KUPONY

Przecież masz Pudzian pierwszy sprzed tygodnia, ale widzisz to co chcesz widzieć :) Mógłbym więcej powklejać ale po co? Żebyś zaraz napisał sprzed 3tyg? Żużel się gra wtedy kiedy jest ciekawy, a nie wtedy kiedy jadą....

Aha czyli tych kilka wybuchów co były dwa tygodnie temu gdzie faworyt za faworytem przegrywał ich akurat wtedy nie grałeś ? Nikt tam nie polecał ? Bo z tego weekendu walki są na kuponach a wtedy ? Miałeś nosa aby akurat ich wtedy nie grać ?
 
Aha czyli tych kilka wybuchów co były dwa tygodnie temu gdzie faworyt za faworytem przegrywał ich akurat wtedy nie grałeś ? Nikt tam nie polecał ? Bo z tego weekendu walki są na kuponach a wtedy ? Miałeś nosa aby akurat ich wtedy nie grać ?
Ja nie jestem wami żeby grać każdą galę . Z MMA gram pojedyncze zdarzenia na longach i ewentualnie buduję triple. A typy z mma czego nie ukrywam biorę od Evo i Reptile. Najbliższy to Soldic
 
Aha czyli tych kilka wybuchów co były dwa tygodnie temu gdzie faworyt za faworytem przegrywał ich akurat wtedy nie grałeś ? Nikt tam nie polecał ? Bo z tego weekendu walki są na kuponach a wtedy ? Miałeś nosa aby akurat ich wtedy nie grać ?
Jakie wybuchy z MMA jak tylko McKee był grany za normalną stawkę?
 
Jakie wybuchy z MMA jak tylko McKee był grany za normalną stawkę?

Po pierwsze nie pytałem się Ciebie a po drugie gala TJ vs Sandhagen gdzie kilku mocnych faworytów poległo.

Ale jak już napisał nic akurat z niej nie grał hahaha.
 
Po pierwsze nie pytałem się Ciebie a po drugie gala TJ vs Sandhagen gdzie kilku mocnych faworytów poległo.

Ale jak już napisał nic akurat z niej nie grał hahaha.
Bo nikt z nas nie tykał tej gali. A jeśli dla Ciebie Sandhagen był mega mocnym faworytem, to powodzenia :neildegrassewhoa:
 
Po pierwsze nie pytałem się Ciebie a po drugie gala TJ vs Sandhagen gdzie kilku mocnych faworytów poległo.

Ale jak już napisał nic akurat z niej nie grał hahaha.
Napisałem wyżej. Czego nie rozumiesz Pudzian?? Ostatnie gale z MMA to był McKee, jeszcze wcześniej Czeska Ronda, Szabowa i Duarte.

Jeszcze coś zamyka Gejczi z longow i Yan przed ubiciem.

Trudno ogarnąć że miesiąc albo dwa to nie jest problem??

Dlatego jak Loska wjebala to ubiła miesiąc kuponów razem na taki wkład, a nie singiel za 20pare k po 1,2.
 
Ty nie kumasz
Godzi Mi o to że dziwnym trafem ominąłeś te gale gdzie było tyle wtop :cool:



Do kogo ty się zwracasz !!! Kto to jest ?



No ta pewnie sie przyznasz razem z innymi że nie :hi:Ja uwierzyłem :fro:



Na pewno nie tak mega jak był Hari :mjsmile:
Boli Cię widzę ten Hari sprzed kilku dobrych miesięcy - ciężko znaleźć jakieś inne moje wtopy, prawda? Nie martw się, jak nie masz przez to na życie i przegrałeś na Badrze, to załóż zbiórkę - wpłacę Ci jakieś drobne na osłodę gorzkiego i ciężkiego życia :roberteyeblinking:
 
ta pewnie sie przyznasz razem z innymi że nie :hi:Ja uwierzyłem :fro:
A czemu miałbym się nie przyznać? Czy to jakiś wstyd czy ki chuj? Bawię się za swoje i nikt mi liczył nie będzie ;)
A wszystko co ostatnio grałem było opublikowane wraz ze stawkami.
 
IMG_20210810_175108.jpg
 
Boli Cię widzę ten Hari sprzed kilku dobrych miesięcy - ciężko znaleźć jakieś inne moje wtopy, prawda? Nie martw się, jak nie masz przez to na życie i przegrałeś na Badrze, to załóż zbiórkę - wpłacę Ci jakieś drobne na osłodę gorzkiego i ciężkiego życia :roberteyeblinking:

Evo jak nie masz co robić z Hajsem to możesz mi UFC 4 na Xboxa kupić, odbiorę w paczkomacie, a pudzianowi to chuj na plecy
 
  • Haha
Reactions: Evo
Byś mi wysłał tego Farclasa 20yo przynajmniej (od biedy) a nie Żubra :rofl:
Czeka za Tobą, dwie sztuki do podziału na dwóch :cool: wziąłem od Brychczego tego Puteneya loży nowego na wypicie:lol:

Żubrem i resztą tego mocznika browarowego to mogę ogródek podlać, a nie znajomym stawiać:crazy:
 
  • Like
Reactions: Evo
Czeka za Tobą, dwie sztuki do podziału na dwóch :cool: wziąłem od Brychczego tego Puteneya loży nowego na wypicie:lol:

Żubrem i resztą tego mocznika browarowego to mogę ogródek podlać, a nie znajomym stawiać:crazy:
O i teraz się zgadza. Choć Pulteney z LD będzie max przeciętny. Będę w Polsce to się zdzwonimy ::snoopd::.
 
O i teraz się zgadza. Choć Pulteney z LD będzie max przeciętny. Będę w Polsce to się zdzwonimy ::snoopd::.
Zabierzcie ze sobą tego smyka Karwantesa bo chłopaczek ewidentnie ostatnio stara sie zabłysnąć…pewnie szuka kolegow,skoro nawet Pudzianowi w dupe wchodzi.:putinlaugh:
 
Pudzian gamonie @DavidMMA masz żebyś nie beczał co grać ani jak:

6x200

plus taki mały tenis z naszej grupy
 

Attachments

  • Screenshot_20210811-071423.jpg
    Screenshot_20210811-071423.jpg
    148.1 KB · Views: 66
  • Screenshot_20210811-052728.jpg
    Screenshot_20210811-052728.jpg
    153.2 KB · Views: 67
Back
Top