Książki

Do androids dream of electric sheep ? | Philip K. Dick

Bylem ciekaw czy film w calosci pokrywa sie z ksiazka. I jak ktos tez sie zastanawial to odpowiedz brzmi 'nie'. Niezla i po jej przeczytaniu przestala mi sie az tak bardzo podobac historia przedstawiona w pierwszym filmie. Za to ta z drugiego zaczela bardziej do mnie przemawiac. Mysle, ze jak ktos jest fanem sf to warto siegnac.
W tym wypadku. Audiobook>książka>film
 
Czyli i tak trzeba męczyć oczy tabletem, bo ogarnianie chomikowych skanów na czytniku wywoła wkurwa
Przy wykresach tabelkach raczej tak. Musiałbys miec co najmniej 10cali ekran, a takie czytniki już troche kosztuja. Zainstaluj sobie jakas aplikacje do czytania na tablecie, to nie będzie, aż tak mocno dawać po oczach.
 
Zaczynam kolejną książkę Kena Folleta, "Słup ognia". Po 200 stronach mogę już polecić, tak jak zresztą wszystkie książki tego autora. Świetnie miesza dość ciekawą fabułę z najważniejszymi wydarzeniami historycznymi.
 
Jan Kulczyk. Biografia niezwykła - Cezary Bielakowski i Piotr Nisztor
Steve Jobs - Walter Isaacson
Like a Virgin. Czego nie nauczą Cię w szkole biznesu – Richard Branson
Naucz się uczyć – Sebastian Leitner
Czarny Łabędź - Nassim Nicholas Taleb
Antykruchość - Nassim Nicholas Taleb
Okulary szczęścia - Rafael Santandreu
Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka - Robert Cialdini
Inteligencja emocjonalna - Daniel Goleman
7 nawyków skutecznego działania - Stephen R. Covey
Poza schematem. Sekrety ludzi sukcesu - Malcolm Gladwell
Jak być nieszczęśliwym - Paul Watzlawick
Sexcatcher – Volant
Piąty poziom – Volant

Jakby ktoś miał coś z tych pozycji w pdf to prosiłbym wrzucić :)
 
Właśnie kończę "Prawdziwy gangster" - autobiagrafię Jona Robertsa.
Wciąga niesamowicie, nieprawdopodobne historie. Polecam każdemu kto lubi "gangsterskie" klimaty.
Znacie coś w podobnym stylu? Najlepiej właśnie żeby było to autobiografia.
Dziś skończyłem jeżeli macie coś w tym klimacie w pdf wrzućcie. Historie z '' Prawdziwego Gangstera '' rozjebały mi mózg : )
 
Poleca ktoś biografie Lou Duvy? Chciałbym w święta coś zacząć a nie wiem czy to warto się tego tykać.
 
15140259855450.jpg
:travolta: @ScoTT chyba znalazłem jakąś siostrę od tej co filety lubi.
 
Nie chcę wchodzić w dyskusję, ale pamiętam @Karateka@ że kiedyś wyrażałeś wątpliwość co do tezy Machaja, odnośnie "Najważniejszego wydarzenia w dziejach ludzkości" - wg. niego zmiany postrzegania roli przedsiębiorcy.

Podrzucam rozwinięcie tematu w książce (w całości poświęconej temu zagadnieniu) Deirde McCloskey: "Burżuazyjna godność".
20171229_173210-01.jpeg
20171229_130159-01.jpeg
 
Pany coś w klimatach "Gry o tron" lub "Władcy Pierścieni" polecacie? Wiem, że to może brzmi jak wielka rozbieżność, ale takie klimaty. I jeszcze ktoś by wiedział jak sie Wiedźmina w kolejności czyta, bo co kurwa googluje to wszędzie jest kurwa inaczej i już sam się zajebałem.
 
Back
Top