Mamed powinien bić się z najlepszymi w w Polsce...'

A mi się wydaje, że nie chcą żeby Mamed walczył w UFC bo boją się, że jeżeli przegrałby tam swoje walki i by go zwolnili to wróciłby do Polski jako wielki przegrany, ktoremu w końcu "czołówka światowa" pokazała gdzie jest jego miejsce, a nie jako wielka super gwiazda jaką Mamed jest teraz. Noi oczywiście K&L stracili by na tym sporo $$$$$


:-) dokładnie tak ale warto pamiętać że i sam Mamed się raczej nie wybiera nigdzie
 
Dopóki Mamed, Cipek i Janek są związani z KSW tak ich nie zobaczymy w Bellatorach, Strikeforcach i UFC bo to nie możliwe po prostu K&L nie puszczą ich za żadne skarby, to jedyne w miare rozpoznawalne i medialne postacie MMA w Polsce i KSW ktore jak sie skonczy Pudzian beda musialy udzwignąc cięzar po Pudzianie - w tym i jeszcze innych wywiadach dają do zrozumienia ze Oni są najlepsza organizacja w Europie i moga u nich sie bic najlepsi wiec po co za Ocean ? Wczesniej ktos napisal ze Cipek i Janek mają ambicje bic sie w UFC (jawnie chca bic sie dla UFC, ale im menadzment nie pozwoli) a Mamed nie..ludzie tu juz nawet nie chodzi o ambicje, K&L nie pozwolą im od tak wyjechac na rok czy wiecej by nei daj Bóg przegrac walki ewentualnie wygrac i gdzies na dluzszy czas zwiazac sie z UFC bo to byla by porażka KSW ! Kto by sie bil na galach ? Antek ? Aslan ? Oni nie porywają tłumów, nie dają efektownych walk. Pudzian ? Jak gdzie Sapp trafi przypadkowym cepem i bedzie po walce to i juz po Pudzianie, a jak po Pudzianie to nawet nie chce myslec co dalej. KSW zrobilo straszny błąd, wypromowalo kilku zawodników w przeszlosci i promuje ich dalej zamiast od dłuzszego czasu zając sie promocją nowych, mlodych talentow ktorych bądzmy szczerzy nie brakuje w Polsce, popatrzmy nawet na ranking MMARocków ilu jest zawodników w kazdej kategorii wagowej w pierwszych 10tkach ktorzy nie sa zwiazani z duzymi organizacjami. Ci ktorzy sa to - Held (Bellator), Grabowski (MMA Attack), Zontek (M-1 Global), Strus (MMA Attack) i Jotko (MMA Attack), reszta jest wolna - aktrakcyjna dla widza z punktu widzenia sportowego i co najwazniejsze do wypromowania. Dla mnie KSW stanelo w miejscu pare lat temu zatrzymując sie kilku zawodnikach, epizodycznie wprowadzając innych. Noo ok Jewtuszko i Sowiński to są zawodnicy którzy faktycznie trzymają poziom - dobry ruch KSW, ale to jedna waga a gdzie reszta kategorii ? Bum tralalala tyle ode mnie :D
 
czyli za rok dla Mameda będzie Savir Muuamir z Turcji. Na razie chłopina trenuje... :-)
 
Jak zwykle gadka o Mamedzie w Stanach z dupy...



Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Nie wymagajmy, żeby powiedział, że zrobili coś źle, bo przeciez nie sra się we własne gniazdo.
 
@Tykersky



Dużo racji szczególnie z zatrzymaniem sie na promowaniu starych zawodników, ale jak wezmą nowych to nie bedą miali im gdzie dać walki, bo sam wiesz ile jest gal rocznie i ile jest walk na galach plus trzeba odjąć teraz Pudziana i dziewczyny. Pytanie mam takie: po co K&L mieliby dawać klauzule UFC w kontrakcie skoro i tak mają ich nie puścić?
 
Wywiad niezły, tematy wałkowane 100 razy. Wydaję Mi się, że nam się trochę "dostało" ale mam to w chu*u bo tak jak nadmienił mamy prawo do własnego zdania.



Ja nie chcę żeby Maciej był w wywiadach czy gdziekolwiek gdzie pokazuje się publicznie wzorem do naśladowania i siostrą kermelitanką odnośnie tonów swoich wypowiedzi i treści które głosi ale niech się nie dziwi, że za to jest właśnie przez część fanów nielubiany. To fakt, Polacy kochają nienawidzieć Polaków, tylko My tak mocno potrafimy łączyć 2 ekskluzywne uczcuia z dwóch końców i nie podoba Mi się ta Nasza polaczkowość ale gdyby Niemcy albo Ruscy chcieli kupić i zamknąć KSW to ludzie wyszliby na ulicę i protestowali. To tak jak bijesz się z bratem albo siostrą pod własnym dachem ale jak sąsiad ją/jego zwyzywa to mu szybe wybijesz w oknie. Potrafimy się jednoczyć jak nigdy i kłócić jak zawsze.



Pudziano-fanów nie stracą ale "hardkorowi" fani będą co raz bardziej przekonywać się do MMAA bo właściciel stonowany, bo słucha kibiców, bo odpowiada na ich potrzeby w wymiarze i sportowym i freak`owym. Poza tym konkurencja jest potrzebna, gdyby nie Play to nadal byśmy płacili 1pln za minutę i dostawali telefony bez pakietów danych i z sim-lockiem.



Mamed zrobi jak uważa ale na pewno byłoby dla niego lepiej gdyby pracodawca nie był menadżerem.



P.S. Co do zegarka to jeśli jest taki jak w linku to mam prawie identyczny tylko kolor srebrny, a nie złoty. Widać, że się powodzi bo można za niego kupić sensowny samochód ale w końcu to BOXINGNEWS i Canal + :D
 
@jajcarz



Moje osobiste zdanie jest takie, nie ma zadnej kauzuli ze jakby UFC sie spytalo o Janka czy Mameda to oni moga sobie od tak for free isc do UFC. Jakby tak bylo to wydaje mi sie ze od roku lub dwóch lat Mamed juz by walczyl w UFC.



A co do debiutantow, nowych talentow no tak masz z tym racji, zmniejszyli chyba juz maksymalnie liczbe walk, tak teraz mysle ze faktycznie nie upchasz nowych, bo po 1 za malo gal, a po 2 jedna walka kobiet, jedna walka freak fightowa - zostaje pięc walk, w tym ze cztery z czolówka KSW np Mamed, Janek, Kornik i Aslan.. i zostaje jeden "slot" na debiut lub nic nie zostaje.
 
Niestety nadal nie mamy twardych reporterów, którzy złapali by tego Kawula "za jajca" podczas wywiadu. Jak oglądałem wywiady gościa z MMAtv z Kawulskim to wystarczyło, żeby Kawul zaczą naciskać i gościu, który prowadził wywiad zaczą się jąkać i nie miał pojęcia o czym mówi.
 
Doozy, świetnie to ująłeś. Nasz naród jest niesamowicie popaprany. Z skrajności w skrajność wpadamy. Żremy się jak psy,a gdy przyjdzie co do czego, to jednoczymyy się bardziej,niż nie jeden naród na codzień, się kochający.I to plus, i to minus. No ale taka nasza już narodowa mentalność.
 
@Tykersky



Nie jestem prekonany, że Mamed ma takową klauzulę w kontrakcie, bo się tym nie chwalił ani on ani K&L w przeciwieństwie do Materli i Błachowicza, o którego potencjalnym występie w UFC mówiło się przed pierwszą walką z Soko.



dół:



Nie przypominam sobie żeby wcześniej dawał wywiad w pomieszczeniu, w okularach amerykańskich stróżów prawa.:-)
 
Kawul oburza się jak nastolatka o każdą głupotę, natomiast sam jedzie po wszystkim i wszystkich. kiedys jego wywiady były naprawde fajne, dobrze się go słuchało. A teraz.. sodówa?
 
Co do Janka czy Cipka to mysle że tu nie ma problemu, my bedziemy zadowoleni jak przejda do UFC a tak prawda że jak walczy Pudzian, ewentualnie Mamed to "niedzielni fani" maja reszte rozpiski gdzies i nawet nie zauważyli by braku Janka czy Michała w rozpiskach KSW
 
Najlepszym przykładem jest Smoleńsk bez względu na to czy ktoś uważa, że to wypadek czy, że to zamach to po katastrofie kraj był zjednoczony, a przy najbliższych wyborach już się zaczęło.



We Mnie większe emocje budzi gala KSW niż gala UFC, są walki UFC które Mnie bardziej emocjonują niż niektóre walki na KSW ale jako całość dłużej czekam na KSW czy teraz na MMAA bo po 1sze są Polacy, po 2gie stopień emocji między 20-24 jest wyższy niż między 3-6 ze względu na hormon zwany melatoniną no i stopien promocji jednych i drugich gal w PL jest różny, oczywiście MMARocks wrzuca masę wywiadów przed i po UFC, Countdown`y, trailery itd itp ale w tym wypadku podnoszenie emocji i oczekiwania gasi Mój brak rozumienia ze słuchu i łapania w lot j.angielskiego.



W skrócie, bez KSW byłoby bardzo smutno i ich bardzo lubię i zawsze będe oglądać nawet jak psioczę na jakieś elementy ale robię to dlatego żeby byli tacy jak Ja chcę żeby byli poza oczywistymi wyjątkami(3x5min) i to jest normalne...wszystkim nie dogodzisz ale KSW Mi dogadza w 75% i kupuję ich ze wszystkimi plusami oraz minusami.



Niestety może przyjść taki moment, że nie będzie kim wypełniać tych FC jak się wszystkich "odda" za ocean więc z jednej strony chcę być dumny z Mameda który dostaje TS z Andersonem ale z drugiej chcę nie zarywać nocy i po ludzku z paczką znajomych emocjonować się gdy walczy tutaj...puenta Maćka w sumie dobra...WSZYSTKICH NIE ZADOWOLISZ.
 
Przecież za rok ma być 30 nowych fajterów światowej klasy. Będzie kim zapełnić.:-)
 
Ja kiedyś bardziej czekałem na KSW. Żyłem tym tydzień przed.. a teraz? Niebardzo tak jest, nie czuję tego. Osobiście bardziej wolę wstać o 4tej na UFC i pooglądać ścisłą czołówke. Fajnie ogląda się Polaków na KSW, lubię chłopaków jednak dla mnie UFC to jednak inny poziom, i ne ma tu znaczenia zarwanie nocki.
 
@Doozy Taka jest prawda. Chcemy aby było jak w boksie - milion organizacji,ale o mistrza może walczyć każdy,niestety w MMA musimy wybierać,szczególnie w Polsce. Łatwiej będzie,gdy będziemy już mieli sporą kadrę zawodniczą,mogącą konkurować z najlepszymi.



Również mam większą podjarke jak są polskie gale. Już od wczoraj kombinuje aby znajomych pościągać na sobotę i jak zawsze wkręcić kilka nowych osób w temat,za pomocą czipsów i alkoholu :D Gdy przychodzi czas KSW,czy teraz też juz MMA A, osobiście odczuwam ten dzień jako święto i nie ma istotniejszej sprawy aniżeli wieczór przed TV/w hali. Widzę,że się dogadali byśmy w tym temacie, bo jak każdy, mam różne pretensje do KSW,ale nie zmienia to faktu,że będę im kibiować zawsze. Bardzo cieszy mnie obecność MMA A, bo to czego nie da mi KSW,daje mi MMA Attack. Pozostaje mi tylko mieć nadzieje,że dzięki temu,dyscyplina ta rozwinie się u nas na tyle mocno,że będzie kim obsadzać nasze gale(największe w Europie/po za ZUFFA ;p ) i będzie kogo wysłać aby obił kilka mord w UFC :) Może też, za szybko chcemy tego UFC,ale czy można nam się dziwić? Chcemy mistrza świata,tak jak w każdej innej dyscyplinie.
 
Z Lesnarem w jego obecnej branży to miałby całkiem spore szanse tylko zależy jakby chcieli pracodawcy :-)
 
@jajcarz <- no tak, zapomniałem



@malinowsky <- Ja nadal mam ten element wyczekiwania ale czasem wiem, że się zapowiada dobrze(KSW 17), a czasem czuję, że dupy nie urwie(KSW 19). Wyjątkiem było UFC 141 i miało być UFC 146 ale ktoś nie pomyślał i za dużo igieł wbił sobie przed konferencją.



@Yagiel <- to prawda, teraz doszedłem do wniosku, że przez to iż nie jest tak jak w boksie to walka o miano najlepszego zawodnika MMA na świecie jest nierówna bo żeby nim być trzeba być w UFC w/g wszystkich. Jeden człowiek złamał ten mit(Fedor) ale na koniec zachwiał i rozdrabnia swoją legendę.



Chcesz być najlepszy to musisz się bić z najlepszymi i z Nimi wygrywać. Gdyby Mamed urodził się w Brazylii i nazywałby się Mamedinho Nazarro da Silva Khalidao to dużo szybciej trafiłby do UFC, Polacy i generalnie ludze ze wschodu nie są pożądani w stanach poza paroma wyjątkami ale dla USA świat się kończy na Niemcach. Przez Kliczków boks w USA ma się bardzo źle bo oni nie mogą tego pojąć, że Amerykanin nie jest mistrzem świata i, że pojedynki o pasy nie są toczone w USA tylko w Europie. Mam taką ciekawostkę odnosnie Pudziana-Strongmana o której pewnie nie wszyscy pamiętają...



...brał udział w zawodach SM w USA i te zawody były częścią składową na udział w MŚ w Zambii czy gdzieś tam i Pudzian zamiatał wszystko jak leci, gonił go jeden jankes o krok ale Pudzian na koniec wyrobił sobie taką przewagę, że nawet jakby oddał walkowerem ostatnią konkurencję to by wygrał i prawie tak zrobił tzn przeszedł dla jaj tylko metr czy zrobił krok żeby nie nabawić się kontuzji itd. a te fiuty wymyśliły po konkurencji, że ostatnia potyczka będzie punktowana razy dwa i Pudzian był ostatni w tej konkurencji, amerykaniec był 1szy, pomnożyli mu razy dwa i na sam koniec przeskoczył Mariusza, gdy Pudzian szedł odebrać nagrodę za 2 miejsce wszyscy zawodnicy z USA spuścili głowy tak im było wstyd.
 
W sumie to trochę się nie dziwie Kawulskiemu, że się tak pieni kiedy pytają o to kiedy jego zaowdnicy będą walczyć w UFC. Sam, codziennie powtarza sobie pewnie przed lustrem, że jest wielkim gigantem, który rozdaje karty w europejskim MMA. Nagle ludzie traktują jego "wielką federacje" jako drabinki do UFC dla polskich zawodników i zdaje sobie sprawe że jego federacja opiera się dosłownie na kilku nazwiskach, ktore chcą polecieć za ocean. No może jeden Mamed chce zostać do końca w Polsce i moment w, którym jest uważa jako szczyt swojej kariery. Bo umówmy się, bijąc się w KSW dalej nie zajdzie. Z czasem ludzi zaczną męczyć jego poddania w 1 minucie.







Osobiście także lubię w gronie znajomych oglądać Polskie gale jednak Mamed, Materla czy Janek w UFC to była by dla mnie czerwona kartka w kalendarzu i na pewno bym takiego wydarzenia nie przegapił. Na pewno poziom emocji nawet o 3 rano był by taki sam jak oglądając KSW czy MMattack.



Niestety prawda jest taka, że Panowie K&L dobrze wiedzą jak robić pieniądze i na pewno nie zrobią niczego co mogło by ich pozbawić kolejnych zer na kontach. Będziemy mogli krzyczeć, błagać, pisać petycje, a oni i tak będą kibiców traktować jak barany, które trzeba wszystkiego uczyć i będą powtarzać, ze oni najlepiej wiedzą co robić. Troche przykre ale taka jest prawda.
 
Zgodzę się z malinowsky'm, że Kawul czasami zachowuje się jak trzynastolatka, której ojciec nie chce puścić na dyskotekę. I to wg mnie sodówka i próba robienia z siebie "polskiego Dany White'a". Janek mówił otwarcie, że chciałby walczyć w UFC, a manaeger Cipka też chciałby widzieć swojego brata za wielką wodą. K&L trzyma Mameda jak tylko może, żeby przyciągać ludzi na gale,kiedy to zwykły Kowalski będzie już wymiotował Mariuszem "Będę urywał głowy" Pudzianowskim.











PS: Sory za błąd w tytule wątku :)
 
Ktos kiedyś napisał, że jak ktoś 1szy zawita do UFC to właśnie Michał i może coś w tym być, wyjazdy do AKA na pewno go od tego nie oddalają tak samo jak brat menadżer, kolejne zwycięstwa czy kontrakt który pozwala wyjechać za granicę żeby się bić. Pytanie czy jeśli Horwich sprawił problemy to czy taki Palhares albo Okami ich nie sprawi...
 
DoozyAndGrooby



Myślisz, że Cipek na wejście dostałby koksa albo japońca? Na początek maksymalnie walka na undercardzie i z jakimś CB Dollowayem czy jemu podobnym.
 
Naprawdę trzeba być wytrwałym żeby z Kawulem wywiad robić, on tak kocha sam siebie, że przysłania mu to wszystko..



Odnośnie Mameda, to Held na konwencie dobrze to podsumował (3:30-4:15)



 
No dobra, trochę się rozpędziłem.



EDIT: To jest kwestia tego czy chcesz wchodzić co galę jak wielki mistrz w walce wieczoru przy szaleńczych brawach publiki i chcesz żeby było skandowane twoje imię, zarabiac kupę kasy i mieć status gwiazdy MMA w Polsce czy chcesz wychodzić jako "no name" przy sporadycznych brawach za mniejsze pieniądze i to w pierwszej fazie gali. Takie realia są przed Mamedem, Michałem, Jankiem.
 
E tam. Lombard dostał walkę z, jak mi się zdaje, bardzo popularnym zawodnikiem. Oczywiście Mamed jest dużo mniej znany, ale nie sądzę, żeby się obijał o undercard przez 10 walk.



Co do Cipao czy nawet Janka to są to zawodnicy, którzy podpisując kontrakt z UFC weszli by na inny poziom. Dopiero trenując i walcząc w USA przez kilka lat stali by się kompletnymi zawodnikami. W tej chwili brak zaplecza i partnerów treningowych na odpowiednim poziomie nie pozwala im zrobić jakiegoś wielkiego postępu.



Jestem bardzo ciekaw, co pokaże Cipao na najbliższej gali. Jest to dla mnie zawodnik, u którego naprawdę z walki na walkę widać postępy, a zwłaszcza treningi w AKA mogły pomóc mu się rozwinąć.
 
Back
Top