Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

1694112052453.png
 


Pan Pudzianowski,
miał chodzić na grupę i się uczyć technik i zadaniówek sparingowych, tymczasem on przyszedł na grupę i zaczał narzucać swoje tony....
miał zapłacić za karnet, nie zapłacił. A nawet jakby zapłacił to on zapłaciłby jak za zajęcia grupowe a sam chciałby mieć wyłącznie personalne...

Jaka to jest złotówa to ja nie mam pytań
 


Pan Pudzianowski,
miał chodzić na grupę i się uczyć technik i zadaniówek sparingowych, tymczasem on przyszedł na grupę i zaczał narzucać swoje tony....
miał zapłacić za karnet, nie zapłacił. A nawet jakby zapłacił to on zapłaciłby jak za zajęcia grupowe a sam chciałby mieć wyłącznie personalne...

Jaka to jest złotówa to ja nie mam pytań

Ja się nie zdziwię, że purpurus to nawet w Lidlu przy kasie się targuje ile zapłaci za zakupy, a paragon to tam do śmietnika.
 
Takie to "wyjaśnianie", że za chuja nie jestem w stanie pojąć, co niejaki Damian Burczyk nabazgrał. To jest jakaś katastrofa ortograficzno-gramatyczna. Wygląda to tak, jakby Tomek Narkun został nagle dyrektorem w podrzędnej szkole w Stargardzie, a języka polskiego nauczali jego bracia, a ten gość miał tam kurwa jedynkę z tego przedmiotu
:lol: :lol: :lol: Hahaha . Nie wyobrażam nauki w takiej szkole. Ten temat to najlepsze co mogło się temu forum przytrafić. Jebane złoto i te wszystkie komentarze.
 


Pan Pudzianowski,
miał chodzić na grupę i się uczyć technik i zadaniówek sparingowych, tymczasem on przyszedł na grupę i zaczał narzucać swoje tony....
miał zapłacić za karnet, nie zapłacił. A nawet jakby zapłacił to on zapłaciłby jak za zajęcia grupowe a sam chciałby mieć wyłącznie personalne...

Jaka to jest złotówa to ja nie mam pytań

to jest psychoza, niemal choroba. Zdarza się u ludzi, którzy byli mocniej biedni. Oni po prostu nie potrafią wydawać pieniędzy nawet jak je po czasie zdobywają, albo w domu tak mocno nauczyli się oszczędzania, że nie potrafią być konsumentem plus za główny wyznacznik "czy się opłaca?" uznają tylko cenę.

Podejrzewam, że odpowiednio naprowadzony podczas rozmowy byłby w stanie palnąć tekstem "na cholerę płacić kilkanaście złotych za piwo skoro 4 VIPy z Biedry tyle kosztują" (jest jeszcze to piwo? xD).

Niby ta skrajność jest lepsza i dużo bezpieczniejsza niż bycie skrajnym konsumpcjonistą na kredyt, ale...
... mieć pieniądze dla samych pieniędzy to też trochę lipa i raczej nie warto go naśladować :siuu:

Ale chłop wydaje się szczęśliwy :korwinlaugh:
 
to jest psychoza, niemal choroba. Zdarza się u ludzi, którzy byli mocniej biedni. Oni po prostu nie potrafią wydawać pieniędzy nawet jak je po czasie zdobywają, albo w domu tak mocno nauczyli się oszczędzania, że nie potrafią być konsumentem plus za główny wyznacznik "czy się opłaca?" uznają tylko cenę.

Podejrzewam, że odpowiednio naprowadzony podczas rozmowy byłby w stanie palnąć tekstem "na cholerę płacić kilkanaście złotych za piwo skoro 4 VIPy z Biedry tyle kosztują" (jest jeszcze to piwo? xD).

Niby ta skrajność jest lepsza i dużo bezpieczniejsza niż bycie skrajnym konsumpcjonistą na kredyt, ale...
... mieć pieniądze dla samych pieniędzy to też trochę lipa i raczej nie warto go naśladować :siuu:

Ale chłop wydaje się szczęśliwy :korwinlaugh:

Vipa to już 9 lat nie ma
 


Pan Pudzianowski,
miał chodzić na grupę i się uczyć technik i zadaniówek sparingowych, tymczasem on przyszedł na grupę i zaczał narzucać swoje tony....
miał zapłacić za karnet, nie zapłacił. A nawet jakby zapłacił to on zapłaciłby jak za zajęcia grupowe a sam chciałby mieć wyłącznie personalne...

Jaka to jest złotówa to ja nie mam pytań

Duży minus dla trenera. W większości klubów zakup karnetu następuje po 1 darmowym treningu,a Pudzian chodził 3 tygodnie za friko. To nie powinno mieć miejsca. Druga sprawa. Powinien odrazu poinformować zmarszczucha, że zajęcia grupowe są zajęciami grupowymi tak jak ich nazwa wskazuje i zalecić mu treningi personalne.
 


Pan Pudzianowski,
miał chodzić na grupę i się uczyć technik i zadaniówek sparingowych, tymczasem on przyszedł na grupę i zaczał narzucać swoje tony....
miał zapłacić za karnet, nie zapłacił. A nawet jakby zapłacił to on zapłaciłby jak za zajęcia grupowe a sam chciałby mieć wyłącznie personalne...

Jaka to jest złotówa to ja nie mam pytań

Kurwa, ale ci robotnicy, którzy mu latają za tymi wiśniami (i montują w piwnicy akcesoria do „treningu”) muszą mieć przejebane - Pudzian na bank jest pracodawcą rodem z poniższego mema:

1300-i-umowa-o-dzielo-bo-juz-mam-ukraincow-na-pana-miejsce-janusz-biznesmen.jpg
 
Duży minus dla trenera. W większości klubów zakup karnetu następuje po 1 darmowym treningu,a Pudzian chodził 3 tygodnie za friko. To nie powinno mieć miejsca. Druga sprawa. Powinien odrazu poinformować zmarszczucha, że zajęcia grupowe są zajęciami grupowymi tak jak ich nazwa wskazuje i zalecić mu treningi personalne.
Ale kto by pomyślał że Pudzianowski może się tak zachować... To nawet nie chodzi już o skąpstwo i chamskość, ale głupotę. Przecież wiedział że chłopacy z klubu są medialni i takie coś może wyjść a w korzystnej sytuacji to go na pewno nie stawia.
Przyponialo mi się jak Trener Okninski mówił że Pudzianowski mu mało płacił za treningi bo miał go reklamować a w wywiadach Pudzianowski tak go reklamował że mówił że trenuje z "chłopakami". :pociesznymirek:
 
Ale kto by pomyślał że Pudzianowski może się tak zachować... To nawet nie chodzi już o skąpstwo i chamskość, ale głupotę. Przecież wiedział że chłopacy z klubu są medialni i takie coś może wyjść a w korzystnej sytuacji to go na pewno nie stawia.
Przyponialo mi się jak Trener Okninski mówił że Pudzianowski mu mało płacił za treningi bo miał go reklamować a w wywiadach Pudzianowski tak go reklamował że mówił że trenuje z "chłopakami". :pociesznymirek:
Jesli oni mieli w dupie brak zapłaty, to może pudzian uznał że też to bedzie miał w dupie. Przycebulił, ale takich spraw powinno się pilnować, nawet ze względu na to że inni raczej muszą uiszczać opłaty.
 
Chłopie, jaka umowa?
no przecież ci kurwa zapłacę no nie
ZA ZŁODZIEJA MNIE MASZ? :waldeklaugh:

Ale były chyba nawet w tym temacie screeny z komentarzy Pudziana na fejsie o pracy u niego i kurczę odważnie, że przyznawał się do niektórych spraw publicznie.
 
Gdyby nie był taki skąpy to by chociaż ten tatuaż poprawił, który de facto zrobił za darmo w pierdlu! Chłop sie raczej strzykawek nie boi…
a to mnie Towarzysze ciekawi: co ci mięśniacy mają z tym tatuażami obrączkami na bajczepsie jak Pudzian? :siuu:
Jakiś ukryte znaczenie to ma czy tylko dziwny gust?
 
a to mnie Towarzysze ciekawi: co ci mięśniacy mają z tym tatuażami obrączkami na bajczepsie jak Pudzian? :siuu:
Jakiś ukryte znaczenie to ma czy tylko dziwny gust?
Kwestia mody jak wszędzie, w tatuażach też coś przez rok czy dwa jest modne i wszyscy to dziarają. Jak Mario robił to widocznie taka była moda, tak jak np. tribale.
 
Back
Top