KUPONY

Gamrot + Charlo(boks) + Sarara - Bradarić poniżej 1.5 rundy @3.78 za 500
Boje się o twój kupon bracie zważywszy na to że jeśli Gamrot nie będzie w stanie obalać i kontrolować Jeremiego to może być w niezłych opałach bo w mojej opini odstaje boksersko. Powodzonka!
 
Boje się o twój kupon bracie zważywszy na to że jeśli Gamrot nie będzie w stanie obalać i kontrolować Jeremiego to może być w niezłych opałach bo w mojej opini odstaje boksersko. Powodzonka!
Obyś się tym razem mylił :) chociaż przyznam, że trochę brakuje czasu na dogłębną analizę w tym tygodniu. Co dziś grasz? Podrzuć jakiś dobry becik ;)
 
W mojej subiektywnej ocenie Gamrot po 1.40 jest totalnie nie gry tak jak napisał Karwantes też uważam, że stójkowo odstaje a najważniejsza kwestia to jak to będzie z jego obaleniami a Stephens potrafi znokautować niespodziewanie. Mimo 2 walk w UFC Mati jeszcze nic takiego nie pokazał. Jeremy na loss streaku ale przegrywał z mocnymi. Chciałbym żeby Gamer to wygrał.
 
Matko , wróciłem na forum po długiej przerwie , patrzę co tu się dzieje i oczom moim nie wierzę jak dział bukmacherki na Cohones spadł do poziomu rynsztoku dzięki takim osobom jak Dawidek który z początkowego wyszydzanego chłopca stał się kimś w rodzaju guru dla niektórych.. gościu zrobił niezłą trzodę pod moją nieobecność , pewnie stworzył ta cudowną zamkniętą grupę po to żebyśmy nie widzieli ile tych pewniaczkow mu nie wchodzi hehe , ogólnie beka jednakże lekko ubolewam
 
Obyś się tym razem mylił :) chociaż przyznam, że trochę brakuje czasu na dogłębną analizę w tym tygodniu. Co dziś grasz? Podrzuć jakiś dobry becik ;)
Napewno Lemos, ciekawym betem wydaje się też że walka Makhachev vs Moises nie zakończy się poddanie @1.40. Gamrot nie wygra przez ko/tko @1.36 tez wygląda interesująco.

A rozrywkowo taki kuponik sobie puściłem:

Makhachev wygra przez decyzje
Brdaric
Lemos/Ruiz walka zakończy się przed czasem

AKO @14.67
 
Last edited:
A może lepiej dać Bednarka przed czasem kurs podobny a spora różnica w jakości, technice poruszaniu się i ogromna różnica zasięgu
Rywali Bednarka i Zyska nie kojarze kompletnie, krótka pamięć bo walczyli w Polsce. Na papierze przed czasem powinni wygrac Zysk, Bednarek, Czerkaszyn i Włodarczyk - jeśli coś z niego jeszcze zostało. Widziałem 3 walki Bonelliego najwiecej z tego towarzystwa a Fiodora sledze odkad zaczal sie pojawiac u Wasyla i nie wypada mu nie skonczyc 43 letniego Bonelliego
 
Napewno Lemos, ciekawym betem wydaje się też że walka Makhachev vs Moises nie zakończy się poddanie @1.40. Gamrot nie wygra przez ko/tko @1.36 tez wygląda interesująco.

A rozrywkowo taki kuponik sobie puściłem:

Makhachev wygra przez decyzje
Brdaric
Lemos/Ruiz walka zakończy się przed czasem

AKO @14.67
Nic grubiej?
 
1626607812074.png
 
Szkoda, że Gane wypierdoli Ci taki ładny kupon :awesome:
Ja myślałem że już po kuponie mam bo na początku betclik rozliczył porażkę Niedźwiedzia a gali nie śledziłem bo w pracy byłem. A Lewis jak nie trafi czysto Gane to nie ma raczej szans na zwycięstwo.
 
Back
Top