczny.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3787167,joanna-jedrzejczyk-jest-z-zupelnie-innej-bajki,id,t.html

Zarzeczny to kolejny idol gimbusów, którzy nie odróżniają inteligencji od sarkazmu. Oczywiście w artykule zdążył napisać, że Ania Lewandowska jest mistrzynią Kyokushin(!) i że jest to karate bezkontaktowe(!!). Proponuję posparować to bezkontaktowe karate...
 
  • Like
Reactions: mat
http://www.polskieradio.pl/43/265/A...otarlo-to-do-mnie-jestem-z-Polski-i-wygralam-
http://sport.interia.pl/mma/news-joanna-jedrzejczyk-nowa-gwiazda-mma,nId,1698697
Popis arogancji, braku fundamentalnej wiedzy, prostactwa i zwyklej glupoty dal tez niestety obdarzony chyba najbardziej sportowa sylwetka wsrod dziennikarzy zajmujacych sie sp0rtem czyli Pawel Zarzeczny.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3787167,joanna-jedrzejczyk-jest-z-zupelnie-innej-bajki,id,t.html
Ten knur już dawno przestał być dziennikarzem.
 
Ja wiem, że to głupie, ale może po prostu mma nie jest w Naszym kraju aż tak popularnym sportem jak sądzimy?
Jaki interes ma Polsat na pokazywanie gali FEN, która zbiera mniej widzów, niż gołe pośladki jakiejś gwiazdy?
Analogicznie jaki interes mają telewizje w poświęcaniu większego czasu na pokazywanie wydarzeń, które żywo interesują 2,6 promila społeczeństwa (100 tyś/38 mln)?
Owszem trzeba promować mma, ale ten obowiązek spoczywa na Nas, a nie na telewizji, dla której liczą się tylko słupki oglądalności.
I tak powinniśmy się cieszyć, że Jędrzejczyk została zauważona, chociaż w tych dwóch zdaniach z teleekspresu, do tego dochodzi dość sporo materiałów w internecie, radiowa trójka także wspomina o JJ. Nawet to, że ten pan Zarzeczny tworzy swoje wypociny to powód dla nas do zadowolenia, bo nie ważne jak, byle mówili. Mma to na tyle kontrowersyjny sport, że nie ważne jak by była mocna krytyka słowna i tak ona spłynie po twardej skorupie, jaką ta dyscyplina wytworzyła.
W Naszym kraju każde wspomnienie o mma z pominięciem słówka ksw to sukces i cieszmy się z tego co mamy, a nie psioczmy na to, że wygrana Jędrzejczyk jest wspominana po meczu Realu z Barceloną.
 
Te głowy w TV to w większości "telewizyjne kurwiszony" jak to kiedyś powiedział Stefan Siara Siarzewski.
 
Powiedzmy, że nieobecność Asi na rzecz F1 mamy uzasadnioną, ale biathlonu i Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak? :D Nie może chodzić o nic innego jak o "brutalność" i "kontrowersyjność"

Kubica i F1, to już dawna historia. Teraz okupuje ostatnie miejsca w rajdach albo nie dojeżdża do mety. Gdyby nie PAŃSTWOWY sponsor, to nie byłoby go w PAŃSTWOWEJ telewizji. Jaka normalna telewizja informuje, że polski sportowiec zajmuję 20-te któreś miejsce w jakiś wyścigu...

Co do biathlonu, to jego obecność w tv była uzasadniona, bo były MŚ i były medale. Tym bardziej, że TVP transmitowała te mistrzostwa. A swoją drogą biathlon jest nawet fajny :)

Reasumując. Nie masz potężnego SPONSORA, nie ma Cię w mainstreamowych mediach. Czyli albo Asią musi zainteresować się większy sponsor, albo jakaś tv musi wykupić UFC (w Polsce jest to możliwe tylko w Polsacie).
 
Może i dobrze, że pisze cokolwiek... ale odnoszenie przemocy do sportu jest co najmniej nieporozumieniem. Gościu albo prowokuje, albo nie wie co to przemoc.
 
Ja wiem, że to głupie, ale może po prostu mma nie jest w Naszym kraju aż tak popularnym sportem jak sądzimy?
Jaki interes ma Polsat na pokazywanie gali FEN, która zbiera mniej widzów, niż gołe pośladki jakiejś gwiazdy?
Analogicznie jaki interes mają telewizje w poświęcaniu większego czasu na pokazywanie wydarzeń, które żywo interesują 2,6 promila społeczeństwa (100 tyś/38 mln)?
Owszem trzeba promować mma, ale ten obowiązek spoczywa na Nas, a nie na telewizji, dla której liczą się tylko słupki oglądalności.
I tak powinniśmy się cieszyć, że Jędrzejczyk została zauważona, chociaż w tych dwóch zdaniach z teleekspresu, do tego dochodzi dość sporo materiałów w internecie, radiowa trójka także wspomina o JJ. Nawet to, że ten pan Zarzeczny tworzy swoje wypociny to powód dla nas do zadowolenia, bo nie ważne jak, byle mówili. Mma to na tyle kontrowersyjny sport, że nie ważne jak by była mocna krytyka słowna i tak ona spłynie po twardej skorupie, jaką ta dyscyplina wytworzyła.
W Naszym kraju każde wspomnienie o mma z pominięciem słówka ksw to sukces i cieszmy się z tego co mamy, a nie psioczmy na to, że wygrana Jędrzejczyk jest wspominana po meczu Realu z Barceloną.

Bo nie jest tak bardzo popularne, Tymek udowodnił to tydzień temu
 
Popis arogancji, braku fundamentalnej wiedzy, prostactwa i zwyklej glupoty dal tez niestety obdarzony chyba najbardziej sportowa sylwetka wsrod dziennikarzy zajmujacych sie sp0rtem czyli Pawel Zarzeczny.
http://www.polskatimes.pl/artykul/3787167,joanna-jedrzejczyk-jest-z-zupelnie-innej-bajki,id,t.html

Pamiętam dyskusje "ekspertów" jakich dobrał sobie p. Zarzeczny podsumowującą jedną z gal UFC na OS - Najman i Głowacki. Nie warto brać tych słów jakie Zarzeczny przytacza na temat Joanny, zwolniony z OS próbuje ośmieszać MMA, które jeszcze sam do niedawna komentował z zainteresowaniem, ze swymi wszechstronnymi ekspertami. Chorągiewka tyle w temacie
 
Reasumując. Nie masz potężnego SPONSORA, nie ma Cię w mainstreamowych mediach. Czyli albo Asią musi zainteresować się większy sponsor, albo jakaś tv musi wykupić UFC (w Polsce jest to możliwe tylko w Polsacie).
Albo musisz mieć pieniądze na agencję PR, która będzie wysyłała do redakcji gotowe materiały, żeby pracowici dziennikarze łaskawie wklejali je do swoich tytułów. Samo się nic nie nakręci, to nie jest piłka nożna.
 
Prywatne stacje mogą robić co chcą. Jeśli im się nie opłaca, to jasne, ze milczą. Z drugiej strony śmiem twierdzić że to nie świadoma decyzja tylko zaniedbanie. Co do TVP to ich psim obowiązkiem jest informowanie o bieżących wydarzeniach, w tym sportowych, które dotyczą Polaków. Nieraz w sport telegramie było obszerne o info omś w lotach szybowców albo brydżu sportowym, wiec liczba potencjalnych odbiorców jeszcze mniejsza
 
hmm sprawdziłem z ciekawości rozporządzenie min. sportu dot. dyscyplin, w których mogą działać związki sportowe. Są tam: Zapasy, judo, sumo, mt, kb, boks, karate, taekwondo, jujitsu i wu shu. Mma brak. Jest za to: korfball, western&rodeo, modelarstwo, wędkarstwo, kendo, warcaby itp. Jeszcze ringo!
 
hmm sprawdziłem z ciekawości rozporządzenie min. sportu dot. dyscyplin, w których mogą działać związki sportowe. Są tam: Zapasy, judo, sumo, mt, kb, boks, karate, taekwondo, jujitsu i wu shu. Mma brak. Jest za to: korfball, western&rodeo, modelarstwo, wędkarstwo, kendo, warcaby itp. Jeszcze ringo!

Dzisiaj się o tym dowiedziałeś?
 
Back
Top