KSW 33 Krakow - wspolny sektor cohones

Przecież sami im możemy kupić PPV :p Dla mnie może być nawet ten English Pub. W tej sali z telebimem by nas zmieścili.
 
Przecież sami im możemy kupić PPV :p Dla mnie może być nawet ten English Pub. W tej sali z telebimem by nas zmieścili.

To nie takie proste-np w Strefie Piwa nie mogą kupić-nie wnikam dlaczego. W EFC to żaden problem. Ale pasowałoby brać salę z telebimem i tą z 3 lożami. Zaletą jest niezła pizza.
 
EFC już sprawdzone, browar przeciętny, ale możliwość zamówienia sobie pizzy w przystępnej cenie rekompensuje.
 
Obawiam się że część "knajpiana" nie da już rady po gali porozmawiać z tymi, którzy pójdą na halę :rofl:
 
A o mnie to zapomnieli? Chętnie wpadnę do Krk z Wami pohulać po krakowskich disco klubach. :D
Nie zapomnieli. Zawołałem tylko ekipę z którą byłem na UFC :) Z Tobą też chętnie się napiję przy najbliższej okazji :)
 
Nie zapomnieli. Zawołałem tylko ekipę z którą byłem na UFC :) Z Tobą też chętnie się napiję przy najbliższej okazji :)

No właśnie Ciebie niestety nie poznałem, ale widziałem nagrania wideo. :D
 
A może CK Browar?Transmisja raczej będzie,można wciągnąć loże na górze,blisko do kebaba u Szwagra na karmelickiej i blisko do rynku.
 
Na takich zasadach to zapraszam na KSW 32/UFC Dublin do Wawy, ale KSW 33 muszę obejrzeć na żywo. Nie wiem jeszcze w jakiej roli tam będę, ale będę.
 
A ja chętnie przyjadę do Krakowa obejrzeć z Wami w pubie. xD O ile nie będę miał jakiegoś ważnego wyjazdu ewangelizacyjnego. :)
 
W sumie do Krk powinienem przyjechać opcja jest mi obojętna jedną i drugą reflektuje :D
Edit
kurwa post pod postem :D, za motałem się :P
 
W sumie do Krk powinienem przyjechać opcja jest mi obojętna jedną i drugą reflektuje :D
Edit
kurwa post pod postem :D, za motałem się :P
to wpadnij tez na ksw 32 :) (do baru w krk-> english pub club, bedzie nas troche ;))

#KSW 33
to moze te same miejsca w sektorze C12 na wprost klatki, w ktorym siedzielismy ostatnio na UFC , hm>? tylko niestety nie sa jeszcze dostepne te sketory w sprzedazy
 
Ja juz swój mam :smile:
Przewiduję powtórke z zeszłego roku. Przyjazd w piątek na ważenie, chlańsko, leczenie i regeneracji punków życia, gala, powrót

Może uda się wpaść na spotkanie z cohones jesli takowe będzie

fgdfg.jpg
 
Back
Top