Kryptowaluty

Co proponujecie: szybciej spłacić kredyt (nieduża rata, nie ciśnie, ale to zawsze zobowiązanie) czy zainwestować w krypto (licząc że będzie większy zarobek i z niego spłacić)?
tylko kupić szkolenie -tragikomiczne ale chyba ponad 300 godzin spędziłem na śledzeniu kołczy :korwinlaugh:
1681942139558.png
 
Cóż, każdy ma jakieś dziwactwa :roberteyeblinking:
słuchanie kołczy jest dziwactwem, ale fakt faktem nie da się często słuchać tych komentatorów. Jeszcze PRIDE tak transmitowało walki, że można było mieć wrażenie, że stoi sie obok narożnika, niemal słuchać każdy krok, odgłosy narożnika itp. W UFC i na KSW tego nie ma więc czasami puszczenie audiobook'a jest już lepsze
 
słuchanie kołczy jest dziwactwem, ale fakt faktem nie da się często słuchać tych komentatorów. Jeszcze PRIDE tak transmitowało walki, że można było mieć wrażenie, że stoi sie obok narożnika, niemal słuchać każdy krok, odgłosy narożnika itp. W UFC i na KSW tego nie ma więc czasami puszczenie audiobook'a jest już lepsze
Poruszyłeś ciekawy wątek. To co mówi narożnik jest bardzo ważne, tymczasem nasi komentarzy zamiast albo w tym czasie jakieś kocopoły gadają. Lepiej by było, żeby nic nie mówili w tym czasie, albo tłumaczyli zalecenia trenerów. Ogólnie to opcja niekomentowania ruskich powinna być rozszerzona na wszystkie walki.
 
Poruszyłeś ciekawy wątek. To co mówi narożnik jest bardzo ważne, tymczasem nasi komentarzy zamiast albo w tym czasie jakieś kocopoły gadają. Lepiej by było, żeby nic nie mówili w tym czasie, albo tłumaczyli zalecenia trenerów. Ogólnie to opcja niekomentowania ruskich powinna być rozszerzona na wszystkie walki.
Powinni zrobić tak, żeby każdy za dodatkową opłatą miał wybór jaką metodę transmisji chce: z komentatorem czy z komentarzami jednego z narożników czy podsłuch stanowiska Kawula jak modli się aby Pudzian i Mamed nie skończyli kariery :waldeklaugh:
 
Właśnie Uphold mnie powiadomil ze wyslal 1BATa z powrotem do Brave'a
ED5FFmH.png


Nie moge tego znalezc w opcjach/ustawieniach Upholda, zeby cyklicznie komukolwiek/cokolwiek/kiedykolwiek wysylac, o co kaman?
 

Stopy robią swoje, jak PiS przegra będzie jeszcze ciekawiej :roberteyeblinking:
Koleś jest zajebisty: jakie masz oprocentowanie kredytu?
Raz mówi 6% raz 11% i to w przeciągu ostatniego pół roku :waldeklaugh:

Edit: i skasował przeprosiny OMG, etyka, moralność:robertmakeup:
Najlepsze było pytanie ile osób inwestuje w krypto?
20% Polaków :aletoniedomnietak:
 
Właśnie Uphold mnie powiadomil ze wyslal 1BATa z powrotem do Brave'a
ED5FFmH.png


Nie moge tego znalezc w opcjach/ustawieniach Upholda, zeby cyklicznie komukolwiek/cokolwiek/kiedykolwiek wysylac, o co kaman?
jest domyslnie ustawiona opcja na wspieranie tworcow przegladarki w nagrodach, prosze nie rozdawac moich BATow :latajacaslomkaptysiowa:
 
:aletoniedomnietak:

Już zrobił rajd zajebisty, mogłem wejść na gate.io na początku ale zcykalem - kolejny meme pewnie będzie zjazd na początku pomyślałem...
Na jakiej giełdzie trzeba się zarejestrować, żeby mieć dostęp do takich wschodzących "projektów", bo ja siedzę tylko na binance, a z reguły jak już coś tutaj trafia z tych nieczystości to już jest po ptokach.
 
Czemu BAT tak zjechał? Nie śledzę jakoś mocno krypto-sfery, raczej echa do mnie docierają, ktoś coś?
 
Back
Top