Mamed powinien bić się z najlepszymi w w Polsce...'

Wywiad z Martinem planuję zrobić po gali, a w przyszłym tygodniu chciałbym także zrobić długo wyczekiwany wywiad z Darkiem Cholewą.
 
A ja bym z chęcią zobaczył "debatę" Panów Kawulskiego i Cholewy. U Lisa odpada ale ktoś z MMArocks mógłby coś takiego ogarnać.
 
@Cziris
Niezły pomysł, ale obawiam się, że mogło by to wywołać zbyt dużo negatywnych emocji.

Ja natomiast chciałbym zobaczyć grupowy wywiad, gdzie byłby Janisz, Juras, K&L i Pan Cholewa.
 
@up fajny pomysl ale mysle ze Martin jako przedstawiciel KSW wystarczy, Kawul pokazal ostatnio na orange sport ze nie nadaje sie do takich grupowych debat
 
No racja, mogło by dojść do rękoczynów, a Kawulski kiedyś MMA trenował :D. Teraz nie radzi sobie z emocjami więc trzeba by dać jeszcze kilka spokojnych i neuralych osób żeby trzymać poziom
 
@jajcarz:



Co ksw będzie miało z budowania hype'u Hassana? Pewnosc, że gdy po 3 wygranych nad młokosami z Polski, jego walka z gwiazda na szczycie wagi w ksw przyciagnie wieksza ilosc fanow niz Chalidow vs. Wallace.



Moja wypowiedz nie jest porada zyciowa dla K&L jak powinni prowadzic biznes, a jedynie ospowiedzia na bajke o wylawianiu talentow w szczycie formy przed UFC. Przy takim sposobie prowadzenia interesu, jaki obserwujemy na dzien dzisiejszy, ludzie jak Wallace, Jay Silva, Miranda, czy Branch, to wszystko czego możemy oczekiwać w karcie walk
 
@Cziris
W jednym z wywiadów na pytanie czemu zainteresował się MMA odpowiedział, że sam kiedyś trenował sztuki walki, więc nie stawiałbym go na straconej pozycji ;)
 
Może być jakby Hassan pokonał kilku Polaków mógłoby sie napedzić niezłą ogladalność i porównywać to do bitwy pod Wiedniem, a Polaka stającego naprzeciwko Turka do Jana III Sobieskiego, wogóle mógłby do ringu podjeżdżać z husarią a nie RG, zawsze to głębsze niz karetka czy amfibia:-)
 
@Elusive



No to mamy kolejny pomysł na wielki Freak Fight :D Tylko dla, której organizacji mieli by zawalczyć? KSW? MMattack czy może za granice?
 
Wystarczy, że N. byłby promotorem Turasa i nienawiść w narodzie zasiana, a że ziarnko nienawiści spadnie na bardzo podatny grunt to10 milionów przed telewizorami zpewnione.
 
kawul znowu się zbulwersował i zamiast skoncentrować się na odpowiedzi merytorycznej to momentami atakował dziennikarza.Razor to spoko gośc i daje fajne wywiady, ale z takim człowiekiem jak Kawul trzeba rozmawiać bardzo konkretnie. Gadanie o mamedzie to takie masło maślane ostatnio. Mamed powinien mieć swojego prywatnego menagera. Nie powienien to być właściciel organizacji w której walczy.
 
haha nie mogę z tego typa :-) najlepsze są jego anglojęzyczne zwroty typu "to biłby się o fightmani ?" nie wiem czy dobrze zrozumiałem, wymyśla coś kurwa na szybko potem dodaje "i tak dalej" i przechodzi do innego tematu. No nie powiem chytrusek z niego nie lichy.



Wielki plus dla Razora za fajne drążenie tematu i nie wymiękanie. Ogólnie wypowiedź kawulskiego aka andersena skomentuje : bitch please.



Aż sam kiedyś chyba z nim wywiad przeprowadzę i podam mu troszkę więcej szczegółów, ciekawe czy mi wpierdoli :-)



@Escobar



Tak w sumie zamiast każdego wywiadu z kawulskim wolałbym wywiad z Lewandowskim, Darkiem Cholewą(domyślam się, że jest zalatany po gali itp. więc będę cierpliwie czekał) może z właścicielami Profigthu, w sumie byle kim ale nie kawulskim. Po pierwsze to Twoja strata czasu, po drugie nasza(wiem mogę nie oglądać tego wywiadu). Ale obiektywnie patrząc to czego się dowiadujemy z wywiadu z tym typem ?



1.KSW rządzi w Europie !



2. UFC- be Bellator-fe



3. Mamed jest kozak maślak, walczy z najlepszymi, znajdziemy mu hasana,abdula,rumcjasja,stefana,czupakabrę którzy są jak anderson silva tylko nikt ich nie wyczaił.



4. Hardkorowym fanom nie dogodzisz, innymi słowy= mam was w dupie, trzaskam se hajs na kowlaskich możecie mi possać jajka



5. Jak ktoś mi zadaje trudne pytanie to strasznie mocno tupie nóżkami, chrząkam groźnie nosem i robie bojową minę !
 
W UFC biją sie odpadki z KSW. Na każdym trailerze ufc zapowiadają kogoś jako " Kej Es Dabjliu veteran"
 
Troche momentami Kawul mimikę Tedego łapie i jeszcze te okularki...:-)



di-UBQJ.jpg
 
4. Hardkorowym fanom nie dogodzisz, innymi słowy= mam was w dupie, trzaskam se hajs na kowlaskich możecie mi possać jajka



5. Jak ktoś mi zadaje trudne pytanie to strasznie mocno tupie nóżkami, chrząkam groźnie nosem i robie bojową minę !


Wszystko na temat Pana Kawulskiego zostało powiedziane w tych dwóch zdaniach. Nie ma sensu o nim dyskutować i go "karmić".
 
Tylko Kawul biega w innej wadze. :D Tutaj maciej jak jeszcze był szczuplutki i potrafił zrobić salto w tył. :P
 
To pewne, ja bym chętnie zobaczył Kawul vs Dana (White oczywiście) ;)))



Rogan vs Janisz :D



A serio...To jest biznes, promocja MMA przy tym również, choć kiedyś bardziej promowane było to MMA, teraz bardziej chodzi o oglądalność. Jeśli zacznie tylko o nią chodzić to zawsze lepiej będzie zrobić "Małysz vs Kruczek", "Świerczewski vs Hajto","Woli vs Tysio" i liczyć ponad 10 milionów przed TV bankowo. Pytanie teraz co dla kogo jest priorytetem?Problemem nie jest zrobić oglądalność, problemem jest promować MMA by miało taką oglądalność.
 
Rogan by się nie dał!! Ale Juras to mega typ i teżby walczyl. Zadnegi nie mozna lekcewazyc;) na pewno ta walka bylaby milion razy lepsza niz pudzilla-sapp i srajman-burnejka razem wziete
 
Back
Top