KUPONY

For fun el. MŚ:

Albania, Norwegia, Włochy strzelą gola w obu połowach - TAK @2.35 za 300

Austria, Holandia, Chorwacja, Francja - WIN @6.81 za 100
 
Last edited:
IMG_20210908_132244.jpg
 
Albania - San Marino - obie połowy powyżej 1.5 gola - TAK @2.8 za 300
Albania wygrała 5-0, niestety 4 gole po przerwie. Co ciekawe w ostatniej minucie pierwszej połowy strzelili drugą bramkę, ale po varze odgwizdał spalonego. Peszek, ale pomysł nie był zły.
Wrócimy silniejsi ;) Pozdro.
 
Mi na 2k Anglia zamykała i bum ale dobrze, że pokontrowałem trochę ale trzeba przyznać dobrze zagrali w końcu.
 
Ja 1400 postawiłem na śmierdzących angoli, się trudno, us open był dla mnie bardzo hojny i nawet pomimo tej stary jestem już kilka tysięcy do przodu :werdum:
 
4fun, ciekawe ile zdarzeń się wykrzaczy

View attachment 26057
Lubie te Twoje taśmy:smile: pamiętaj te taśmy jeszcze jak grywalem na fortunie, w sumie nadal gram ale bardzo rzadko, to pamiętam taśmy trafione ZBIJAKA i w tygodniu było "masz coś na ufc" "masz co na weekend" "kiedy typy" i pamiętam taki jeden kupon z Jaynesem że wygra przez poddanie i w tym była jakaś mega taśma co Ci weszła, ale nie wiem czy dobrze pamiętam
 
  • Bones
Reactions: Evo
Screenshot_20210911_105811_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg


W MU ma zagrać CR7 więc podwójna motywacja. Arsenal jak nie teraz to kiedy i z kim? Ajax nawet rezerwami powinien ogarnąć autsaidera. W Portugalii mecz na szczycie, obie drużyny w gazie. Jak nie cały mecz to liczę na remis po pierwszej połowie. Juve osłabione a Napoli to wiadomo. Mało bramek bardzo realne.
 
Back
Top