KUPONY

Pajac który sprzedaje typy i pokazuje dupe w internecie nie bedzie mi mowil co mam robic,a kundel Karwantes widze dalej sie wpierdala miedzy wódkę a zakąskę z nadzieja ze na kimś wrażenie zrobi,możecie sobie z Davidem piątkę gołymi odbytami przybić.
Zrozum że jesteś tu brudem i nikogo poważnego twoje zdanie nie interesuje. Żebraj o typy smyku, tylko to ci pozostało.
 
przez takich petów jak zarobas czy astrida przestałem tu regularnie dodawać typy, w chuj tutaj takich wszów którzy korzystają z naszej roboty a sami nic od siebie nie dają bo albo są gamoniami nie znającymi się na bukmacherce albo skąpcami którzy chowają się po kątach.

100% procent racji. Mam tam samo z podawaniem tutaj.
 
Dzieciaku śmierdzący ja w tym miesiącu 40 tysiecy na plus jestem,nie widziałem twoich rekacji pod postem gdzie wrzuciłem kupon z Euro na 30 tysiecy wiec juz daruj sobie te żałosne zaczepki albo idz dupe Davidowi za blika wyliz.
 
Zrozum to tępa psia końcówko bo cały czas z jakimś typem mnie mylisz. To nie on sprzedaje tylko strona/serwis założony przez jakieś osoby.
Z ciekawości czytałem ich regulamin i taka pijawka za sto lat tam by się tam nie dostała.:cool:
czemu sie nie przyznasz ze to twoje konto przeciez to nic zlego
 
Zrozum to tępa psia końcówko bo cały czas z jakimś typem mnie mylisz. To nie on sprzedaje tylko strona/serwis założony przez jakieś osoby.
Z ciekawości czytałem ich regulamin i taka pijawka za sto lat tam by się tam nie dostała.:cool:
Zrozum to parówo nie myta ze kazdy kto w tym długo siedzi dobrze wie kim jestes,nawet Evo Cie o tym uświadomił jakis czas temu.
 
Dzieciaku śmierdzący ja w tym miesiącu 40 tysiecy na plus jestem,nie widziałem twoich rekacji pod postem gdzie wrzuciłem kupon z Euro na 30 tysiecy wiec juz daruj sobie te żałosne zaczepki albo idz dupe Davidowi za blika wyliz.
Wyjął 40k a w między czasie wjebał 70k :putinlaugh: Znam bardzo dobrze takich przegrywów jak ty, którzy chwalą się gdy wchodzi kupon a na codzień ich nie ma bo wiedzą że jak coś podadzą to zostaną szybciutko zweryfikowani. Gdybyś rzeczywiście był taki kozak w typerce to byś nie musiał prosić tutaj o bety, proste jak konstrukcja cepa gamoniu.
 
Wyjął 40k a w między czasie wjebał 70k :putinlaugh: Znam bardzo dobrze takich przegrywów jak ty, którzy chwalą się gdy wchodzi kupon a na codzień ich nie ma bo wiedzą że jak coś podadzą to zostaną szybciutko zweryfikowani. Gdybyś rzeczywiście był taki kozak w typerce to byś nie musiał prosić tutaj o bety, proste jak konstrukcja cepa gamoniu.
Cos mówiłeś o wymyślaniu nie stworzonych historii hipokryto ? Chyba Ci psycha siada,sam sie pajac zaorał haha
 
Cos mówiłeś o wymyślaniu nie stworzonych historii hipokryto ? Chyba Ci psycha siada,sam sie pajac zaorał haha
Pokaż choć jeden bet który tu podałeś przed zagraniem i wszedł :roberteyeblinking: Wszystko w temacie. Żałosny jesteś dzieciaku, z każdym kolejnym postem pogrążasz się coraz bardziej. Kończę z tobą rozmowę.
 
Podbijam jeśli chodzi o walkę na chwyty, Road to ADCC w ofercie. Na pierwszy rzut oka do zagrania Duarte @1.27 i mniej pewny Jones @1.30.
 
A żebrak typów @Zarobas wciąż się tu kręci i zachowuje irracjonalnie, za mocno go wczoraj skrzywdziłem i chłopaszek ewidentnie sobie nie radzi z samym sobą :mjsmile: Ciekawe czy coś poda do gry dzisiaj czy na żebraka znowu :DC:
 
Na poczatku miałem z ciebie bekę ale co raz bardziej mi ciebie szkoda,ty reagujesz na każda zaczepkę i reakcje anonima z forum i próbujesz to skwitować jakaś elokwentna riposta zeby sie dowartościować,biedny zakompleksiony chłopiec w pustym pokoju…
 
Na poczatku miałem z ciebie bekę ale co raz bardziej mi ciebie szkoda,ty reagujesz na każda zaczepkę i reakcje anonima z forum i próbujesz to skwitować jakaś elokwentna riposta zeby sie dowartościować,biedny zakompleksiony chłopiec w pustym pokoju…
Znowu farmazoniarz żebrak typów się uaktywnił ale oczywiście odpowiem :mamed: Takich niewychowanych imbecyli bez przyszłości jak ty trzeba gasić by nabrali trochę pokory, taka kolej rzeczy. Powiem szczerze że traktuje to trochę jak rozrywkę.

Jesteś bardziej pogubiony psychicznie niż mi się wcześniej wydawało bidulku i nie jest to dla mnie śmieszne a szczerze ci współczuje. Zostawiam cię już w spokoju bo
widze że mój wczorajszy dojazd za mocno odbił się na twojej psychice.
 
Na poczatku miałem z ciebie bekę ale co raz bardziej mi ciebie szkoda,ty reagujesz na każda zaczepkę i reakcje anonima z forum i próbujesz to skwitować jakaś elokwentna riposta zeby sie dowartościować,biedny zakompleksiony chłopiec w pustym pokoju…

Dalej tumanie czekasz na typy ? Czy może sam już coś znalazłeś ? Gale tuż tuż
 
Charlo raczej będzie mi zamykał na 1500 nie masz o chłopaka obaw?? Castano to twardy gosc
Trudna walka, Casatano idzie do przodu, za to Jarmell to dobry kontr puncher, powinien mu Castano stylowo pasować. Na plus też to że walka w Stanach - jeśli dojdzie do decyzji i będzie blisko to sędziowie pomogą.

Ale jak zamyka kupon to pokusiłbym się jednak o małą kontrę, chociażby na pokrycie wkładu. Wiesz jak bywa ;)
 
Back
Top