KSW 33 Krakow - wspolny sektor cohones

Panowie Krakowiaki - czy wstępnie mógłbym liczyć u kogoś na nocleg na dwie nocki? Do tego oczywiście wspólne spotkanko i chlanko :)
 
Chętnie bym wpadł, ale muszę najpierw jakoś to spiąć logistycznie (dojazdy ze Szczecina, nocleg itp). W każdym razie, czuje się zmotywowany by tam być!
 
Celowałbym w sektor B ale widzę, że cena taka sama jak za A. Jeszcze nie wiem gdzie wyląduje
 
Po gali proponuje udac się do jakiegoś klubu z disco polo
Przy okazji UFC w Krakowie ktoś z chłopaków polecał jakiś klub, w którym pełno małolat i podobno podryw wychodzi zawsze ;)
Można połączyć przyjemne z pożytecznym :)
 
Byłem juz 2 razy w krk i osobiście nie piszę się na glae bo lepiej się ogląda w tv. Gdybyście jednak zdecydowali sie w wspólnym gronie oglądać gdzieś to jestem za ;)
 
Ja tam mam zamiar na ufc jeżeli będzie w Polsce pojechać.Kraków co prawda lubię i nocleg za free mam ,jednak w następnym roku trochę więcej siana .
 
Tak jak pisałem kiedyś, tym razem z babą jadę. Bilety są, Justyna też.
Co do spotkania się - chyba raczej tym razem nie. Nie jej klimaty, a zostawić samą - troche głupio.
Yo
 
Tak jak pisałem kiedyś, tym razem z babą jadę. Bilety są, Justyna też.
Co do spotkania się - chyba raczej tym razem nie. Nie jej klimaty, a zostawić samą - troche głupio.
Yo
To szkoda, ale może na jednego browara wpadniesz zostawiając żonę w galerii handlowej z kilkoma stówami w portfelu? Sam wiesz, że to będzie dla niej taka frajda, że nawet nie zauważy, że mineło kilka godzin:)
 
Tak jak pisałem kiedyś, tym razem z babą jadę. Bilety są, Justyna też.
Co do spotkania się - chyba raczej tym razem nie. Nie jej klimaty, a zostawić samą - troche głupio.
Yo
możliwe że ja bedę jechał z kumplem, pół-januszem mma, on spotkaniem cohonesowym tez nie jest zainteresowny, zostawic samego go nie moge, możemy się dogdac i jedno drugim się zaopiekuje na czas forumowego piwka :)
 
A może lepiej zrobić sektor cohones w jakiejś krakowskiej knajpie?

Jest taki plan.

Cholera wczoraj w knajpie z dobrymi piwami widziałem czeskiego lagera po 6 zł. Może jednak przemyślimy miejsce...
 
Jest taki plan.

Cholera wczoraj w knajpie z dobrymi piwami widziałem czeskiego lagera po 6 zł. Może jednak przemyślimy miejsce...
Jesteś koneserem leżakowania i piwa, więc wybierz dobre miejsce. Dla mnie nie musi być piwa z najwyższej półki.
 
No ja od początku jestem za knajpą, lepiej obejrzeć na projektorze z morzem piwa i żarcia przy sobie, niż męczyć się na hali i gapić się w telebimy+ wydać ze 250zł na bilet. Pierwsza opcja dla mnie mocno korzystniejsza, ale się dostosuję do ogółu.
 
Ok, ogarniemy coś dla wielbicieli piwa. Problem jest tylko ze znalezieniem knajpy, która kupuje ppv. Od biedy będzie English Pub znany z ostatniego KSW
 
Ok, ogarniemy coś dla wielbicieli piwa. Problem jest tylko ze znalezieniem knajpy, która kupuje ppv. Od biedy będzie English Pub znany z ostatniego KSW
Jak się wcześniej wybierzemy z rezerwacją to dla tylu osób to oni kupią 3PPV:)
 
Ok, ogarniemy coś dla wielbicieli piwa. Problem jest tylko ze znalezieniem knajpy, która kupuje ppv. Od biedy będzie English Pub znany z ostatniego KSW
Ten Pub znajduje się obok mostu (nie znam jego nazwy)? Bo jak jechałem na UFC to mi wpadł w oko.
 
Back
Top