Marcin Wrzosek wyzywa do walki Amadeusza Ferrariego na FAME. „Wyślijcie mi kontrakt”

Tyson Fury 5.7m obserwujących na insta
Aldo 2.7
Franek 3.9
Canelo 13
Adensaya 6.8
Conor 46
insta chuja daje
puste cyferki

A poza tym ty czytasz umiesz? Napisałem że jedynymi pięściarzami znanymi na świecie to Tyson(chodziło o Mike'a) i Ali
Konto Muhammada ma prawie 6 mln. Nieźle jak na zmarłego :beczka:
Za to Mike ma prawie 20 mln

Poza tym naturalne że na insta mają większe numerki bo są promowani dużo przez organizację
 
insta chuja daje
puste cyferki

A poza tym ty czytasz umiesz? Napisałem że jedynymi pięściarzami znanymi na świecie to Tyson(chodziło o Mike'a) i Ali
Konto Muhammada ma prawie 6 mln. Nieźle jak na zmarłego :beczka:
Za to Mike ma prawie 20 mln

Poza tym naturalne że na insta mają większe numerki bo są promowani dużo przez organizację
Pusty to ty masz łeb. Wrzucilem suche dane bez komentarza, a się unosisz jakbym krzywdził ci matkę.

Khabib ze swoich 32m followersow na insta wyciąga około 1m $ zysku rocznie. Jak masz lepsze dane świadczące o popularności to dawaj. Jeśli nie to idź po szklanke wody i ochłoń.
 
Pusty to ty masz łeb. Wrzucilem suche dane bez komentarza, a się unosisz jakbym krzywdził ci matkę.

Khabib ze swoich 32m followersow na insta wyciąga około 1m $ zysku rocznie. Jak masz lepsze dane świadczące o popularności to dawaj. Jeśli nie to idź po szklanke wody i ochłoń.
no ty sie uniosłeś :beczka: Kiedy cie pustakiem nazwałem? Zapytałem się czy czytać umiesz i tyle:fjedzia:
Ale spokojnie Floyd nie umie a patrz jakiej fortuny się dorobił:jjsmile:

Pacman ma 7 mln na insta no niewiele
A jednak na Filipinach jest bogiem i dużo ludzi do niego przychodziło(nie myl wyników wyborów bo szanujmy sie, można kogoś kochać ale nie wybiera sie na głowę państwa kogoś kto tyle oberwał)
Jest jeszcze Garcia ale to instagramer a nie pięściarz

Instagram jest dla mnie mocno niewymierny bo u jednego dobrze pokazuje a u innego chuja a nie pokazuje
Już tłumaczyłem że z UFC będą mieli lepsze tam wyniki bo są z miejsca promowani przez dejne czy sam profil UFC

Khabib to allaha za nogi złapał że conor tak po nim jechał

Właśnie Conor ma tyle numerków przez to jaki jest kontrowersyjny i jak wyzywa przeciwników
 
no ty sie uniosłeś :beczka: Kiedy cie pustakiem nazwałem? Zapytałem się czy czytać umiesz i tyle:fjedzia:
Ale spokojnie Floyd nie umie a patrz jakiej fortuny się dorobił:jjsmile:

Pacman ma 7 mln na insta no niewiele
A jednak na Filipinach jest bogiem i dużo ludzi do niego przychodziło(nie myl wyników wyborów bo szanujmy sie, można kogoś kochać ale nie wybiera sie na głowę państwa kogoś kto tyle oberwał)
Jest jeszcze Garcia ale to instagramer a nie pięściarz

Instagram jest dla mnie mocno niewymierny bo u jednego dobrze pokazuje a u innego chuja a nie pokazuje
Już tłumaczyłem że z UFC będą mieli lepsze tam wyniki bo są z miejsca promowani przez dejne czy sam profil UFC

Khabib to allaha za nogi złapał że conor tak po nim jechał

Właśnie Conor ma tyle numerków przez to jaki jest kontrowersyjny i jak wyzywa przeciwników
Dawaj bardziej wymierne wskaźniki światowej popularności. Braku merytoryki nie ukryjesz pod emoji.

Co z tego że Khabib nabral rozgłosu przez Conora? Popularność to popularność, kogo obchodzi z czego wynika?

Piszesz o światowej popularności, a dajesz przykład Pacmana jako Boga na Filipinach. Tym samym tokiem myślenia Adam Małysz powinien być znany na świecie.
 
Dawaj bardziej wymierne wskaźniki światowej popularności. Braku merytoryki nie ukryjesz pod emoji.

Co z tego że Khabib nabral rozgłosu przez Conora? Popularność to popularność, kogo obchodzi z czego wynika?

Piszesz o światowej popularności, a dajesz przykład Pacmana jako Boga na Filipinach. Tym samym tokiem myślenia Adam Małysz powinien być znany na świecie.
No dobrze
Piszę że Pacman jest znany ogólnie na Filipinach szczególnie a nie ma dużo folowersów czy lajków
Nie da sie podać jednego wskaźnika popularności

Choćby w 2021 w googlu Fury był 10 najbardziej wyszukiwanym sportowcem na świecie
A taki Izzy ma więcej obserwujących

Mówię jest to zależne od wielu czynników ale jedno jest pewne
Na razie tylko Conor z MMA jest znany na całym świecie podobnie z Tysonem(oryginał) i Alim
 
@Biały jeszcze jedna rzecz

Fury aka @GypsyKing z Whytem sprzedał prawie 100 tyś biletow
Whyte nie pokazywał się na żadnej konferencji w dodatku nie promował walki i był skazywany na porażkę(i słusznie)
Ale jednak sam Fury sprzedał tyle

Myślisz że Izzy byłby w stanie to zrobić? Z typem który ma na niego wylane??
Nie jestem pewien czy Conor by dał radę

@alww chyba oponenci się poddali :beczka:
 
@Biały jeszcze jedna rzecz

Fury aka @GypsyKing z Whytem sprzedał prawie 100 tyś biletow
Whyte nie pokazywał się na żadnej konferencji w dodatku nie promował walki i był skazywany na porażkę(i słusznie)
Ale jednak sam Fury sprzedał tyle

Myślisz że Izzy byłby w stanie to zrobić? Z typem który ma na niego wylane??
Nie jestem pewien czy Conor by dał radę

@alww chyba oponenci się poddali :beczka:
Dobra próba, ale ta walka odbyła się na Wembley czyli lokalnym rynku Tysona ;) Conor w Irlandii też by solo wyprzedał stadion pewnie. KSW zrobiło prawie 60k na narodowym z Pudzianem i Mamedem. To by jednak nie pyklo nigdzie indziej.
 
Dobra próba, ale ta walka odbyła się na Wembley czyli lokalnym rynku Tysona ;) Conor w Irlandii też by solo wyprzedał stadion pewnie. KSW zrobiło prawie 60k na narodowym z Pudzianem i Mamedem. To by jednak nie pyklo nigdzie indziej.
pudło

Fury turbo lubiany przez Angoli nie jest ze względu na karierę amatorską i geny Irlandzkie
Czytałem opinie i on u nich nie jest narodowym bohaterem jak taki Conor w Irlandii

Ale ok

Canelo vs Saunders ponad 70 k dosyć dużo.
Dla porównania największym pod tym względem u UFC to Whittaker vs Izzy w Australii

Czyli co UFC jest w dupie?
 
pudło

Fury turbo lubiany przez Angoli nie jest ze względu na karierę amatorską i geny Irlandzkie
Czytałem opinie i on u nich nie jest narodowym bohaterem jak taki Conor w Irlandii

Ale ok

Canelo vs Saunders ponad 70 k dosyć dużo.
Dla porównania największym pod tym względem u UFC to Whittaker vs Izzy w Australii

Czyli co UFC jest w dupie?
No myślę, że jeśli chodzi o aktywnych zawodników i ich potencjał na zbudowanie gali samemu, to boks > mma.
 
59d66-16210936068805.jpeg
Gdzie jest mma? :siara:
 
No myślę, że jeśli chodzi o aktywnych zawodników i ich potencjał na zbudowanie gali samemu, to boks > mma.
no i doszliśmy do konsensusu :conorsalute:
Nie mówię że UFC jest w dupie cytując wieszcza ale to pierdolenie że boks upadł to jest od jakiś 15 lat i jakoś się kurwa trzyma nadal
Te dwa sporty są na solidnym poziomie
 

Top 10 Highest Paid Boxers in History​

10. Marvin Hagler – $45 million

9. Muhammad Ali – $50 million

8. Anthony Joshua: $60 Million

7. Vitali Klitschko – $65 million

6. Ray Charles Leonard – $120 million

5. Lennox Lewis – $135 million

4. Manny Pacquiao – $200 million

3. Oscar De La Hoya – $200 million

2. George Foreman – $300 million

1. Floyd Mayweather Jr. – $560 million

Top 10 Highest Paid UFC Fighters in History​

10. Junior dos Santos – $5,970,000

9. Donald Cerrrone – $6,155,000

8. Mark Hunt – $6,304,000

7. Jon Jones – $7,025,000

6. Georges St-Pierre – $7,037,000

5. Michael Bisping – $7,135,000

4. Anderson Silva – $8,112,000

3. Khabib Nurmagomedov – $8,680,200

2. Alistair Overeem – $9,569,500

1. Conor McGregor – $15,082,000

Boks umiera :cmgkeepgoing:
 

Top 10 Highest Paid Boxers in History​

10. Marvin Hagler – $45 million

9. Muhammad Ali – $50 million

8. Anthony Joshua: $60 Million

7. Vitali Klitschko – $65 million

6. Ray Charles Leonard – $120 million

5. Lennox Lewis – $135 million

4. Manny Pacquiao – $200 million

3. Oscar De La Hoya – $200 million

2. George Foreman – $300 million

1. Floyd Mayweather Jr. – $560 million

Top 10 Highest Paid UFC Fighters in History​

10. Junior dos Santos – $5,970,000

9. Donald Cerrrone – $6,155,000

8. Mark Hunt – $6,304,000

7. Jon Jones – $7,025,000

6. Georges St-Pierre – $7,037,000

5. Michael Bisping – $7,135,000

4. Anderson Silva – $8,112,000

3. Khabib Nurmagomedov – $8,680,200

2. Alistair Overeem – $9,569,500

1. Conor McGregor – $15,082,000

Boks umiera :cmgkeepgoing:
te dane mi się zdaję są zaniżone w obie strony

No ale tak MMA to najszybciej rozwijający się sport :danaillegal:
 
1) Zombiak wyjaśni Frajeriego i to może być chwilowy zastój i "byli" zawodowcy MMA nie będą zapraszani na patogale.
2) Frajerii wyjaśnia Zombiaka i mamy "medialnie" znak równości między patusami a zawodowcami MMA. Trenerzy trenujący zarówno patusów i zawodowców mają sianko, sianko mają patusowe gale i ich zawodnicy. Jakość i oglądalność zawodowych gal ciągle spada a co za tym idzie sianka mają mniej zawodowcy. Młodzież jarająca co 20 minut iKossa zadowolona, są prawdziwe dymy, a potem wyjaśnienia w klatce albo na ważeniu. Durniat zapomina, że Polak i Polka byli mistrzami UFC. Polsat zamiast UFC pokazuje rodzime patogale(większe zasięgi i oglądalność), na których reklamuje się sieć pizzerii Jurasa, a my spokojnie czekamy na meteoryt. Plusy: Janisz już nie komentuje UFC i meteoryt.
:beczka:

3 opcja: walka 3 rundy w boksie, nic się nie wydarzy, Wrzosek easy win, Ferrari mówi, że zostawił serducho.
 
no i doszliśmy do konsensusu :conorsalute:
Nie mówię że UFC jest w dupie cytując wieszcza ale to pierdolenie że boks upadł to jest od jakiś 15 lat i jakoś się kurwa trzyma nadal
Te dwa sporty są na solidnym poziomie
Ja nawet nigdzie się z nim nie zgodziłem a jakbym sam miał wyciągać wnioski na podstawie suchych danych z ig to bym powiedział, że boks aktualnie ma więcej aktywnych super gwiazd (np. kontrakt Canelo z Dazn, żaden zawodnik mma nie miałby takiej pozycji negocjacyjnej).

Tak teraz myślac to UFC mi bardziej przypomina NFL czy NHL, gdzie oczywiście masz gwiazdy, ale sama organizacja jest duża wartością. W boksie chyba ludzie mają wyjebane czy to walka o pas WBA, WBC czy o pasek od spodni, gdy nazwisko się zgadza.

:conorsalute:
 
Czym różni się wpis Wrzoska od cygana stojącego na chodniku i mówiącego Panie daj 5zł??
 
O cholera czyli golf i F1 jest bardziej popularne od MMA.


Ten temat to dobra beczka

:mjsmile:
Oczywiście że GOLF jest bardziej popularny na świecie od MMA. Nie bez przyczyny najlepiej opłacanym sportowcem na świecie był TIGER WOODS. Od MMA nawet popularniejszy na świecie jest KRYKIET, HOKEJ, TENIS, KOSYZKÓWKA, PIŁKA NOŻNA, RUGBY. Te sporty mają MILIONOWE OGLĄDALNOŚCI NA CAŁYM ŚWIECIE. MMA przy nich to sport niszowy. Najlepszym wyznacznikiem popularności MMA na świecie jest to że NIKE nie zależy na tym żeby producentem strojów. Ta firma nigdy nie odpuści żadnego sportu w którym widzi duże piniądze. Dlatego bokserzy są sponsorowani przez NIKE np był Manny Pacquiao. Wiem że wcześniej był przez Nike sponsorowany Jon Jones ale dlatego że on przynosił pieniądze a nie MMA samo w sobie.
 
Ja nawet nigdzie się z nim nie zgodziłem a jakbym sam miał wyciągać wnioski na podstawie suchych danych z ig to bym powiedział, że boks aktualnie ma więcej aktywnych super gwiazd (np. kontrakt Canelo z Dazn, żaden zawodnik mma nie miałby takiej pozycji negocjacyjnej).

Tak teraz myślac to UFC mi bardziej przypomina NFL czy NHL, gdzie oczywiście masz gwiazdy, ale sama organizacja jest duża wartością. W boksie chyba ludzie mają wyjebane czy to walka o pas WBA, WBC czy o pasek od spodni, gdy nazwisko się zgadza.

:conorsalute:
to prawda
Mayweather potrafił wyciągać po milion ppv bez pasa nawet(jak z Mosleyem)
Oczywiście z Berto to była wtopa ale wtedy ludzie uświadomili sobie że nikt Moneja nie pokona
 
to prawda
Mayweather potrafił wyciągać po milion ppv bez pasa nawet(jak z Mosleyem)
Oczywiście z Berto to była wtopa ale wtedy ludzie uświadomili sobie że nikt Moneja nie pokona
Po prostu Berto nie byl graczem. Money robil wyniki, ogromne, nie do pobicia ale walka musiala dawac hejterom chociaz cien nadziei na to ze Floyd bedzie zagrozony. Tylko i wyłącznie z tego powodu Maidana dostal rewanz. Mosley byl bokserem A++, byla historia pod ta walkę, byla niechęć, mogli sie bic o zlote gacie nawet ale warto bylo to zobaczyć.
 
Podziwiam za zapał w próbie rozmowy z tym ćwierćmozgiem.
Próbowałem ale niestety wypalilem sie po kilku postach bo mialem wrazenie ze rozmawiam z dzieckiem ktore zadaje ciagle pytania by w koncu oglosic triumf jak dorosly nie bedzie umial na nie odpowiedzieć.
 
Po prostu Berto nie byl graczem. Money robil wyniki, ogromne, nie do pobicia ale walka musiala dawac hejterom chociaz cien nadziei na to ze Floyd bedzie zagrozony. Tylko i wyłącznie z tego powodu Maidana dostal rewanz. Mosley byl bokserem A++, byla historia pod ta walkę, byla niechęć, mogli sie bic o zlote gacie nawet ale warto bylo to zobaczyć.
gdyby wziął Khana to moze by nawet i 1,5 miliona by sprzedał ale nie chciał się wysilać na ostatnią walkę

Z Shanem to w ogóle świetny pokaz umiejętności Floyda, przez fanów Pacmana zawsze wałkowane są te dwie akcje gdzie Monej dostaje od Sugara :beczka:
 
gdyby wziął Khana to moze by nawet i 1,5 miliona by sprzedał ale nie chciał się wysilać na ostatnią walkę

Z Shanem to w ogóle świetny pokaz umiejętności Floyda, przez fanów Pacmana zawsze wałkowane są te dwie akcje gdzie Monej dostaje od Sugara :beczka:
Ten prawy co wszedl w drugiej rundzie byl mocarny, Floyd zajebiscie przytrzymal reke ktora przeszla przez garde i sklinczowal, trzeźwo. Pac man za to nie przytrzymal reki Marqueza :juanlaugh: A co do Khana to w sumie pd jego pierwszych walk zaczęła sie moja przygoda z boksem, dziadek mi pokazał boks w telewizji, i powiedział ze ten gość bedzie kiedys mistrzem swiata. No i sie nie pomylil. Do Khana mialem sentyment, szkoda strasznie tej szczęki, najszybsze rece w biznesie :childcry:
 
Bo nie lubie jego sposobu bycia. A w to jak zarabia mam wylane, chodzilo mi o zjazd w aspekcie sportowym.
A na macie nie spedzilem minuty, fakt. Trening zazwyczaj trwa 90minut ;)
Czytaj że zrozumieniem chłopek. NAWET MINUTY a Minuty to różnica. Więc gdy dorośniesz, załapiesz o czym mowa. Strzała
 
Back
Top