KSW 33 Krakow - wspolny sektor cohones

To czekamy na c12 czy niektórych swedza palce i będą się wychylac?

Czekamy-dla mnie było idealnie. Można ew. pomyśleć nad przelewami do jednej osoby, żeby blisko było.



Chyba że nikt nie chce ze mną siedzieć :ashamed:
 
Czekamy-dla mnie było idealnie. Można ew. pomyśleć nad przelewami do jednej osoby, żeby blisko było.



Chyba że nikt nie chce ze mną siedzieć :ashamed:
jesli faktycznie jestes taki gruby jak niektorzy tutaj pisza, to moze byc ciasno w Twojej okolicy :P
 
Przelew do jednej osoby to jest myśl, zamówi kilka biletów i mamy pewność, ze siedzimy razem:) dobra opcja.
 
ja sie moge podjac lub komus wyslac, ewentualnie taka mysl aby Wojek nam w tym pomogl i zrobil krotka rezerwacje, gdy bedziemy wiedziec ile dokladnie osob sie pisze na ten sam sektor i ustalic caly wspolny rzad:)

@Wojsław Rysiewski czy jest to mozliwee??
 
Czy pamięta ktoś po ile były bilety na KSW29 na sektory C12, C13 czy po przeciwnej stronie C1, C24?
 
ja sie moge podjac lub komus wyslac, ewentualnie taka mysl aby Wojek nam w tym pomogl i zrobil krotka rezerwacje, gdy bedziemy wiedziec ile dokladnie osob sie pisze na ten sam sektor i ustalic caly wspolny rzad:)

@Wojsław Rysiewski czy jest to mozliwee??

Szczerze mówiąc staram się unikać zabawy rezerwowanie i sprzedawanie biletów. Niestety parę razy zdarzyło się, że zamawiałem bilety, potem ktoś się wycofywał, a ja musiałem szukać nabywców.
 
Szczerze mówiąc staram się unikać zabawy rezerwowanie i sprzedawanie biletów. Niestety parę razy zdarzyło się, że zamawiałem bilety, potem ktoś się wycofywał, a ja musiałem szukać nabywców.
A dałoby radę jakoś udostępnić ze dwa rzędy w C12/C13 trochę wcześniej? Moglibyśmy na spokojnie kupić bilety bez spiny, że porozdzielają nas jakieś Janusze.
 
Szczerze mówiąc staram się unikać zabawy rezerwowanie i sprzedawanie biletów. Niestety parę razy zdarzyło się, że zamawiałem bilety, potem ktoś się wycofywał, a ja musiałem szukać nabywców.
chodzilo mi bardziej o zamrozenie danego rzedu w bierzacym sektorze i kazdy by mial np. tydzien na wyslanie Ci pieniedzy, cos w tym stylu :)))

@lub tak jak napisal Comber wlasnie
 
My robiliśmy zawsze tak, że 1 osoba rezerwuje, a reszta robi jej przelew i problem z głowy. Osobiście wolałbym sektor A12 lub A19, między wyjściem zawodników, a klatką. Materla vs Chalidow, Bedorf vs Kita, Drwal vs Karaoglu - można dać więcej wg mnie
 
My robiliśmy zawsze tak, że 1 osoba rezerwuje, a reszta robi jej przelew i problem z głowy. Osobiście wolałbym sektor A12 lub A19, między wyjściem zawodników, a klatką. Materla vs Chalidow, Bedorf vs Kita, Drwal vs Karaoglu - można dać więcej wg mnie
I tak będziesz patrzeć na telebim podczas walki, jedyny plus, że będziesz miał to wyjście zawodników bliżej. Nie wiem w jakiej formie będę jechał na galę, ale jak już to sklanialbym się na to c12 jak juz.
 
My robiliśmy zawsze tak, że 1 osoba rezerwuje, a reszta robi jej przelew i problem z głowy. Osobiście wolałbym sektor A12 lub A19, między wyjściem zawodników, a klatką. Materla vs Chalidow, Bedorf vs Kita, Drwal vs Karaoglu - można dać więcej wg mnie
A12 i A19 mniej ciekawy widok i na skos, c12 przy tej opcji mysle pozostaniemy, sprawdzone juz :)
 
fajna ta opcja zeby przelac kase jednej osobie, tylko kto sie na to porwie? :D mega pomysl, wszyscy kumaci w jednym sektorze i bedzie przyjemne ogladanie :)
 
Back
Top