Media o polskiej mistrzyni UFC

to jest tzw. "misja" mediów publicznych. Płać abonament człowieku i oglądaj gwiazdy na łyżwach, rolnika co szuka żony i inny szrot, a w wiadomościach o tym jak Państwo Dupczyńscy spod Zamościa stracili dobytek albo czy Kaczyński się goli na jajkach. A o ważnych wydarzeniach ze świata ani słowa, o Asi też nic.
 
Dlatego dawno przestałem to gówno oglądać, i polecam każdemu, człowiek od razu mniej sfrustrowany jest.
 
Ja tez nie oglądam, ale wiem jak to wygląda... A niedawno w TVP Historia pokazywali wiadomości z lat 90tych - tam było mnóstwo informacji rzeczowych ze świata. No ale trzeba wszystko skurwić, bo ludzie nie obejrzą za mądrego...
Sorry za offtop
 
To, jak bardzo sukces Aśki został w głównych wydaniach wiadomości sportowych w TV przemilczany (prócz niezawodnego Polsatu) pokazuje, jaki beton tam pracuje! W USA już doją kasę z blasku Joasi, a u nas obudzą się, kiedy będzie dziewczyna na emeryturę odchodzić. Wezmą ją wówczas do jakiegoś "Tańca z gwiazdami" czy innego gówna, i będą się ekscytować.
 
Last edited:
@Jakub Bijan
W sumie dobry temat na artykuł :) Jakbym nie był tak leniwy to zaraz bym pisał jakieś maile do mediów, żeby zaczęli poważnie podchodzić do swojej pracy, która polega na rzetelnym informowaniu o najważniejszych wydarzeniach - takich jak to. Swoją drogą o skokach nie wiedział nikt, wystarczył jeden mały wąsacz i jest boom na sport, natomiast o równie małej i nieporównywalnie bardziej medialnej Asi jest względnie cicho. Swoją drogą takie skoki narciarskie, czy F1, których nikt wcześniej nie śledził są straszenie nudne w porównaniu do MMA, więc nie rozumiem czemu w naszym sporcie nie widzą potencjału.
 
Dlatego dawno przestałem to gówno oglądać, i polecam każdemu, człowiek od razu mniej sfrustrowany jest.
U mnie również tv służy do oglądania filmów i seriali, ewentualnie sport. Rzygać się chce jak człowiek włączy jakikolwiek kanał informacyjny.
 
U mnie również tv służy do oglądania filmów i seriali, ewentualnie sport. Rzygać się chce jak człowiek włączy jakikolwiek kanał informacyjny.
W obecnych czasach, zalewu szambem tam serwowanym to jedyne sensowne przeznaczenie tego urządzenia.
 
Ciekawe jak będzie wyglądać wzrost popularność Asi w mediach społecznościowych, dla porównania jej klubowy kolega:
FB.png
 
to jest kurwa chyba jakiś kiepski żart. Polka zdobywa mistrzowski pas najlepszej organizacji mma na świecie, a w żadnych faktach, wiadomościach, wydarzeniach, panoramach i innych tego typu gównach cisza. Dobra, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale żeby w wiadomościach sportowych o tym nie wspomnieć to już czyste kurestwo i ktoś powinien za to beknąć. W przyszłości jeszcze przyjdzie koza to woza i mam nadzieję, że Asia wtedy o tym nie zapomni.

Strasznie mnie to wkurwiło, ale przede wszystkim szkoda jest mi Aśki, choć ona na te nasze żale i brak info w mediach ma pewnie głęboko wyjebane. Zresztą słusznie :)
 
Strasznie mnie to wkurwiło, ale przede wszystkim szkoda jest mi Aśki, choć ona na te nasze żale i brak info w mediach ma pewnie głęboko wyjebane. Zresztą słusznie :)
Ja bym tak nie przesadzał, obudzą się za klika dni i jestem pewien że zagości w kilku telewizjach śniadaniowych.
 
Słuchałem dziś radiowej trójki i były gratulacje, jeden z redaktorów oglądał na żywo nawet, ogłoszenie wyniku przez Buffera było , o ile pamiętam to również Aski krótka wypowiedź tuż po walce, trzeba ludzi edukować i imię Aśki sławić, pzdr
 
Postawe czesci krajowych mediow lepiej pozostawic bez komentarza. Wciaz mam cicha nadzieje, ze niektorzy jeszcze sie zreflektuja i jutro pojawia sie kolejne materialy. Jedno jest pewne, w Stanach Joanna Jedrzejczyk to juz gwiazda najwiekszego kalibru i z tego sie cieszmy.

"Joanna Jedrzejczyk violently puts strawweight division on notice."
http://www.foxsports.com/ufc/story/...yk-puts-strawweight-division-on-notice-031515

"Joanna Jedrzejczyk pummels Carla Esparza to become new UFC strawweight champion."
http://www.foxsports.com/ufc/story/...to-become-new-ufc-strawweight-champion-031515

"Polka lepsza od facetów! Jest pierwszą mistrzynią UFC"
http://sport.fakt.pl/sporty-walki/j...s-dla-polski-w-historii-,artykuly,531362.html

http://www.dziennik.com/wiadomosci/artykul/polska-mistrzyni-mma
 
to jest kurwa chyba jakiś kiepski żart. Polka zdobywa mistrzowski pas najlepszej organizacji mma na świecie, a w żadnych faktach, wiadomościach, wydarzeniach, panoramach i innych tego typu gównach cisza. Dobra, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale żeby w wiadomościach sportowych o tym nie wspomnieć to już czyste kurestwo i ktoś powinien za to beknąć. W przyszłości jeszcze przyjdzie koza to woza i mam nadzieję, że Asia wtedy o tym nie zapomni.

informują o najważniejszych sportach (czyli skoki i piłka) i o tych które mają w ofercie, tak było jest i będzie w każdej stacji, Polsat tak tylko poinformował ale to chyba bardziej przez to że trasmitują gale MMA więc dlatego.
ciekawe czy w jutrzejszej prasie poinformują o tym sukcesie.
no i też smutne że TVP bardziej woli jarać się skakaniem koni przez przeszkody niż sięgnąć po UFC i w końcu zrobić z TVP Sport prawdziwy kanał sportowy.
 
informują o najważniejszych sportach (czyli skoki i piłka) i o tych które mają w ofercie, tak było jest i będzie w każdej stacji
Ale właśnie to nie jest prawda - a przynajmniej nie całkiem. Bo WRC a wcześniej F-1 ani nie jest u nas ważnym sportem, ani nawet tego w TVN czy TVP nie można oglądać. Tymczasem o każdym pierdnięciu Kubicy informują, i to szeroko informują.
 
Ale właśnie to nie jest prawda - a przynajmniej nie całkiem. Bo WRC a wcześniej F-1 ani nie jest u nas ważnym sportem, ani nawet tego w TVN czy TVP nie można oglądać. Tymczasem o każdym pierdnięciu Kubicy informują, i to szeroka o informują.


Akurat Kubica ma potężnego państwowego sponsora - Lotos. Gdyby nie ten sponsor, to dawno już by nikt o nim nie mówił.
 
Akurat Kubica ma potężnego państwowego sponsora - Lotos. Gdyby nie ten sponsor, to dawno już by nikt o nim nie mówił.
No dobrze, ale to że ma państwowego sponsora nie wzięło się znikąd, tylko stąd, że ktoś oszacował, że może być opłacalnym inwestowanie w Roberta. W przypadku MMA nikt poza Polsatem nie myśli tymi kategoriami, i to pokazuje, jaki właśnie jest to beton. Mają dziewczynę, która zdobyła mistrzostwo świata, bo tak ten tytuł można traktować, która jest dodatkowo medialną bestią - przecież ona ukradła całe UFC 185 (!!), kto mówi dziś o Pettisie, nie mówiąc już o Overeemie? - a w TV nikt nie potrafi wyczuć pieniędzy?

Wyczują jak Joannę Krupę... po czasie. Kiedy w USA będzie już uważana "starą rurę" poza szczytem kariery. Teraz lepiej zainwestować w tandetną licencję na "mam talent dla dzieci".
 
Podporucznik Piotr Hallmann w mundurze był w Pytaniu na śniadanie i opowiadał jak to kluczem na rękę pokonał w Brazylii Trinaldo. Aśka też pewnie będzie.
 
Akurat Kubica ma potężnego państwowego sponsora - Lotos. Gdyby nie ten sponsor, to dawno już by nikt o nim nie mówił.
Powiedzmy, że nieobecność Asi na rzecz F1 mamy uzasadnioną, ale biathlonu i Weroniki Nowakowskiej-Ziemniak? :D Nie może chodzić o nic innego jak o "brutalność" i "kontrowersyjność"
 
Last edited:
News-y sportowe przygotowuje redakcja sportowa, a Pan Szaranowicz nie uważa mma za sport.
Skoro on tak myśli to i my musimy, to się nazywa misja mediów publicznych.
 
Dla mnie też jest to jawna kpina. Dzisiaj rodzinka wpadła na obiad to wszystkim musiałem pokazać i objaśniać wagę tego wydarzenia. Oczywiście nikt nic wcześniej nie słyszał bo i skąd? Polskie media tak ostro dają dupy, że w sumie to się ciesze ze nie tracę czasu na oglądanie polskiej telewizji.
 
Od prawie trzech lat nie mam telewizora. Mam całkowicie wywalone na to czy telewizja lub prasa wspomni cokolwiek o walce Asi, dni tych mediów i tak są policzone. Liczy się Internet, a tam Asia pojawiła się na wszystkich dużych portalach.
 
Back
Top