KSW 33 Krakow - wspolny sektor cohones

Baasteek

UFC
Lightweight
W przeciagu nastepnych dni ruszy sprzedaz biletow na gale KSW 33 w Krakowie ktora odbedzie sie 28 listopada.
Tak samo jak na ostatnim UFC planujemy stworzyc gdzies sektor cohones.
Ile byscie mogli wydac max na bilet ? I kto jest chetny ?
 
Last edited by a moderator:
28 listopada*

w tytule na koncu jesli jakis admin moze dopisac Cohones bd wdzieczny bo juz nie moge edytować
 
Last edited:
28 listopada*

w tytule na koncu jesli jakis admin moze dopisac Cohones bd wdzieczny bo juz nie moge edytować
Zedytowałem.
Ja bym się pisał na ten wypad, ale finanse mnie ograniczają. Za dużo wydatków w tym i przyszłym roku.
 
Tauron macie przezajebisty, zewsząd dobry widok. Nawet lepiej niż w ergo, a o atlasie z litości nie wspomnę.
Koniec końców i tak się patrzy na telebim, więc lepiej hajs przeznaczyć na browary w Pincie.
 
Koniec końców i tak się patrzy na telebim, więc lepiej hajs przeznaczyć na browary w Pincie.

Dokładnie, mi i tak KSW najlepiej ogląda się w TV. Bilety tanie a reszta na alko, żarcie i zrzutę na tych którzy wylądują na izbie;)
 
Tauron macie przezajebisty, zewsząd dobry widok. Nawet lepiej niż w ergo, a o atlasie z litości nie wspomnę.
100% sie zgadzam, na atlas arenie siedzialem daleko i nic nie widziałem, gdzie na ufc w krakowie tez daleko i zajebisty widok;)
 
Dokładnie, mi i tak KSW najlepiej ogląda się w TV. Bilety tanie a reszta na alko, żarcie i zrzutę na tych którzy wylądują na izbie;)
A to to jasna sprawa. Od KSW bodajże 15 jednomyślnie ustaliłem ze znajomymi, że gale KSW to prześwietny dodatek do wódki, sofy i tv.
 
Dokładnie, mi i tak KSW najlepiej ogląda się w TV. Bilety tanie a reszta na alko, żarcie i zrzutę na tych którzy wylądują na izbie;)
To zdecydowane, lepiej 250 zl przeznaczyć na żarcie i alko, niż sie męczyć i przerwy non stop oglądać.
 
2wdtycg.jpg
 
Ja daję max. 160, bo znając życie połowę gali przegadam po pijaku z kaczką, orestem albo vae victisem.
 
albo te za 150
Tych za 150 nie polecam, przenieśli mnie w tamte okolice na UFC w Krakowie i widok był do dupy, szczyt klatki zasłaniał zawodników i daleka odległość, niby jesteś nisko ale nie widok średni. Te z górnej trybuny nad "perfect view" będą dużo lepsze moim zdaniem i w podobnym przedziale cenowym. Ale to trzeba jeszcze poczekać.
 
Tych za 150 nie polecam, przenieśli mnie w tamte okolice na UFC w Krakowie i widok był do dupy, szczyt klatki zasłaniał zawodników i daleka odległość, niby jesteś nisko ale nie widok średni. Te z górnej trybuny nad "perfect view" będą dużo lepsze moim zdaniem i w podobnym przedziale cenowym. Ale to trzeba jeszcze poczekać.
Też mogą być spoko
 
Back
Top