Kryptowaluty

Dużo tych stron, ciężko byłoby to nadrobić :D Dlatego proste pytanie - na jakiej stronie można w prosty sposób zacząć "przygodę" z krypto? Zamierzam raz w miesiącu kupować za określoną kwotę dane krypto i to po prostu tam trzymać, bez zwracania uwagi na kursy aktualne i tak dalej. Jakieś polecenie, co w Polsce jest aktualnie najlepsze pod tym kątem?
 
Dużo tych stron, ciężko byłoby to nadrobić :D Dlatego proste pytanie - na jakiej stronie można w prosty sposób zacząć "przygodę" z krypto? Zamierzam raz w miesiącu kupować za określoną kwotę dane krypto i to po prostu tam trzymać, bez zwracania uwagi na kursy aktualne i tak dalej. Jakieś polecenie, co w Polsce jest aktualnie najlepsze pod tym kątem?
Najlepsze są projekty dające określony yield czyli procent od trzymanej krypto: nexo, swissborg, yieldapp
obarczone są ryzykiem, tak jak trzymanie na giełdzie czyli projekt ma problemy lub giełda to tracisz.
O jakich kwotach myślisz?
 
Pewnie zależy od danego miesiąca, ale na początek jedynie 100/200 złotych maksymalnie miesięcznie. Wiem, mało, ale to na ten moment początek przygody, trochę poznanie tego wszystkiego i zobaczenie, jak to działa. Bez większych oczekiwań też.
elegancko, jakbys sie zdecydowal na ktorys serwis z yieldem to daj znac zanim sie zarejestrujesz - obaj otrzymamy darmowy hajs.
 
  • Like
Reactions: jut
elegancko, jakbys sie zdecydowal na ktorys serwis z yieldem to daj znac zanim sie zarejestrujesz - obaj otrzymamy darmowy hajs.
Dzięki, posprawdzam te strony i dam znać.
 
@pyrazgr nie mówiłeś, że inwestowałeś :suchykarol:

1686038492418.png
 
Nie, ostatnio w ogóle nie wiem co tam się dzieje, za dużo mam na głowie. Trzymam wszystko na longa i jak mi się przypomni to coś tam dokupuję. Nie mam totalnie czasu na to żeby bawić się w polowania na kursy. Będzie co będzie :fjedzia:
na longa to sie trzyma przy tradingu a Ty hodlujesz :mamed:
tak pytam bo slyszalem ze crypto.com moze byc kolejna gielda pozwana przez SEC.
 
Czyli inwestować w krypto cokolwiek mające za AI :frankapprove:
Na ile BTC ma szansę spaść? Czekam na moment żeby iść w końcu na zakupy
To jest tylko teza Zaorskiego, bierz na to poprawke, ale moze byc prawda nie musi... Co prawda osobiscie uwazam ze USA sie po prostu msci za FTX.
Chinole wyjebali ich bez wazeliny i to mocno.

to juz jest dobry moment na akumulacje :jimcarrey:
Gdybys mial zamiar skupowac przez jakas apke ze stakingiem to daj znac, obaj zarobimy na tym.
 
To jest tylko teza Zaorskiego, bierz na to poprawke, ale moze byc prawda nie musi... Co prawda osobiscie uwazam ze USA sie po prostu msci za FTX.
Chinole wyjebali ich bez wazeliny i to mocno.

to juz jest dobry moment na akumulacje :jimcarrey:
Gdybys mial zamiar skupowac przez jakas apke ze stakingiem to daj znac, obaj zarobimy na tym.
Będę przez binance i te linki które wrzucałeś. Teraz jestem na urlopie i w przyszłym tygodniu ruszę z tematem.
Jak najlepiej kupić krypto za:
1. Plany
2. Euro
3.USD
P.s. Mam Revoulta, ale nie korzystam i konto w mBank jak coś pomoże.
 
Last edited:
tam nie bedzie zarabiac :arielcry:
Będę miał strategię: kupić i zapomnieć o ETH I BTC. Na shitcoiny przyjdzie jeszcze czas, ale też raczej spekulacja" kupić, chwilę przytrzymać i odsprzedać. W jakieś bajeczne 15% na holdowaniu czy tam stakowaniu nie wierzę jakoś.
 
Będę miał strategię: kupić i zapomnieć o ETH I BTC. Na shitcoiny przyjdzie jeszcze czas, ale też raczej spekulacja" kupić, chwilę przytrzymać i odsprzedać. W jakieś bajeczne 15% na holdowaniu czy tam stakowaniu nie wierzę jakoś.
no to uwierz bo ja juz sporo zrobilem na samym NEXO tokenie, teraz zyski ze stakingu YLD wrzucilem w token UFC takze tego, dziala, placa.
 
  • Like
Reactions: jut
elegancko, jakbys sie zdecydowal na ktorys serwis z yieldem to daj znac zanim sie zarejestrujesz - obaj otrzymamy darmowy hajs.
Podaj pliss jakiś kontakt prv, mam parę pytań a nie chcę tu zaśmiecać
 
Back
Top