KUPONY

I taka taśma w grze za 100.
Screenshot_20210814_200642_com.facebook.orca.jpg
Screenshot_20210814_200707_com.facebook.orca.jpg
Czekamy na początek września
 
Soldic + Piwowarczyk + Murzakanov za 800€.
Ako @2.13

Szkoda, że wypadł Askhabov, bo miał polecieć dubel z Murzakanovem.
Dla zainteresowanych jeśli nic się nie zmieni do 16:00 to powyższy kupon będzie można zagrać bez podatku w fortunie. Grając soldica 3 drogowo na każdego mamy kurs 1.3
 
Ładnie zerzniete... Zero inwencji twórczej xd
1. Przecież nie pytałem nikogo o zdanie, a wrzuciłem tylko dlatego aby dać wam znać, że można to zagrać jeszcze w pl bez podatku.
2. Murzakanova obserwowałem lecz faktycznie zagrałem dopiero po tym jak Evo napisał. Jest to jedna z nielicznych osób od której typy warto pożyczać.
3. Dubel KSW puszczam od dawna na masie kuponów z typami które niekoniecznie tu śmigały...
IMG_20210822_065449.jpg
IMG_20210822_065501.jpg
IMG_20210822_065516.jpg
IMG_20210822_065530.jpg
 
Wiem, że bywało w PFL różnie zwłaszcza jeśli chodzi o werdykty sędziów. Ale decydujaca faza, co nieco wiemy o zawodnikach i gram takiego dubelka.

Carlos Antonio jest po poprostu większej kalsy zawodnikiem. Jeszcze niedawno walczył w UFC, wstydu tam nie było. Rywal w dwóch pierwszych walkach tegorocznego PFL nie zachwycił z rywalami z niskiej półki.

Sordi walczył chaotycznie, popełniał błędy, lądował na plecach lub je oddawał. A jeśli taka sytuacja powtórzy się z Carlosem to skończy poddany. Do tego jeśli nie wygrwa walki w pierwszej rundzie to zaczynają się problemy z tlenem, a Brazylijczyk łatwy do trafienia nie będzie i czas w tym starciu też powinien działać na jego korzyść.

Żeby pokonać Bubbę trzeba być albo bardzo, bardzo dobrym zapśnikiem albo ubić go w stójce. A Chris Wade nie dość, że ma słabsze zapasy to też gorszą (dziurawą) stójkę (razy w karierze wygrał przez K.O.). Myślę że Bubba, jak w poprzednich walkach skontroluje i wygra na punkty.

Screenshot_20210827-130240_Chrome.jpg
 
Wiem, że bywało w PFL różnie zwłaszcza jeśli chodzi o werdykty sędziów. Ale decydujaca faza, co nieco wiemy o zawodnikach i gram takiego dubelka.

Carlos Antonio jest po poprostu większej kalsy zawodnikiem. Jeszcze niedawno walczył w UFC, wstydu tam nie było. Rywal w dwóch pierwszych walkach tegorocznego PFL nie zachwycił z rywalami z niskiej półki.

Sordi walczył chaotycznie, popełniał błędy, lądował na plecach lub je oddawał. A jeśli taka sytuacja powtórzy się z Carlosem to skończy poddany. Do tego jeśli nie wygrwa walki w pierwszej rundzie to zaczynają się problemy z tlenem, a Brazylijczyk łatwy do trafienia nie będzie i czas w tym starciu też powinien działać na jego korzyść.

Żeby pokonać Bubbę trzeba być albo bardzo, bardzo dobrym zapśnikiem albo ubić go w stójce. A Chris Wade nie dość, że ma słabsze zapasy to też gorszą (dziurawą) stójkę (razy w karierze wygrał przez K.O.). Myślę że Bubba, jak w poprzednich walkach skontroluje i wygra na punkty.

View attachment 25536
A ten Sordi przypadkiem rok temu nie wygrał finału?? Lub w nim nie był?
 
Tyron Woodley @2.86 stawka 800€

Mogę się mylić, bo nie śledzę freaków, ale T-Wood potrafi boksować, ma uderzenie, było nie było, był w czołówce nie tak dawno, a walczy ze śmiesznym youtuberem. Parke obił większego Kasjo, to Woodley powinien jeszcze łatwiej wygrać z Paulem.
 
Candelario @2.46 za 200€

Niby powrót po długiej przerwie spowodowanej kontuzją (ACL) ale gość ma niezły boks (mieszanie płaszczyzn, uderzenia na głowę i wątrobę, nie boi się kopać, poza tym dobre BJJ (wygrana z Candido - sparingpartnerem i trenerem BJJ Jose Aldo), potrafił z pleców sweepować i stwarzać zagrożenie. Altamirano to przeciętniak, na moje do porobienia. Gdyby nie tak długa przerwa i kontuzja to Candelario byłby faworytem bukmacherów. Ja spróbuję z uwagi na kurs. Dla mnie to walka typu 55/45 Candelario, zaznaczając, że wpływ przerwy i kontuzji jest nieznany.
 
Tyron Woodley @2.86 stawka 800€

Mogę się mylić, bo nie śledzę freaków, ale T-Wood potrafi boksować, ma uderzenie, było nie było, był w czołówce nie tak dawno, a walczy ze śmiesznym youtuberem. Parke obił większego Kasjo, to Woodley powinien jeszcze łatwiej wygrać z Paulem.
Paul by zniszczył Parke, weź pod uwagę ze Kasjo nie ma ciosu a Jake jak trafia to ludzie padają na deski.
 
Paul by zniszczył Parke, weź pod uwagę ze Kasjo nie ma ciosu a Jake jak trafia to ludzie padają na deski.
Ale kto padł na deski, jakieś dzieciaki które nie miały pojęcia o boksie czy były zapaśnik? Jesteś tak dobry jak pozwala ci przeciwnik.
 
Back
Top