KUPONY

Kurcze grać wagę ciężka 1.25 za takie stawki.... Tymbardziej że Lewis może wpierdziel dostawać cała walkę i w 4 posłać luja ogluszacza i po zabawie
 
  • Like
Reactions: Olo
Forumowa "analiza" i Karolinka od siebie. Chyba wiekszosc dzis zadowolona
Screenshot_20210808-095010.jpg
 
A sobie wkleję weekend z żużlem... Bo przecież nie gram co Pudzian...

a jak wygląda gra to może @Evo powie :cool: @Wolf niech Evo Cię doda bo Ty też żużlowy:lol:
 

Attachments

  • Screenshot_20210809-073526.jpg
    Screenshot_20210809-073526.jpg
    139.8 KB · Views: 70
  • Screenshot_20210809-073513.jpg
    Screenshot_20210809-073513.jpg
    120.8 KB · Views: 67
  • Screenshot_20210809-073449.jpg
    Screenshot_20210809-073449.jpg
    123.1 KB · Views: 63
  • Screenshot_20210809-073425_STS.jpg
    Screenshot_20210809-073425_STS.jpg
    110.7 KB · Views: 67
  • 20210808_143118.jpg
    20210808_143118.jpg
    323.8 KB · Views: 70
Miałem już pisać

Pokazywanie tylko wygranych kuponów :facepalm:

Pokażcie historię z tego miesiąca u buka to pogratuluję. I nie w screenie bo to można przerobić.
 
Chyba najbardziej śmieszą mnie goście którzy nie udzielają się na forum a gdy już coś wejdzie to wstawiają kupon żeby się pochwalić :juanlaugh:

Ciekawe jak wyglądały jego kupony np. z przed tygodnia i dwóch wcześniej gdzie tyle wybuchów było :cool:
 
Chyba najbardziej śmieszą mnie goście którzy nie udzielają się na forum a gdy już coś wejdzie to wstawiają kupon żeby się pochwalić :juanlaugh:
Buhahaha - pierwszy brałeś typy, przestałem wstawiać przez Wasze durne zachowanie to będę każdorazowo po weekendzie wstawiał, żebyś dalej maść na ból 4 liter stosował :lol:
Miałem już pisać

Pokazywanie tylko wygranych kuponów :facepalm:

Pokażcie historię z tego miesiąca u buka to pogratuluję

Oczywiście - 2020 i 2021 Pudzian , pokaż swoje pokażę swoje, już ta dyskusja była przy okazji tamtego topicu.. Nic się zmieniło w tej materii:lol: do tego internety to nie wszystko , bo jak widzisz granie żużla jest uciążliwe w PL i trzeba się namęczyć, kombinować.

W końcu mnie gównobet spłacił :lol:
 

Attachments

  • IMG-20210806-WA0004.jpg
    IMG-20210806-WA0004.jpg
    191.4 KB · Views: 71
Oczywiście - 2020 i 2021 Pudzian , pokaż swoje pokażę swoje, już ta dyskusja była przy okazji tamtego topicu.. Nic się zmieniło w tej materii:lol: do tego internety to nie wszystko , bo jak widzisz granie żużla jest uciążliwe w PL i trzeba się namęczyć, kombinować.

W końcu mnie gównobet spłacił :lol:

Jak wyglądały twoje kupony np. z przed 2 tyg gdzie tyle wybuchów było ? Pochwalisz się też nimi ? Czy może dziwnym trafem je wszystkie ominąłeś ?

Po drugie jak sie nie chwale i nie wstawiam screenów :cool:
 
Buhahaha - pierwszy brałeś typy, przestałem wstawiać przez Wasze durne zachowanie to będę każdorazowo po weekendzie wstawiał, żebyś dalej maść na ból 4 liter stosował :lol:


Oczywiście - 2020 i 2021 Pudzian , pokaż swoje pokażę swoje, już ta dyskusja była przy okazji tamtego topicu.. Nic się zmieniło w tej materii:lol: do tego internety to nie wszystko , bo jak widzisz granie żużla jest uciążliwe w PL i trzeba się namęczyć, kombinować.

W końcu mnie gównobet spłacił :lol:
Jak ktoś sobie radzi sam z bukiem to uwierz że nie ma bólu dupy że ktoś też zarabia, chodzi tu bardziej o twoje śmieszne podejście do tematu. Na początku jak jeszcze byłeś normalny to nie powiem bo korzystałem czasami z ręcznej jak podawałaś, ale później jak zacząłeś pajacować i gwiazdorzyć zacząłem mieć na ciebie wyjebane panie obrażalski haha ;) Co wyszło mi w sumie na dobre bo gdybym na przykład zagrał to co podawałes ostatnio w dzienniku to niezłe plecki bym zaliczył :mjsmile:
 
Foto jakiś śmiesznych kanapek jeszcze wstawił hahahahah jaki to jest pajac :DC: Jego życie prywatne musi być syfem skoro typ dowartościowuje się w ten sposób. Współczuje.
 
Ciekawe jak wyglądały jego kupony np. z przed tygodnia i dwóch wcześniej gdzie tyle wybuchów by
Przecież masz Pudzian pierwszy sprzed tygodnia, ale widzisz to co chcesz widzieć :) Mógłbym więcej powklejać ale po co? Żebyś zaraz napisał sprzed 3tyg? Żużel się gra wtedy kiedy jest ciekawy, a nie wtedy kiedy jadą....
Jak ktoś sobie radzi sam z bukiem to uwierz że nie ma bólu dupy że ktoś też zarabia, chodzi tu bardziej o twoje śmieszne podejście do tematu. Na początku jak jeszcze byłeś normalny to nie powiem bo korzystałem czasami z ręcznej jak podawałaś, ale później jak zacząłeś pajacować i gwiazdorzyć zacząłem mieć na ciebie wyjebane panie obrażalski haha ;) Co wyszło mi w sumie na dobre bo gdybym na przykład zagrał to co podawałes ostatnio w dzienniku to niezłe plecki bym zaliczył :mjsmile:

Żużel 3/3

Piłka wtopa te taśmy, co nie zmienia faktu że skuteczność osoby od której był kupon w tej materii jest bardzo wysoka.
 
Back
Top