KUPONY

Ja nie ufam Woodleyowi, według mnie dostanie nokauta
Myślę że Woodley nie da się znokautować i mam to nawet postawione za sporą sumę, jeśli wygra Paul to decyzją. U mnie 55-45 dla Tyrona, stawiam że znokautuje pionka disneya.
 
Myślę że Woodley nie da się znokautować i mam to nawet postawione za sporą sumę, jeśli wygra Paul to decyzją. U mnie 55-45 dla Tyrona, stawiam że znokautuje pionka disneya.
Ja mam na odwrót :p jeżeli decyzja to woodley a ko to Paul :p
 
Myślę że Woodley nie da się znokautować i mam to nawet postawione za sporą sumę, jeśli wygra Paul to decyzją. U mnie 55-45 dla Tyrona, stawiam że znokautuje pionka disneya.

Wierzę, że będzie podobnie.
Tymczasem Woodley się skarży, że nie będzie testów antydopingowych w ich walce.

Jake Paul decyzja 13.0
I alternatywnie Tyron Woodley przed czasem w rundach 1 do 5 ok. 4.3 i remis po kursie 22.0

Na fortunie był przed chwilą ciekawy ruch kursów na Woodleya - przez decyzję, z ok. 15.0 na 6.5.
Jednocześnie, co dziwne kurs na Paula również spadł z 1.57 na 1.47.
 
Bank ro$jebany 3800+, dziękuję dobranoc

113-1137414_jake-paul-png-jake-paul-face-transparent-png.png
 
Myślę że Woodley nie da się znokautować i mam to nawet postawione za sporą sumę, jeśli wygra Paul to decyzją. U mnie 55-45 dla Tyrona, stawiam że znokautuje pionka disneya.
Stawiales ze będzie decyzja czy woodley na punkty ?
 
Tyron Woodley @2.86 stawka 800€

Mogę się mylić, bo nie śledzę freaków, ale T-Wood potrafi boksować, ma uderzenie, było nie było, był w czołówce nie tak dawno, a walczy ze śmiesznym youtuberem. Parke obił większego Kasjo, to Woodley powinien jeszcze łatwiej wygrać z Paulem.
Gość jest skończony, przegrać z pajacem :pray:
 
To był świetny bet, było nawet 2.45 na to ... Szkoda, że zauważyłem po zagraniu "rapera", bo też bym w to szedł.
U żółtych jak obserwowałem to skakało 2.07 > 2.20 > 2.11, dla mnie takie kursy były absurdem biorąc pod uwagę okoliczności.
 
Zabawiłem się na dłuższy termin, generalnie wpakauję trochę kasy na awanse z grup europejskich pucharów. Na razie pograłem sobie takie z żużelkiem, razy sześć. Niech rośnie jak baba w piecu ;)
Screenshot at 2021-08-31 22_49_03.png
 
Candelario @2.46 za 200€

Niby powrót po długiej przerwie spowodowanej kontuzją (ACL) ale gość ma niezły boks (mieszanie płaszczyzn, uderzenia na głowę i wątrobę, nie boi się kopać, poza tym dobre BJJ (wygrana z Candido - sparingpartnerem i trenerem BJJ Jose Aldo), potrafił z pleców sweepować i stwarzać zagrożenie. Altamirano to przeciętniak, na moje do porobienia. Gdyby nie tak długa przerwa i kontuzja to Candelario byłby faworytem bukmacherów. Ja spróbuję z uwagi na kurs. Dla mnie to walka typu 55/45 Candelario, zaznaczając, że wpływ przerwy i kontuzji jest nieznany.
Niestety porażka - split.
 
Trzy kuponiki na weekend z MMA
1. Soldić + Piwowarczyk - zagrane wcześniej w triplu z Murzakanovem @2.25 za 2k
2. Aspinall + Martinez @2.3 za 1k
3. Piwowarczyk przed czasem + Soldić + Romanowski + Pawlak @ 4.78 za 250

Pozdro
W teorii wszystko łatwo. Mam podobnie tylko w innych kombinacjach :) GL

:conorsalute:
 
Zabawiłem się na dłuższy termin, generalnie wpakauję trochę kasy na awanse z grup europejskich pucharów. Na razie pograłem sobie takie z żużelkiem, razy sześć. Niech rośnie jak baba w piecu ;)View attachment 25695
Zainspirowałeś mnie do zagrania czegoś na dłuższy termin z LM.Połączyłem z KSW i UFC.
Razy 7,do wyjęcia 14k.Troche for fun
Zobaczmy co wtopi :)
 

Attachments

  • IMG_20210902_222254.jpg
    IMG_20210902_222254.jpg
    231.5 KB · Views: 70
Back
Top