Kryptowaluty

Kurwa od tygodnia staram się o veryfikacje na binance by grać pod spadki.., jak nie to to kurwa mBank blokuje przelew do giełdy i muszę jechać jakieś papierki podpisywać by odblokowali to MOŻE mi odblokuje przelewy do binance. Co to kurwa znaczy może? To już nie mogę robić ze swoimi pieniędzmi co chcę?!::duszenie::
Nie ma czegoś takiego jak "nasze" pieniądze. Jako fan "teorii spiskowych" (które notabene się sprawdzają) mogę Ci powiedzieć, że to dopiero początek.

Od lipca Skarbówka będzie miała wgląd w "nasze" konta i portfele. Już wprowadzili ograniczenia płatności gotówkowych.

Potem już tylko zamrażanie kont blankietowymi rozporządzeniami, bo Państwa są uzależnione od banków.
 
Zaluje tylko ze sie dwa tygodnie nie wstrzymalem bo juz mialbym 50 proc wiecej ETH

Coraz bardziej zaczynam sie przygladac platforma stakingowym
tysiaczka YLD mam zablokowane juz na rok, zobacze jak to bedzie sie rozwijac bo to Cefi i moga sobie zmniejszac procent :boystop:
Ja polecam YieldApp i Nexo, używam od roku i póki co bez zarzutu. Wiadomo, że oprocentowanie zmniejszają w tych trudnych czasach, ale super jest to, że mają oprocentowanie z kapitalizacją dzienną.
 
Ja polecam YieldApp i Nexo, używam od roku i póki co bez zarzutu. Wiadomo, że oprocentowanie zmniejszają w tych trudnych czasach, ale super jest to, że mają oprocentowanie z kapitalizacją dzienną.
Przekonalem sie do Yielda po zrobieniu researchu mimo ze SwissBorg ma lepszy procent i duzo wiekszy kapital. Nexo przesledze sobie :wink:
 
Kurwa od tygodnia staram się o veryfikacje na binance by grać pod spadki.., jak nie to to kurwa mBank blokuje przelew do giełdy i muszę jechać jakieś papierki podpisywać by odblokowali to MOŻE mi odblokuje przelewy do binance. Co to kurwa znaczy może? To już nie mogę robić ze swoimi pieniędzmi co chcę?!::duszenie::
Spierdalaj z tego mbanku Panie... Mieli non stop wycieki bazy danych klientow i nie informowali nikogo, jak babce przy zamykaniu konta o tym powiedzialem to spuscila łeb tylko.
Ja polecam YieldApp i Nexo, używam od roku i póki co bez zarzutu. Wiadomo, że oprocentowanie zmniejszają w tych trudnych czasach, ale super jest to, że mają oprocentowanie z kapitalizacją dzienną.
duzo hajsu masz tam ulokowane?
 
Nie ma czegoś takiego jak "nasze" pieniądze. Jako fan "teorii spiskowych" (które notabene się sprawdzają) mogę Ci powiedzieć, że to dopiero początek.

Od lipca Skarbówka będzie miała wgląd w "nasze" konta i portfele. Już wprowadzili ograniczenia płatności gotówkowych.

Potem już tylko zamrażanie kont blankietowymi rozporządzeniami, bo Państwa są uzależnione od banków.
I co to może znaczyć dla nas szarych Polaków? Będzie miała większy wgląd i co jak zobaczy przelew dajmy 500 zł to bardziej się zainteresuje?
 
I co to może znaczyć dla nas szarych Polaków? Będzie miała większy wgląd i co jak zobaczy przelew dajmy 500 zł to bardziej się zainteresuje?
chociażby to, że jak prowadzisz firmę i masz dwa rachunki, jeden firmowy, drugi prywatny, to wpłacając sobie np. we wpłatomacie 2000zł na konto prywatne będą mogli żądać udowodnienia skąd miałeś te smutne 2000zł skoro nie z konta firmowego poszedł przelew to tak na szybko co od razu mi wpadło do głowy
 
Screenshot_20220619-104259.png
 
I co to może znaczyć dla nas szarych Polaków? Będzie miała większy wgląd i co jak zobaczy przelew dajmy 500 zł to bardziej się zainteresuje?
U mnie od paru miesięcy skarbówka robi kontrole jak leci wszystkim wynajmującym mieszkania i lokale.
Także i szaraczków to spotka w swoim czasie.

@ninja dobrze napisał, a takich przykładów będzie można mnożyć. Jak nie masz firmy albo JDG to póki co śpij spokojnie.

EDIT: nawet jak chcesz uwolnić środki z rachunku VAT firmy to musisz się prosić o to skarbówki o swoje własne pieniądze.
:latajacaslomkaptysiowa:
 
duzo hajsu masz tam ulokowane?
Około 20k PLN, po trochę w YLD, Usdt, ETH i BTC. Staram się wrzucać w różne miejsca na stake, żeby w razie jakiejś katastrofy jak w przypadku celcius nie stracić wszystkiego. Największy minus Yieldapp to brak transakcji po sieci bsc, czyli wysokie opłaty za wpłaty, dlatego zawsze wpłacam jednorazowo duże kwoty, żeby mi się odrobiło w maksimum 3 tygodnie.
 
Około 20k PLN, po trochę w YLD, Usdt, ETH i BTC. Staram się wrzucać w różne miejsca na stake, żeby w razie jakiejś katastrofy jak w przypadku celcius nie stracić wszystkiego. Największy minus Yieldapp to brak transakcji po sieci bsc, czyli wysokie opłaty za wpłaty, dlatego zawsze wpłacam jednorazowo duże kwoty, żeby mi się odrobiło w maksimum 3 tygodnie.
To prawda, moze teraz jest nie najgorzej bo fee na eth jest niskie jak nigdy ale przy oplatach w hossie to nie wyobrazam sobie wplat... a i kupno krypto nie dziala na platformie jak powinno - SEPA nie dziala, karta przez zajebany MoonPay, oni tez niezle prowizje sobie licza
:usunto:
 
Spierdalaj z tego mbanku Panie... Mieli non stop wycieki bazy danych klientow i nie informowali nikogo, jak babce przy zamykaniu konta o tym powiedzialem to spuscila łeb tylko.

duzo hajsu masz tam ulokowane?
Chyba tak zrobię, znasz jakiś bank przyjazny dla krypto?
 
I co to może znaczyć dla nas szarych Polaków? Będzie miała większy wgląd i co jak zobaczy przelew dajmy 500 zł to bardziej się zainteresuje?
A co ci szkodzi bym mogł zajrzec ci w zęby kiedy tylko chcę? Wielki to problem? Chyba nie ukrywasz tam jakiejs przerazajacej prochnicy?

To chodzi o zasade: albo jestesmy zwierzetami w zoo i aplikuja sie dla nas zasady i sposoby nas traktowania ustalane przez naszych właścicieli, albo jesteśmy ludzmi, i wara komuś od moich pieniedzy.

Inna sprawa jest to, ze zacznie sie lokalna patola, w ktorej urzednik US bedzie mogl zagladac sasiadom (i sasiadkom) w konta, wyciagi, informacje gdzie bywaja, co kupują...

to zakładać konto na binance, or not to zakladać konto? ;)
 
A co ci szkodzi bym mogł zajrzec ci w zęby kiedy tylko chcę? Wielki to problem? Chyba nie ukrywasz tam jakiejs przerazajacej prochnicy?

To chodzi o zasade: albo jestesmy zwierzetami w zoo i aplikuja sie dla nas zasady i sposoby nas traktowania ustalane przez naszych właścicieli, albo jesteśmy ludzmi, i wara komuś od moich pieniedzy.

Inna sprawa jest to, ze zacznie sie lokalna patola, w ktorej urzednik US bedzie mogl zagladac sasiadom (i sasiadkom) w konta, wyciagi, informacje gdzie bywaja, co kupują...

to zakładać konto na binance, or not to zakladać konto? ;)
Poczekaj reflinka Ci wysle.
 
Nie ma czegoś takiego jak "nasze" pieniądze. Jako fan "teorii spiskowych" (które notabene się sprawdzają) mogę Ci powiedzieć, że to dopiero początek.

Od lipca Skarbówka będzie miała wgląd w "nasze" konta i portfele. Już wprowadzili ograniczenia płatności gotówkowych.

Potem już tylko zamrażanie kont blankietowymi rozporządzeniami, bo Państwa są uzależnione od banków.

Przypomina mi się Kanada z lutego tego roku kiedy mowa była o zamrażaniu kont bankowych protestującym
 
Wajcha w drugą stronę to tylko na chwilę, co? Eth+25% w 24h, BtC ponad 15% ,
Solana (SOL)
34,72 USD+25.6%
:wow:
Za to:
USDD (USDD)
0,952357 USD-1.2%
Chyba te algorytmiczne stable coiny się odkleją wszystkie.
 
Last edited:
Wajcha w drugą stronę to tylko na chwilę, co? Eth+25% w 24h, BtC ponad 15% ,
Solana (SOL)
34,72 USD+25.6%
:wow:
Za to:
USDD (USDD)
0,952357 USD-1.2%
Chyba te algorytmiczne stable coiny się odkleją wszystkie.
Nie do konca, to po prostu wyrownanie sie rynku liczone od poprzedniego dołka :beczka:
ten USDD jest od niedawna i wiadomo bylo od poczatku ze nie wypali - jakis grubas zabierze kapital i nagle kurs nie pokrywa sie z kursem dolara.... :lol:
Tylko USDC
 
Panowie, podrzućcie proszę jakiś poradnik lub wideoporadnik o co chodzi z tymi kryptowalutami, jak i gdzie inwestować i czy w ogóle opłaca się waszym zdaniem wchodzić w krypto?
Wiem, że pełno tego w internetach, ale może macie coś co jest według was bardziej warte uwagi
 
Panowie, podrzućcie proszę jakiś poradnik lub wideoporadnik o co chodzi z tymi kryptowalutami, jak i gdzie inwestować i czy w ogóle opłaca się waszym zdaniem wchodzić w krypto?
Wiem, że pełno tego w internetach, ale może macie coś co jest według was bardziej warte uwagi
Teraz ciężko coś doradzić. Kiedyś był taki cohonesiak @andrzej ale dorobił się jachtów i uciekł z forum…
 
Kurwa jakie jaja - chyba ktoś tutaj już pisał coś podobnego ale mBank odrzuca mi płatności kartą do Binance (a nigdy wcześniej nie było takiego problemu). Właśnie wiszę z nimi na infolinii i jak mi każą gdzieś jechać i coś podpisywać żeby odblokować te płatności to ich serdecznie pierdole.
 
Kurwa jakie jaja - chyba ktoś tutaj już pisał coś podobnego ale mBank odrzuca mi płatności kartą do Binance (a nigdy wcześniej nie było takiego problemu). Właśnie wiszę z nimi na infolinii i jak mi każą gdzieś jechać i coś podpisywać żeby odblokować te płatności to ich serdecznie pierdole.
NFT! :cmgkeepgoing:
 
Kurwa jakie jaja - chyba ktoś tutaj już pisał coś podobnego ale mBank odrzuca mi płatności kartą do Binance (a nigdy wcześniej nie było takiego problemu). Właśnie wiszę z nimi na infolinii i jak mi każą gdzieś jechać i coś podpisywać żeby odblokować te płatności to ich serdecznie pierdole.
Ja pisałem, jestem w takiej samej sytuacji. Jadę w tym tygodniu w wolnej chwili to dam znać co i jak
 
Back
Top