Marsz Niepodleglosci 11.11.11

ja widzę w tv cały czas te same zdjęcia, jest kupa osób w barwach legii bo i legia ma wielu fanów. Widziałem również ludzi w niebieskich barwach ,w białych czapkach, zakładam ,że też zorganizowane grupy . Nie będę zaprzeczał ,że w burdach brali udział legioniści i ,że część z nich na pewno na marsz się wybierała. Ale nie dajmy się zwariować w drugą stronę - bójwkarze byli i po drugiej stronie.



Z tego co mi wiadomo pierwsze starcie to był atak na rekonstruktorów przez antife i inne śmieszne organizacje.
 
malinowsky , Ty za to opierasz się na zdjęciach z TV - wielka różnica, też w kółko 2 filmiki lecą - nie ma co :-)
 
Czyli przez garstke niewyzytego scierwa mamy odbierac prawo do godnego swietowania niepodleglosci, czujacym taka potrzebe Polakom?



Prawda jest taka, ze gdyby nie te wszytkie lewackie "blokady" takie wydarzenia nie mialyby miejsca. Po zadymach jakie rok temu urzadzily wszelkiego rodzaju lewackie ugrupowania, w tym roku pojawili sie zadymiarze nastawieni na tego typu akcje.



ja prawdziwy Marsz Niepodleglosci widze w ten sposob: (i czekam, az takie zdjecia rowniez pojawia sie w jakiejs prasie albo telewizji, no ale coz, moge sie nie doczekac, zadyma na pierwszym miejscu)



392577_289402607749347_117060251650251_952433_7902008_n.jpg
 
to co ze inni moga robic zadymy to znaczy ze drudzy tez mogą ??



kazdy kto używa przemocy w tym dniu jest debilem, niezależnie z prawej czy lewej strony. O tych Niemcach tez "tvn i polsaty" mowiły. Poza tym niektorzy tez mogli się przekonać na własne oczy a nie tylko w tv więc daruj sobie teksty o zlasowanych mózgach.
 
raphaelius, ale te zdjęcia są niewygodne! przecież marsz to tylko burdy które są wyłącznie winą prawactwa!



Co z tego ,że policja nie potrafiła zabezpieczyć nawet trasy przemarszu! przecież po to są zezwolenia, żeby wyznaczyć trasę i ją zabezpieczyć. Żeby grupy przeciwne do siebie nie doszły.
 
Zdjęcia z Gdańska pokazują, że można normalnie świetować Dzień Niepodległości i widzę je nawet na gazeta.pl.
 
noodles , w tak napiętej sytuacji jedna zadyma prowokuje drugą. I to nie chodzi o żadne prawo do tego a o to ,że potem na siłe szuka się winnych tylko z prawej strony.
 
No tak wszyscy z lewej strony poszli sie napierdalac zaś biedni chłopcy mający prawicowe poglądy się bronili:-)
 
Kogo do cholery interesuje która strona za to odpowiada?



Hańba i jeszcze raz hańba czytac się tego niechce.
 
Ja właśnie czytam relacje na niezalezna.pl i tam słowa klucze to 'niemieccy anarchiści' więc nie wiem o co Wam chodzi z tą jednostronnością relacji.
 
heileris, odpal TV i przelec się po kanałach informacyjnych to zobaczysz.
 
Obejrzałem tylko TVP i była mowa wpierw o niemieckich bojówkach a później o obustronnych walkach no i rzeczywiście na koniec trochę o kibicach. Nie odniosłem wrażenia, żeby relacja była bardzo jednostronna.
 
Ja w ogóle nie widzę sensu w sytuacji, w której ludzie uważający się za patriotów i twierdzący, że mają na celu dobro ojczyzny (choć każdy widzi je na inny sposób, "lewy" lub "prawy"), bili się nawzajem i to w najważniejsze polskie święto. To jakaś kpina, żeby w dniu, kiedy wszyscy członkowie tego narodu powinni być sobie najbliżsi, dzielili się jeszcze bardziej. Z pewnością wszyscy bohaterowie naszego kraju na pewno byliby dumni tak zwanych współczesnych "patriotów", jak wspaniale świętują ciężko wywalczoną wolność Polski.



Tak jak napisał noodles - dla mnie powinni wyłączyć policjantom blokady i niech pałują tych wszystkich wandali (anarchistów, "narodowców", "lewaków", kiboli) którzy przynoszą wstyd temu krajowi i do tego zagrażają spokojnym ludziom.



potem walą jakieś powtórki z godziny 15 , mówią ,że policja przyszła pod pomnik (po co nie wiem bo było spokojnie) i nagle zaczynją się awantury...



Na pewno to policja pierwsza rzuciła się na demonstrujących ;)
 
ogładałem Tv przez 3,5h i miałem dość. Widziałem w kółko to samo, może teraz zaczeli mówić o wszystkim.



To ,że za całe zamieszanie odpowiedzą kibice to już pewne bo za bardzo ostatnio sobie nagrabili.







Keylock, ja nie mówie kto na kogo się rzucił ,tylko tak to w relacji wyglądało. Idą sobie , tvn wrzuca stare zdjęcia z 15 a potem mówią ,że ich rozdzielają i rozróby
 
heileris zaraz usłyszysz że jesteś lewakiem bo przecież tv pokazuje tylko klamstwa. Wlasnie JKM pierdoli mega bzdury. Co za idiota.
 
malinowsky , JKM pewnie mówi to co zwykle, oglądanie TV z nikogo nie czyni lewaka.
 
JKM- "Faszyści zablokowali mi demonstracje" Wypowiedz z dziś. Niestety nie widziałem w której stacji, tylko słyszałem ta wypowiedz.
 
czyli JKM w swoim szyderczym sofizmatycznym stylu odbił piłęczkę faszyzmu w stronę kondemonstracji
 
raczej żenady.



Jeden z niewielu pozytwnych dni w tym kraju, gdzie można było fajnie spędzić czas ze znajomymi, przy okazji podziwiać nasze wojsko, zobaczyć rekonstrukcje historyczne, poczuć dumę, pozwiedzać za darmo muzea, wejść do sejmu i tysiąc innych atrakcji jak np. bieg niepodległości.



Niestety musimy jak zwykle wszystko zjebać. Czekam na zamieszki w rocznice Powstania Warszawskiego.



Ciekawe co sobie myślą o nas za granicą, oglądając takie obrazki z obchodzenia dnia niepodległości.
 
Obecność niemieckich anarchistów i komunistów podczas obchodów Święta Niepodległości to policzek zarówno dla każdego Polaka, jak i państwa polskiego. Ich przemarsz przez ulicę Warszawy z kijami bejsbolowymi... w głowie mi się to nie mieści. Jak przyjechali na wojnę to powinni dostać to, o co sami się prosili, czyli konkretny wpierdol. Policja powinna wyprowadzić tylko osoby postrone...
 
@ Zelboys



Jedyne, co masz na celu w swoich wypowiedziach, to wyśmiać innych.







Dla mnie to, co się wydarzyło jest niewyobrażalne. I prawicowcy, i lewicowcy powinni się wstydzić. Wszyscy kurwa, powinni się wstydzić. Gówno nie patrioci i drudzy, gówno nie obrońcy wolności itp.



Półgłówki. I winę ponoszą obydwie strony. Zelboy, broniąc której kolwiek ze stron- kompromitujesz się.







Noodles wszystko ładnie podsumował.
 
Back
Top