Kryptowaluty


Lista gield, ja kupuje na Binance ale powaznie sie zaczynam rozgladac nad gielda bez KYC - gdyby ktos mial namiar zapodajcie.
Jeżeli jeszcze nie znalazłeś giełdy byz KYC to polecam ByBit.
Oczywiście dla osób bez KYC istnieją pewne ograniczenia. Nie będziesz mógł brać udziału w launchpadach, launchpoolach itd.
Poza tym duża liczba par walutowych i niezła płynność. Obsługują też BSC chaina dzięki temu można przelewać stable za niskie fee.
 
Jeżeli jeszcze nie znalazłeś giełdy byz KYC to polecam ByBit.
Oczywiście dla osób bez KYC istnieją pewne ograniczenia. Nie będziesz mógł brać udziału w launchpadach, launchpoolach itd.
Poza tym duża liczba par walutowych i niezła płynność. Obsługują też BSC chaina dzięki temu można przelewać stable za niskie fee.
Dzieki Mordka sprawdze, wczesniej byla Kanga ale probowalem i wszedzie powiadomienia kieruja do KYC jest to strasznie wkurwiajace.




:roberteyeblinking:
 
No wszystkie bez wyjątku ostro w cipę
już najbardziej zatwardziali jutuberzy napomkuja o bessie, albo rzadziej sie udzielają.... ja wbijam w to cwela, nawet alty trzymam bo to rollercoster, a jeśli bessa 3 letnia to też uj, może nie zesiwieje do 2025
 
już najbardziej zatwardziali jutuberzy napomkuja o bessie, albo rzadziej sie udzielają.... ja wbijam w to cwela, nawet alty trzymam bo to rollercoster, a jeśli bessa 3 letnia to też uj, może nie zesiwieje do 2025
Mam podobnie, nie zamierzam nic sprzedawać a jak Bóg da to jeszcze jakieś zakupy zrobię :fjedzia:
 
aNPjv0v_460swp.webp

NFT
 
Śledzę go ponad 5 lat, bywam na jego zoomie i historia nie jest zawsze tak kolorowa jak przez ostatnie 2 tygodnie.
Dużo info o jego ruchach i bankructwach tak do 10 lat wstecz jest w sieci.
Mimo to sądzę, że ma bardzo bardzo dużo wiedzy z historii i bardzo dużo z rynku, wiele razy bankrutował i dużo z tego wyciągnął.
No i podejście zero litościi do sprzedawców szkoleń, którzy uczą 'jak zarabiać na rynku' bardzo się chwali.
Polecam następne art of speculation, które Rafał organizuje.
 
Wczoraj w ciągu dnia:
Luna:25,25 USD
-45.6%
Aż tyle to nawet Zaorski nie przewidywał chyba. UST za 0.89.
W nocy:
Terra (LUNA)
14,80 USD
-56%
TerraUSD (UST)
$0,79298
+2.1%
Btc:30 918,62 USD
+0.5%
Dziś:
Terra (LUNA)
7,84 USD
-77.8%
TerraUSD (UST)
0,596149 USD
-35.6%
Bitcoin (BTC)
31 126,97 USD
-4.5%
Jeszcze chwila i wchodzę allin w krypto. Za kilka lat klikać będziemy z jachtów :-)
 
Spada z prędkością światła, już 5.50$ dopóki UST nie wróci to koniec Luny, a UST się nie uspokoi dopóki Luna nie przestanie spadać
 
Last edited:
Jak tam koledzy wyniki na portfelach krypto? U mnie tylko -45,62% :juanlaugh: Teraz czas na zakupy partiami i uśrednianie. Ciekawe ile z tych gówno projektów, które są teraz tak popularne zdechnie totalnie w trakcie tego cyklu spadków i już nigdy się nie podniesie :beczka:
 
Spada z prędkością światła, już 5.50$ dopóki UST nie wróci to koniec Luny, a UST się nie uspokoi dopóki Luna nie przestanie spadać
Luna zdechnie kompletnie. Ciekawe co pociągnie za sobą. Podobno citadel to rozegrał i położył do piachu.
 
Jakie kurwy z Binance... Chcialem sie zapakowac all in w Luna jak bylo po 1 euro to mi dojebali jakas dodatkowa weryfikacje nagle z potwierdzeniem adresu zamieszkania, zeby szmatom rachunek wyslac za prad a kurwa nie mam jak... co za skurwiala gielda.
 
Back
Top