Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

Panowie, ja już po dociążaniu i nikt się ze mną nie dociążał?
IMG-1556.png
 
Mnie ciekawi po co Mariusz uparcie robi te swoje „metody treningowe” jak ewidentnie nie działają?
Zamiast zrobić porządnie z rana trening MMA to ten 15 lat jakieś rozruchy, hantelki z cieniem i siłownia. Tępy i uparty buc.

Wiesz ile kosztuje profesjonalny obóz w dobrym klubie?

Sparingpartnerzy na poziomie?

Po co przepłacać jak możesz porzucać manekinem w piwnicy w Białej Rawskiej a później zrobić tarcze z Arbim w CCA?

:korwinstupid:
 
Mnie ciekawi po co Mariusz uparcie robi te swoje „metody treningowe” jak ewidentnie nie działają?
Zamiast zrobić porządnie z rana trening MMA to ten 15 lat jakieś rozruchy, hantelki z cieniem i siłownia. Tępy i uparty buc.
Bo to jest 'sztuka treningu, bez treningu' on ciągle robi siłownię, może pójdzie się gdzieś pokula, a jak ktoś go mocniej przyciśnie to strzela focha i idzie do domu. Dopiero tam: piwnica, chłopy, dociazanie, browarek ... . Ja bym powiedział, że purpurator to jednocześnie stan umysłu i opium dla mas!
 
Mnie ciekawi po co Mariusz uparcie robi te swoje „metody treningowe” jak ewidentnie nie działają?
Zamiast zrobić porządnie z rana trening MMA to ten 15 lat jakieś rozruchy, hantelki z cieniem i siłownia. Tępy i uparty buc.
Może jest tępy i uparty ale ma smykałkę do kombinowanych biznesów. Skoro jest w kraju grupa idiotów na której można zarobić i się nie narobić to można to wykorzystać. Barany można golić a wełna sama odrośnie. Przecież na tym opiera się zarabianie w sieci i jak widać też w cyrku.
 
Mnie ciekawi po co Mariusz uparcie robi te swoje „metody treningowe” jak ewidentnie nie działają?
Zamiast zrobić porządnie z rana trening MMA to ten 15 lat jakieś rozruchy, hantelki z cieniem i siłownia. Tępy i uparty buc.
Możliwe że chłop stworzy nowe mma. Będzie to sport bez walki, czyli jest tor z hantlami, tarczą, manekinami itd. Kto pierwszy przejdzie przeszkody zostanie mistrzem nowoczesnej sztuki mma. Wystartuje w pierwszej edycji, by skończyć karierę i oznajmić, że zdobył co mógł, a następcy będa startowali w zamian za ufundowane nagrody:
rękawice do boksu
odżywki białkowe
zapas płatków owsianych górskich
spodenki z podpisem 3 braci Pudzianowskich
płyta albumu dawaj na ring
tablica upamiętniająca wyczyn w sadzie czereśniowym Biała Rawska 2025
 
No ma, taki sralnik ale pewnie z lochami. Wiesz jak jest 'dungeons and boys'. Co do chaty styl dacki z epoki Trajana:). Jakby co adres mam :)
po co adres? google: biała rawska transport/sady czereśni/sala weselna/siłownia dla Vipów i szukamy na mapie
 
No a jak. I to w budynku gdzie jest biedronka :mjsmile:


Ostrzegam. Po przeczytaniu tego można trafić na onkologię.
Niestety przeczytałem, nie ma dla mnie ratunku! Fragment, może pan zatańczy, e, nie ale tu jest dużo panów - złoto! Już widzę ten podniecony wzrok, zmarszczone czoło i chwytne kończyny przednie łapiące owych panów i hyc do piwnicy! A tam ... a tam ... tam już tańczy:).
 
Back
Top