Mamed powinien bić się z najlepszymi w w Polsce...'

[strike]Nie chce mi sie nawet go słuchać. Wywiady z Kawulem powoli lądują u mnie "na półce" obok wywiadów z Kita i Najmanem - czyli takich,których staram się unikać.[/strike]



a ch*** widze,że dość długi, to ogarne, może będzie coś interesującego
 
Wywiad bardzo ciekwy, ale w Strikeforce też są bardzo mocni rywale dla Mameda i czemu by tam nie spróbować?



Mamed napewno by chciał walczyć z czołówką i inne kraje też by podbijał. Załawić mu kontrakt na walkę o pas z Rockholdem i wtedy świat by on nim usłyszał nie tylko Polacy. KSW oglądają prawie tylko i wyłącznie nasi ponieważ nikt szczególny nie zachęca fanów z innych krajów do obejrzenia akurat gali u nas.
 
[strike]I znów pewnie Pan Maciuś będzie gadał standardowe pierdoły które może łykać świeży widz Polsatu, więc daje sobie spokój.[/strike]







Obejrzałem, bo myslałem, ze zmądrzał, próżna moja nadzieja. Rezor dobrze go przyciskałeś, ale ten klaun ciagle odpowiada na temat Mameda te same bajki. Jak ktos pisał wczesniej Kawulski doskonale odnalazłb się w sejmie z tą demagogią.
 
Tytuł powinien brzmieć: "Mamed powinien bić się z najlepszymi DOSTĘPNYMI w Polsce".
 
szkoda, ze wywiad obejrze dopiero po 15, a ju zmnie zzera ciekawosc xD



ale sadzac po tytule i kawulskim to pewnie wiadomo czego sie spodziewac, z reszta skoro ma sie bic z najlepszymi w pl, to czemu mu sciagaja typa z polciezkiej i to wcale nie najlepszego? xD
 
Naturalna waga Mammeda to ok 88-89 kg więc jest tak mniej więcej posrodku



Na videoblogu KSW jak byli w Japoni Mammed mów że ciął 3 kg do limitu, a walczył w kat chyba -84kg
 
"Jakiś czas temu pojawiło się nazwisko Piotrka Świerczewskiego, [...] , ja wiem że on miał jeszcze jakieś aspiracje żeby Marcinowi na... że tak powiem sprawić niespodziankę".



Leżę :-)
 
Aż dziw, że Kawulski zamiast polityką zajmuje się oragnizacją gal mma... Jestem święcie przekonany, że zrobiłby błyskotliwą kariere w naszym Sejmie.
 
Kawulski chyba naprawde mysli ze fani MMA to debile a w dodatku sa ślepi... ja bym zapytał go wprost ze jesli najlepsi moga bic sie tutaj to kiedy na KSW bedzie walka np Sonnen vs Mamed albo Jones vs Błachowicz. Podsumowujac jedna wielka hipkryzja ze strony kawula ale to juz raczej standard...
 
Oczywiście w żadnym wywiadzie z Kawulskim nie może zabraknąć zdania " jesteśmy najwięksi w Europie". Dodatkowo zaczyna mnie drażnić to ich sprowadzanie " najlepszych" dla Mameda. Wbija sobie rekord na upadłych gwiazdach, które juz dzisiaj niewiele znaczą twierdząc, że bije się z czołówką światową i, że jakby chciał więcej to by był zachłanny.







Do tego nie uważam, że jeżeli Mamed bił by się w UFC to w Polsce jego kariera by upadła. Napewno wielu ludzi śledziło by jego poczynania za oceanem tylko, że Kawulski uważa wszystkich fanów MMA w Polsce za stado baranów, którzy nie mają pojęcia o tej dyscyplinie. Przynajmniej Janek wie czego chce. Rozumiem, że ktoś jest skromny ale to już przesada.
 
@ Cziris zgadzam się z Tobą w 100%



jeśli Mamed biłby się w UFC to na bank miałby jeszcze więcej fanów i jak by potem po paru walkach wrócił do ksw to by wyszło tylko im na dobre; ale K&L nigdy Mameda nie wypuszą poza granice Polski, bo to ich kopalnia pieniędzy
 
Ten człowiek mnie z każdym zdaniem dobija. Ma fanów za cymbałów którzy nic nie wuedzą, wciska ciemnotę o Mamedzie, dodatkowo nie odpowiada na pytania które są nie wygodne. A potem dziwi się że fani go nie lubią.



Dobił mnie tekst że jemu nie chodzi o hajs.
 
K&L myślą biznesowo po prostu. Stawiają na to, co się sprzedaje i tyle. Ja akurat się Maćka nie czepiam, lubię z nim wywiady, bo się fajnie chłopak bulwersuje, jak go pytają o Mameda w USA :) Z dwóch naszych największych federacji wolę oczywiście MMA Attack, bo bardziej zależy im na widowisku stricte sportowym, ale do prostego "oglądacza mma" bardziej będzie trafiać KSW, bo tam jest większe "show".
 
byćmoże mój wywód jest bez sensu ale mam takie wrażenie że Kawul chce trzymać Mamed w KSW bo wie ze jesli odnioslby jakis sukces w UFC to stałby sie wieksza gwiazda rowniez w Polsce i po ewentualnym powrocie ze stanow Mamed byłby drozszy w utrzymaniu niz jest teraz
 
prawie jak u Modela.



"To nie walka o Kobiety to jest walka o szacunek"







ciekawe czy ten typ sam wierzy w to co mówi.
 
A mi się wydaje, że nie chcą żeby Mamed walczył w UFC bo boją się, że jeżeli przegrałby tam swoje walki i by go zwolnili to wróciłby do Polski jako wielki przegrany, ktoremu w końcu "czołówka światowa" pokazała gdzie jest jego miejsce, a nie jako wielka super gwiazda jaką Mamed jest teraz. Noi oczywiście K&L stracili by na tym sporo $$$$$. Oczywiście bardzo lubie Mameda i życze my jak najlepiej ale UFC to nie taka bułka z masłem jak Kej es Dabjliu
 
Ciekawe kiedy KSW bedzie miało u siebie zawodnika, o którego bedą "zabijać się" liczące się federacje? Coś pokroju Lombarda czy Mameda.
 
Ale się spienił Kawul , oj nie dobrze.... Zamiast odpowiadać konkretnie itd. to bąknie coś i gada z tonem , aby się "odpier***" od niego. Nieładnie. Ale to my jesteśmy debilami i się nie znamy.
 
hmm. . . tak teraz na to wpadlem, ze zdanie, ktore jest tytulem tego watku moze miec glebsze przeslanie i ma pokazac iz osoba, ktora je wypowiedziala liczy na szybka gale ufc w pl i angaz dla mameda :-)
 
"Ciekawe kiedy KSW bedzie miało u siebie zawodnika, o którego bedą "zabijać się" liczące się federacje? Coś pokroju Lombarda czy Mameda."







Przecież według Kawula każdy kontraktowany przez nich zawodnik to czołówka, o którą biją się federacje z całego świata :-)
 
Back
Top