Marcin Wrzosek wyzywa do walki Amadeusza Ferrariego na FAME. „Wyślijcie mi kontrakt”

Post po alkoholu widzę napisany.
1 walka Canelo > cala kariera McGrzegorza w mma,
1 walka Joyca ktory nie byl ani nie jest mistrzem nawet dostaje 3 mln vs jedna z najwiekszych biznesowo walk McGregor vs Khabib, rudy dostaje 3 mln
Mayweather, Fury, Joshua, Klitshko, Pacquiao i mozna by wymieniac tak dalej i dalej, jedna walka zjadaja praktycznie wyplatami cale karty UFC i to czesto dwie lub trzy do przodu, takze o czym mowa? :beczka:
 
I te 5 wypłat ma świadczyć o wielkości dzisiejszego boksu nad Mma. To jak Garnek piszący zawsze na tt po walce Furego, że boks się ma dobrze przez jedną walkę w roku.

:DC:
 
I te 5 wypłat ma świadczyć o wielkości dzisiejszego boksu nad Mma. To jak Garnek piszący zawsze na tt po walce Furego, że boks się ma dobrze przez jedną walkę w roku.

:DC:
A podasz jakies konkretne argumenty za swoja teza czy zabrakło?

Skoro przeciętny bokser ktory nie jest nawet mistrzem zarabia wiecej lub tyle samo co najwieksi w mma to chyba ktos chce to ogladac i to calkiem sporo osob?

Druga sprawa, skoro boks umarl a mma ma sie tak dobrze to czemu mistrzowie tej dyscypliny błagają o walke w boksie :juanlaugh:
 
@alww

Wypłata, a zainteresowanie danym sportem to 2 inne rzeczy.
To skad oni biora te pieniadze? :tellmemore: jesli by nie bylo zainteresowania to by nie bylo wyplat, proste, tak to dziala. I to nie jest jak to napisales "5 wyplat" tylko to sa wyplaty przez lata kariery, i to nie w jednym przypadku. Po prostu ludzie chca to ogladac i sa zainteresowani tym. Boks ma za bogata historie i jest od dlugiego czasu numerem jeden jesli chodzi o sporty walki, nie moze ot tak po prostu sobie umrzec bo gdzies tam ludzie oglądają facetow bijacych sie w klatce. Nie podales nadal zadnych argumentów za swoja teza.
 
Możesz mi wymienić choćby 4-6 bokserów , którym niby dziś tak żyje świat w boksie. Nie wiem może żyjemy w innych uniwersach, bo w moim uniwersum boks jest martwy i nawet nie znam ludzi, którzy jeszcze nim żyją zbytnio.Ja tej potęgi kompletnie, nie widzę ale kto co lubi.


Bare knuckle to jest dziecko poczęte z miłości śmierci boksu właśnie.



Dazn ogłosiło że sprzedało tylko 1 mln PPV na ostatnią walkę Cancelo.

To jest mega słabiutki wynik ryba.
 
Last edited:
Możesz mi wymienić choćby 4-6 bokserów , którym niby dziś tak żyje świat w boksie. Nie wiem może żyjemy w innych uniwersach, bo w moim uniwersum boks jest martwy i nawet nie znam ludzi, którzy jeszcze nim żyją zbytnio.Ja tej potęgi kompletnie, nie widzę ale kto co lubi.


Bare knuckle to jest dziecko poczęte z miłości śmierci boksu właśnie.
Canelo, Usyk, Joshua, Fury, Wilder, Hayney, Shakur.

I tak sa to czasy posuchy dla boksu bo jedyna supergwiazda jest Canelo, a gonia go elity wagi ciezkiej.

Ale szczerze popatrzec to w mma nie jest lepiej, kim teraz zyje mma? Conor odszedl w niepamiec, Khabiba nie ma, Jones ma wieczne przygotowania do powrotu ktorego pewnie nie bedzie, DC emerytura. Nie ma nikogo. Nikt jeszcze nie jest gwiazda a co dopiero supergwiazda na skale przynajmniej McGregora, nie wymagam by byli jak Mayweather, Pacquiao, Chavez, Oscar czy nawet Canelo.


Nie znasz ludzi bo sie nie obracasz w kregach gdzie jest tym zainteresowanie, nie sledzisz tego ale to nie znaczy ze nikt tego nie oglada i to umarlo, rownie dobrze i ja nie znam nikogo kto by ogladal mma, a dla wiekszosci to jakies przytulanie lub kryminaliści uczestniczacy w nielegalnych walkach :fjedzia: co nie znaczy ze taka jest rzeczywistośc i nikt tego nie ogląda.
 
Ale jakby nie patrzeć to Wrzosek podobnie jak Parke, znalazł sobie sposób na emeryturę. W poważnym mma już nic nie osiągnie, to będzie pajacował we frikach i pewnie niezłe siano kosił.
i pomyśleć że jedyną porażkę jaka Arnold Allen ma na koncie to ta z Wrzoskiem
 
1 walka Canelo > cala kariera McGrzegorza w mma,
1 walka Joyca ktory nie byl ani nie jest mistrzem nawet dostaje 3 mln vs jedna z najwiekszych biznesowo walk McGregor vs Khabib, rudy dostaje 3 mln
Mayweather, Fury, Joshua, Klitshko, Pacquiao i mozna by wymieniac tak dalej i dalej, jedna walka zjadaja praktycznie wyplatami cale karty UFC i to czesto dwie lub trzy do przodu, takze o czym mowa? :beczka:
akurat alkus podobno z wszystkich wpływów dostał 50 mln za kebsa

Boks ma o tyle przewagę nad MMA że amerykańce którzy są mikrusami pójdą do boksu raczej bo ememej super dobrze nie płaci i zbiera się tam wieksze kontuzje(chodzi o same ciało)
Bo nie oszukujmy się ten kto chce się bronić na ulicy to zwykle ma broń ze sobą dzisiaj

Ja tam pewien jestem że przyjdzie w końcu chłop który przywróci boks na swoje miejsce jak kiedyś 4 królów czy de la chuj
 
akurat alkus podobno z wszystkich wpływów dostał 50 mln za kebsa

Boks ma o tyle przewagę nad MMA że amerykańce którzy są mikrusami pójdą do boksu raczej bo ememej super dobrze nie płaci i zbiera się tam wieksze kontuzje(chodzi o same ciało)
Bo nie oszukujmy się ten kto chce się bronić na ulicy to zwykle ma broń ze sobą dzisiaj

Ja tam pewien jestem że przyjdzie w końcu chłop który przywróci boks na swoje miejsce jak kiedyś 4 królów czy de la chuj
50 mln? Jest jakies potwierdzenie oficjalne gdzies? Ja podawalem tamte wyplaty podawalem kwoty gwarantowane, wyplaty piesciarzy rowniez byly wieksze, w niektórych przypadkach sporo wieksze.
 
50 mln? Jest jakies potwierdzenie oficjalne gdzies? Ja podawalem tamte wyplaty podawalem kwoty gwarantowane, wyplaty piesciarzy rowniez byly wieksze, w niektórych przypadkach sporo wieksze.
no sam rudi o tym mówił
Ale podliczając wszystko to mógł dostać co najmniej 30 baniek
Oczywiście że były większe
Przypominam że Conor był pierwszym chyba fajterem co dostawał milion podstawki
 
no sam rudi o tym mówił
Ale podliczając wszystko to mógł dostać co najmniej 30 baniek
Oczywiście że były większe
Przypominam że Conor był pierwszym chyba fajterem co dostawał milion podstawki
Rudi to mogl wiele mowic :jjsmile: moze i sie zakręcił kolo 20-30 mln, tyle ze podobna sume to Fury podstawki bierze a Alvarez to juz nie ma o czym mowic. Dlatego roznica jest kolosalna.
 
Boks jest od dlugiego czasu numerem jeden
:benny:

Cały czas? Jakby co ja uważam , że dziś bezwzględnie nr 1 jest MMA. I żaden jeden Fury tego nie zmieni.


Dam się pokroić że dziś więcej ludzi na świecie wymieni ludzi z MMA niż boksu.
 
Last edited:
Co za kretyn
Z ememej to tylko ci powiedzą Conora
Z boksu tylko Tysona i Alego zależy też czy są meksami albo z zadupiastego kraju
@alww ja widziałem na twiterze opinie że boks za 10 lat będzie w tym samym miejscu co zapasy są dzisiaj :beczka:
 
@alww

No i jak bo mnie to nurtuje. Boks obecnie jest nadal numerem 1 czy nie ?
Owszem jest, ludzie znaja po czesci ufc bo to ono jest marka, za to bokserzy sa marka sama w sobie. Kogo Ci wymienia z mma? Conora i na tym koniec. Bokserzy sa duzo bardziej medialni, i sami w sobie sa marka, zawodnicy w mma pracuja w korpo pod nazwa ufc ktore jest marka. To zasadniczo pokazuje roznice i roznice poziomów miedzy boksem a mma. A jak taki ciekawski nadal jestes to wez sie dowiedz skad Ci bokserzy maja takie wyplaty bo mowiles ze oglądalność i zainteresowanie sportem nie idzie w parze z pieniędzmi ( co oczywiscie jest glupota :juanlaugh: ) to jak juz sie dowiesz i bedziesz miec czym poprzec swoje poprzednie wypowiedzi to daj znac. Bo jak na razie dyskusja polega na tym ze Ty zadajesz pytania a ja sie produkuje na odpowiedzi, a nie prowadze tu wykładów :fjedzia: zapytaj @B.I.G Makumba moze Ci pomoże.
 
Dobra bo jak czytam, że świat zna tylko Conora z MMA.
:facepalm::iamdone::juanlaugh:
To widzę, że ta dyskusja nie ma żadnego sensu, bo czytam olbrzymie bzdury.
 
Szczerze miałem już to zostawić, ale nie mogę gdy widzę niewiarygodna głupotę w internecie.

Tylko Conor? Kuźwa


Aldo ,Jon Jones, Ngannu, Adesanya ,to tylko na szybko nazwiska które znają całe kontynenty świata.

Brazylia ,Szwecja,USA,Irlandia ,Czechy,Australia,Dubaj, Azja to tylko jedne z nielicznych państw/krajów gdzie bilety na UFC zejdą w jeden cholerny dzień.

Człowieku ty serio tutaj siedzisz i takie banały wypisujesz?


Boks U M I E R A. Pogódź się z tym. To jest już koniec.
 
Szczerze miałem już to zostawić, ale nie mogę gdy widzę niewiarygodna głupotę w internecie.

Tylko Conor? Kuźwa


Aldo ,Jon Jones, Ngannu, Adesanya ,to tylko na szybko nazwiska które znają całe kontynenty świata.

Brazylia ,Szwecja,USA,Irlandia ,Czechy,Australia,Dubaj, Azja to tylko jedne z nielicznych państw/krajów gdzie bilety na UFC zejdą w jeden cholerny dzień.

Człowieku ty serio tutaj siedzisz i takie banały wypisujesz?
:DC: :DC: :DC:
Jaki kurwa franiu? go tylko w Kamerunie rozpoznają
Aldo? Niby król Rio ale też nie jestem przekonany
Adesanya? :beczka:
Jones? Znają go w Ameryce ale na cały świecie też wątpię

Jedynych pięściarzy którzy są znani na całym świecie to Ali i Tyson za to z zawodników MMA to tylko Conor
@alww przekaż mu ode mnie ten ostatni fragment
 
:DC: :DC: :DC:
Jaki kurwa franiu? go tylko w Kamerunie rozpoznają
Aldo? Niby król Rio ale też nie jestem przekonany
Adesanya? :beczka:
Jones? Znają go w Ameryce ale na cały świecie też wątpię

Jedynych pięściarzy którzy są znani na całym świecie to Ali i Tyson za to z zawodników MMA to tylko Conor
@alww przekaż mu ode mnie ten ostatni fragment
Tyson Fury 5.7m obserwujących na insta
Aldo 2.7
Franek 3.9
Canelo 13
Adensaya 6.8
Conor 46
 
Back
Top