KUPONY

Leje ciepłym moczem :olewam: na tą waszą grupę jak na te tenisy i inne rzeczy :cool: tenis najgorsze gówno do gry, dzisiaj weszło a jutro 5 przegra :bayan:

Tutaj jest tylko jedna prawilna zamknięta grupa :tiphatb:
 
Leje ciepłym moczem :olewam: na tą waszą grupę jak na te tenisy i inne rzeczy :cool: tenis najgorsze gówno do gry, dzisiaj weszło a jutro 5 przegra :bayan:

Tutaj jest tylko jedna prawilna zamknięta grupa :tiphatb:
Gamoniu ja to wstawiłem wszystko tylko po to żeby Ci udowodnić że nie jesteś the best i żeby obalić twoje dopierdalanie. Wpierw grałem na sucho wirtualnie, później nie było takich zdarzeń tylko tworzyłem swoje, później stawki z dupy --> jak to obalone to oczywiście zmiana płyty i tylko wygrane kupony, teraz kurwa że tenis.

Jutro będzie że w żużlu jest za dużo zmiennych a pojutrze co..?

I kurwa nie potrafisz przyznać że ktoś jest dobry w jakiejś dziedzinie... 87% - tyle wynosi procent trafionego żużla w tym sezonie - udokumentowane od startu na początku kwietnia jak ruszyło :lol: :cool:

Nie będę Ci yielda obliczał bo nie kopie się leżącego, w końcu odklepałeś :lol::lol:
 
Po co wrzucasz tutaj zakończone zdarzenia na kuponach? Rozumiem jeszcze rozliczanie swoich typów, które się podawalo tutaj wczesniej do gry, inaczej to nie ma najmniejszego sensu.
Każdy z nas moze wrzucic zielone kupony po fakcie, tylko po co?
Przecież jest co zamyka. Dubel z belka
 
Dzisiaj jadę z Wami na jednym wózku. Powodzenia :)

1628845280732.png
 
Ten Pawlak jest naprawdę aż taki dobry???? Chyba ten cały Romanowski po podobnym kursie jest wart więcej uwagi z Janikowskim mogą przewalkowac po 3 rundach....
Lepszy w stójce i parterze, kondycja tez na jego korzyść.
Pawlak chyba dwa razy przewalczyl 5 rund a kangur ledwo 3 rundy przeskacze.
 
Back
Top