Książki

Poza tym lubię poszerzać swoją biblioteczkę domową. Pewien rodzaj satysfakcji i bufoniarstwa :).


wielka szkoda, że nasze drogi się nie przecieły się, gdy byłem pracownikiem dużej drukarni...



półka z książkami mogłaby nie wytrzymać, a i ja pewnie chodziłbym ubrany lepiej...:-)
 
Mój kuzyn robi w drukarni, mam od niego całe stosy książek, które zostały odrzucone, bo miały jakąś wade, ale da się je normalnie czytać:-)
 
Ja wiem, że ich tam się i z tysiąc zmieści, ale raczej więcej niż 5-10 na raz nie mam na czytniku, więc liczba została wybrana całkowicie świadomie. :)
 
No ja w końcu skończyłem wszystko co tylko się dało przeczytać związanego z Wiedźminem od Pana Sapkowskiego, mega klimat, jest mrocznie, nie ma owijania w bawełne, akcja też toczy się w całkiem dobrym tempie, może czasami jest przekombinowana ale ogólnie Całe Universum jak i postacie wykreowane przez Pana Andrzeja są mistrzowskie, odrazu z rozpędu zaczałem czytać Narrenturm. Wiedźmina czytałem dosyć długo nieco ponad rok - bo raz, że mam mało czasu a dwa, że książki dokuopwałem oddzielnie. Jednak najlepiej mi sięczytało zbiory opowiadań "Ostatnie życzenie" i "Miecz przeznaczenia" czyli swoiste wstępy do Sagi przygód Wiedźmina. Polecam bardzo gorąco.
 
Książki tylko w wersji papierowej! Żadnych czytników.



Ostatnio się wciągnąłem w kryminały. W zeszłym tygodniu skończyłem czytać "Turystę" Olena Steinhauer'a. Thriller szpiegowski z wyraźnie zarysowanymi (skomplikowanymi także) postaciami. Polecam miłośnikom gatunku.
 
Hehe. Właśnie się dowiedziałem, że przy pomocy: kozy i paczki papierosów. Można zabić 4 oprychów, którzy ścigają Cię merolem:-)
 
Właśnie skończyłem Requiem dla króla zbrodni, jako książka o płatnym mordercy, nie spełniła moich oczekiwań. Ale jeśli ktoś szuka dobrej sensacji, będzie zadowolony. Początek książki nie zachęca do dalszego czytania, ale gdy się przez niego przebrnie i na scenie pojawi się Harry jest już coraz lepiej. Jest humor, seks, zabójstwa, taki bondowski klimat. Oceniam na 6/10.







P.S.



Akcja z kozą i paczką papierosów pochodzi właśnie z tej książki:-)
 
http://allegro.pl/show_item.php?item=3027259666 no i przebili mnie. Dałem 116 zł, wyżej już mnie nie stać licytować :D Ehh...
 
Zwykle chodzi po 250 zł. Wydawnictwo upadło i nie ma już nakładów. A książka zacna, oj zacna (podobno).
 
O kurde, mam ją w domu. Nie wiedzialem, że jest taka droga. Dobrzee, akurat mi potrzebne pieniądze są. :D Tomasz chcesz kupić? :D
 
Jakbym wiedział, że wydawnictwo splajtuje to bym kupił ze 100 po 20 zł i teraz sprzedawał.:-)
 
Przyznam się, że nigdy nie czytałem książek o zombizmie... warto? I czy książka "Wojna Zombie" jest warta tej ceny ? ;)


Sam czytam parę tytułów ( w tym trylogię "1Q84" nawiązującą niejako do Orwella) i podziele się jakąś opinią, gdy je ukonczę.
 
Nie czytałem tej książki, ale 200 zł to raczej nie jest warta:-)







Jeśli interesuje Cię ta tematyka to jest dużo innych(tańszych) książek o zombie



http://www.zombie.com.pl/ksiazki.html



http://lubimyczytac.pl/ksiazki/t/zombie/1
 
Znam tą tematyke tylko z seriali, filmów lub gier i szukam jakieś alternatywy ;)



Dzięki za listę, jakby ktoś polecił konkretny tytuł z tej listy lub innych to byłbym wdzięczny.
 






Oczywiście, że chcę. Bądź miłym i przyjaznym użytkownikiem i wesprzyj redakcję :D Sprzedając książkę "Wojna Zombie" po NORMALNEJ cenie przyczyniasz się do rozwoju MMARocks! True Story :D
 
Ta Kim jest z dedykacją dla Ciebie! Ja bym Mort sprzedał tą ksiązkę za 3 koszulki cohones :D
 
Ja bym ją sprzedał za 50 zł + wykupienie się od bana! :D AHA! Szach i mat!
 
@up Czyli taki Mort po sprzedaniu książki mógłby trollować jak pewien były użytkownik, a nie dostałby bana? Korzystnie :D
 
@up Czyli taki Mort po sprzedaniu książki mógłby trollować jak pewien były użytkownik, a nie dostałby bana? Korzystnie :D






Tak*











*Bana ode mnie. Inni mogą banować :D
 
Sorry, ale nie mam tyle czasu co kaczka, już wystarczająco dużo przesiaduję na cohones!
 
Jak juz jestesmy przy zombie to polecam dwa spin-offy ''Walking Dead'' -''Rise of the governor'' lepszy troszke od ''Road to Woodbury'' ale obie to solidna literatura tego gatunku.(chyba tylko po angielsku na razie niestety)



Obecnie jestem w trakcie ,,The Feed'' Miry Granta i tez wchodzi elegancko. Fajna forma bo pisana jest w formie dziennika.



Wczoraj skonczylem sluchac audiobooka Vargi ''Trociny''.Swietna rzecz-ogolnie rzecz biorac przemyslenia egzystencjonalne zgorzknialego 50-letniego komiwojazera Do tego glowny bohater przypomina troszke Adasia Miauczyńskiego wiec nie mozna narzekac :)
 
Dziś przypadkiem zahaczyłem o Empik i wyszedłem z dwoma książkami.



Pierwsza z nich(dobre recenzje mnie zachęciły)to:



cel-snajpera,big,324650.jpg




A druga to poszukiwana przeze mnie od dawna:



Faktotum_Charles-Bukowski,images_big,29,978-83-7392-339-3.jpg




Bardzo się cieszę. Jak mi podejdzie to biorę sie za resztę Bukowskiego.
 
Wczoraj skończyłem czytać 2 książki: Zabójstwo przy Rue Morgue i Znak czterech.



Zabójstwo przy Rue Morgue - krótka nowela, jeden z pierwszych utworów detektywistycznych. Myśle, że rozwiązanie zagadki zaskoczy każdego (kto nie zna tego utworu). Moja ocena 7/10.



Znak czterech -
kolejna książka o przygodach Sherlocka Holmesa, która wpadła w moje ręce. Bez zaskoczenia. Trzyma poziom, czyli krótko mówiąć, zajebistość w czystej postaci. Napisana troszkę w innym stylu (nie podzielona na 2 części) no i akcja jest trochę bardziej, jakby to powiedzieć, sensacyjna
.:-). Moja ocena 8/10.



_________________



Wczoraj rozpisałem się dużo bardziej, ale strona ścieła i nie dodało mojego wpisu. Teraz już mi się nie chce rozpisywać:-)







_________________



Teraz biorę się za cykl o Kane'ie.



Przeczytałem już kilkadziesiąt stron, pierwszej części pt. Pajęczyna utkana z ciemności
i na razie wygląda nieźle, zobaczymy co będzie dalej.
 
@ Arlovski



Taka ciekawostka: ten Chris Kyle został zamordowany dosłowanie kilka tygodni temu.
 
Back
Top