Marsz Niepodleglosci 11.11.11

I znowu to samo.. Kaptury na łeb, rozróby.. Patrioci..



Czekam tylko na głosy że tv kłamie, i jest zupełnie inaczej.
 
Nieźle sie tam dzieje, konkretna zadyma. Nie wiem w tv ktoś się wypowiadał, że policjantów na Pl.Konstytucji zaatakowali jacyś kibole, a nie uczestnicy marszu, którzy teraz przemierzaja Warszawę.
 
Tutaj ciężko się wypowiadać, bo możliwe, że ta zadyma to jakaś prowokacja. Jak wiadomo, 100 ludzi robiących zamieszanie stwarza wrażenie, że wszyscy uczestnicy to robią.
 
po każdej stronie 30% w sumie normalnych ludzi, a reszta przyszła pobic się z zomo, rozpierdolic coś, poskakac i pokazac się wśród kolegów



dziadostwo skurwysyństo a nie patriotyzm
 
Zeby niemieckie lewackie scierwo latalo z kijami w polskie swieto niepodleglosci po ulicach Warszawy:


Ataki na policję

Grupa około 120 osób, wśród nich członkowie organizacji lewicowych, która zaatakowała policjantów na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, została przewieziona na komisariaty, gdzie zostanie przesłuchana.

- Sytuacja została już opanowana. Osoby, które zaatakowały policjantów, zostały wylegitymowane i przewiezione na komisariaty. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia - powiedział rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński.

Z relacji świadków wydarzenia wynika, że do interwencji policji doszło po tym, gdy na ulicy grupa przedstawicieli organizacji lewicowych wdała się w bójkę z grupą narodowców. Policja zaczęła ich rozdzielać.

Przedstawiciele organizacji lewicowych, niektórzy w kapturach i szalikach przysłaniających twarze, następnie zabarykadowali się w kawiarni na rogu ul. Nowy Świat i Świętokrzyskiej.

Na miejscu było kilkanaście furgonów policyjnych. Osoby, które wcześniej zabarykadowały się w kawiarni, po kilku godzinach zostały wyprowadzone przez policjantów do furgonetek.

Teraz sie dzieje, ja tam z ocenami na razie sie wstrzymam.

To oczywiscie nie zmienia faktu, ze koniec koncow za caly klimat wokol tego swieta ponosi odpowiedzialnosc lewactwo:

blog.rp.pl/gursztyn/2011/11/11/lewica-odkryla-11-listopada/

Trwają właśnie burdy na ulicach Warszawy. Od razu zaczęła się licytacja, kto jest winny. Telewizje mają co pokazywać, bo oficjalne obchody z Placu Piłsudskiego zawsze są mniej malownicze. Zaś postępowa ludzkość i jej organy prasowe mają powody do ekscytacji i doznań będących substytutem drugiej młodości.

Uporządkujmy więc kolejność zdarzeń. Manifestacja, np. Marsz Niepodległości, może obejść się bez kontrmanifestacji. Ta druga bez tej pierwszej jest niemożliwa. Szczególnie blokada. Gdyby zatem narodowcy nie zorganizowali Marszu Niepodległości, lewacy nie zwołaliby zgromadzenia, które nazwali Kolorową Niepodległą.
Do momentu, kiedy to jakiś czas temu lewicowcy zaczęli oburzać się na Marsz Niepodległości rocznica 11 listopada była dla nich tak samo ważna jak święto niepodległości Burkina Faso. Była to pusta data w kalendarzu, dzień wolny od pracy, coś kompletnie nieważnego. Ważny był dla niektórych 1 maja, dla innych Parada Równości. Ale nie ten szary listopadowy dzień.

Od dwóch chyba lat skrajna lewica zaczęła twierdzić, że 11 listopada to ich święto, a nie • faszystów • z Marszu Niepodległości. A wraz z nią to samo zaczęła głosić garść celebrytów. Co do tych drugich można stwierdzić, że lepiej późno niż wcale. Co do pierwszych • chyba powinni podziękować Młodzieży Wszechpolskiej i innym organizatorom Marszu Niepodległości. Bowiem to dzięki nim zerwali z błędem luksemburgizmu i uznali, że niepodległość Polski jest dobrem samym w sobie.
 
Zelboys



Przecież w tych rozróbach uczestnicza też prawicowe organizacje, zwalanie winy na jedną ze stron jest głupota. ONR i inne tego typu organizacje zrzeszają psycholi i tak to się kończy.
 
Pięknie się patrzy, jak spieprzają. Ale to są chyba naziole, bo słyszałem tam sieg heil. Dobrze mi się wydaje ?
 
nie no kurwa mać zaraz mnie krew zaleje. Byłem tam jak juz ich zabarykadowali i niewiadomo było o co chodzi, kogo ta policja obkrążyła. Tez nasi tak cwaniakują, a nie mogli sie pozbierać po małe grupki i im wpierdolić, wtedy bym im przyklasnął
 
Pięknie się patrzy, jak spieprzają. Ale to są chyba naziole, bo słyszałem tam sieg heil. Dobrze mi się wydaje ?


Nie wiem kogo tam lewactwo sprosilo :-)(swoja droga - zadnego hajlowania tam nie slyszalem, za to uroczy jest anarchista z butelka coca coli :-)). Zabarykadowali sie w lokalu "Nowy Wspanialy Swiat" (jak z Orwella nazwa), ktory nalezy do... Krytyki Politycznej :-) Jakby ktos mial watpliwosci, z ktora strona byli powiazani.



Malinowsky - wina jest po stronie lewactwa, kropka. Wystarczy zreszta poczytac, co wkleilem wyzej. Ich nigdy swieto niepodleglosci nie obchodzilo, ba, to wrecz obciach, nagle im sie zachcialo swietowac... przez blokowanie innych. Niezaleznie od przebiegu, to na nich spoczywa odpowedzialnosc za taka sytuacje.
 
Wydaje mi się, że tych akurat nie spraszali. Ta ekipa przyjechała sama, bo była okazja do zrobienia zadymy. A to sieg hail słyszałem w 0:27, z tym, że dziś jestem ledwo żywy, więc mogłem się przesłyszeć.
 
ziałacze Porozumienia 11 Listopada mogą liczyć na wsparcie bojówkarzy zza Odry. Działacze niemieckich ultralewicowych i anarchistycznych organizacji, m.in. Lewicy Antyfaszystowskiej i ruchu redskins (skinheadzi komuniści), skrzykują się w Internecie na wyjazd do Warszawy.



"Prawicowo-konserwatywny rząd i Kościół katolicki od lat utrzymują w Polsce klimat rasistowski, antysemicki, homofobiczny (...). Chcielibyśmy zwrócić uwagę na ów problem i wezwać do wspierania naszych polskich towarzyszy w Warszawie 11 XI 2011" • apelują. Na ulicach Berlina i Wiednia wiszą plakaty wzywające do blokady Marszu Niepodległości.



• Możliwe, że grupa z Niemiec weźmie udział w naszej kontrdemonstracji. Niemieccy anarchiści to grupy bardzo mobilne, jeżdżą po świecie. Polscy anarchiści też byli w Dreźnie • mówi "Rz" Mateusz Mirys ze stowarzyszenia Młodzi Socjaliści, współtworzącego Porozumienie 11 Listopada m.in. z Federacją Anarchistyczną, stowarzyszeniem Nigdy Więcej i pismem "Krytyka Polityczna".


Zrodlo: Rzepa.



Miedzynarodowka psia ich mac.



White561 - to juz nawet nie jest smieszne, gdy Twoje opinie za kazdym razem okazuja sie oderwane od rzeczywistosci.
 
@Miedziak







Kolego to nie są żadni antyfaszyci.To są antypolskie skurwysyny które pod pozorem pięknych haseł robią burdy i szukają tylko komu by tu spuścić wpierdol.Dla mnie to jest nie wobrażalne że takie chujki dostały od władz warszawy pozwolenie na demonstracje od ręki a Marsz Niepodległości dostał chyba dopiero za drugim razem.Zresztą niewyobrażalne dla mnie jest to że w Polsce gdzie żyją Polacy trzeba się prosić o dostanie pozwolenia na pokazanie tego że jest się Polakiem.Co do wozu tvn to bardzo dobrze że go rozpierdolili,ciekawi mnie tylko to czy to była prowokacja czy rzeczywiście wandalizm.Zresztą mniejsza o to ważne że propaganda dostała wpierdole za te wszystkie lata kłamstw w telewizji.
 
"Nowy Wspanialy Swiat" to tyłuł książki Huxleya, utopijnej zresztą i obok roku 1984 chyba najwybitniejszej w tym kierunku.



Polstat już powiedział ,że kolorowa niepodległość się bawiła a narodowi bandyci atakowali policje i niszczyli wszytko na drodze.



Żal mi to komentować.
 
Zelboys



Ty tak poważnie? Przeciez największym problemem jest Młodzież Wszechpolska, ONR i inne skrajnieprawicowe organizacje. Wybacz ale ludzie którzy idą manifestować swoją polskość w kominiarkach na mordzie a potem napierdalający się to dlka mnie popierdoleńcy których powinno się tępić.

Dla mnie to jest nie wobrażalne że takie chujki dostały od władz warszawy pozwolenie na demonstracje od ręki a Marsz Niepodległości dostał chyba dopiero za drugim razem.




Z nimi zawsze są problemy, wiadomo że chcą tylko się napierdalać.




Co do wozu tvn to bardzo dobrze że go rozpierdolili,ciekawi mnie tylko to czy to była prowokacja czy rzeczywiście wandalizm.Zresztą mniejsza o to ważne że propaganda dostała wpierdole za te wszystkie lata kłamstw w telewizji.


To świadczy tylko o autorze, szkoda komentować.
 
dwie bandy niebezpiecznych kretynów



jedni w cieniu Mussoliniego i Hitlera - pseudo patroci w kominiarkach



drudzy w cieniu Stalina - pseudo europejczycy z gębami pełnymi frazesów
 
Zelboys



Ty tak poważnie? Przeciez największym problemem jest Młodzież Wszechpolska, ONR i inne skrajnieprawicowe organizacje. Wybacz ale ludzie którzy idą manifestować swoją polskość w kominiarkach na mordzie a potem napierdalający się to dlka mnie popierdoleńcy których powinno się tępić.


W kominiarkach na mordach, to jak widziales, lewaki z filmu. A Twoje wezwania do tepienia przeciwnikow politycznych sie wpisuja w hasla tegoz lewackiego scierwa.
 
No tak bo przecież kominiarki na mordach i barwy jednej z warszawskich drużyn to lewacy.. Przykro mi to mówić ale sprawiasz wrażenie jakbyś był jednym z nich.
 
jeśli ktoś jest w stanie poprzeć akty wandalizmu, sytuacje gdzie przeciw sobie stają Polacy a przy tym afiszować swój patriotyzm kominiarami i barwami klubów sportowych - tak naprawdę nie ma pojęcia czym jest miłośc do ojczyzny, jest zwykłym ścierwem, bez względu na to jakie ma poglądy, Polska jest dobrem wspólnym i trzeba je szanować, a to co się dzisiaj stało jest strasznie żałosne i jako Polak wstydzę się za te wszystkie kurwy.
 
Proponuję włączyć telewizor, ups przepraszam przecież media to wielki spisek przeciewko prawdziwym patriotą.
 
malinowsky , ja Cie bardzo przepraszam ,ale wszystkie telewizje pokolei pokazują to samo , tn24, polsat news , superstacja ,tvp info. Wszędzie słyszę o bandytach z marszu tyle ,że pokazywali jak ten marsz doszedł do pomnika dmowskiego i nic się nie działo!



potem walą jakieś powtórki z godziny 15 , mówią ,że policja przyszła pod pomnik (po co nie wiem bo było spokojnie) i nagle zaczynją się awantury...



do filmików już się nie odniesiesz bo nie popierają Twojej wizji świata , szkoda.
 
widze ze niektorzy chca zaklinac rzeczywistosc. Polecam pooglądac relacje z polsat news, tam 95% naiperdalajjących sie ma barwy legii.



nie mowie ze jedna strona jest ok, druga strona jest zła. Po jednej i drugiej stronie są popierdoleńcy. W tym przypadku puścił bym z łańcucha nasze psy, niech leją pałami aż im nogi połamią to moze im sie odechce takich rzeczy robic w taki dzien. Ludzie wyszli normalnie świętować, a tu muszą uciekać (rodzice z dziecmi, starsi ludzie). Co roku są te demonstracje, ale w zeszlym roku i tym roku to jest jakaś paranoja. Dlatego najlepiej swietowac na wlasną ręke.
 
noodles, masz sto procent racji, nie jestem w stanie pojąć, jak tyle osób, nie może tego zrozumieć. widocznie nie jestem prawdziwym Polakiem
 
sosa



opierasz się na dwóch filmikach, masz argumenty nie ma co:-)



Niektórzy widza to co chca zobaczyć. Psychole chcieli się napierdalac i dopięli swego. Na meczu nie moga, to na marszu "legalnie" moga.



Tak jak napisał noodles napierdać ich.
 
W zeszlym roku, pomimo niecheci niektorych srodowisk, marsz sie odbyl i bylo bez problemow, choc probowano przykleic niewiadomo jakie latki. Przyklejanie latek wychodzi niezle, bo nawet tu widac, ze niektorzy maja zlasowane mozgi i np. telewizja zastepuje im myslenie.



W tym roku, marsz najpewniej bedzie zdecydowanie wiekszy, komitet poparcia byl imponujacy, wysilki lewactwa w oczernaniu marszu spelzly na niczym. A tu prosze, taki przypadek i gwiazdka z nieba dla tych wszystkich popaparnacow z lewa - burdy.



Oczywiscie, to o tym beda trabic teraz Polsaty i TVNy, a nie np. o tych Niemcach, ktorzy latali z kijami po Wawie. Na temat tego, kto ponosi odpowiedzialnosc (patrz strona wczesniej), telewizja sie tez nie zajaka.



PS. Wstawka o barwach Legii, w swietle decyzji jaka nt. barw podjely grupy kibicowskie tego klubu, urocza.



PPS.

opierasz się na dwóch filmikach, masz argumenty nie ma co
lol.gif


To i tak nieskonecznie bardziej wazkie argumenty niz te brednie co produkujesz :P
 
Back
Top