Kryptowaluty

ETH wraca do 4k, wszystko dzisiaj na zielono. Bull market trwa dalej, pytanie ile razy jeszcze się uda nakupić podczas korekt.
 
Na niskich interwałach zamykasz pozycje? Bez lewara?
Nie bawię się w dźwignie, ustalam kilka limitów i czekam aż wypełni (oczywiście te limity mam na bieżąco zmieniane jak mam czas to śledzić).

Na przykładzie Stellera, wyszło mi tak że dokupiłem kilka porcji np po -19, - 22, - 25 %.
 
Czekając na korektę niczym w 2018
Sad-Pablo-Escobar.jpg

:beczka:
 
Jest nowe Coinbase earn z SKL jak ktoś ma tam konto. Potem można zamienić na XLM albo Algo i wysłać w kilka sekund gdzie się chce.
 
Dziwne, że schodząc z BTC kasa idzie w XRP i Cardano, zwykła pompka - bo są to możliwe alternatywy, które czasem może promować Elon (energo bla bla bla oszczędność -pomijając shitcoin doge), moim zdaniem sytuacja i na BTC i na ETH szybko się unormuje i będzie jeszcze rajd w tym miesiącu.
 
Parę teorii konspiracyjnych można by ulepić :)

Car technologii rządzi kursami kryptowalut, ale z pewnością nieświadomie :)
 
Parę teorii konspiracyjnych można by ulepić :)

Car technologii rządzi kursami kryptowalut, ale z pewnością nieświadomie :)
Ego Elona przemówiło, chce sobie przygarnąć 5 największe krypto na świecie i potem zrobić z niego lidera.

Wyobraź sobie jaka potencjalna władza leżałaby w jego rękach (już leży, co niestety pokazał ostatni tydzień).
 
@Tar-Ellendil
Paul Atreides said:
He who can destroy a thing, controls a thing.

Z jednej strony Elon kontroluje kryptowaluty... z drugiej jest pytanie: z kim musiałby się układać Elon, żeby w ogóle móc mieć biznes kosmiczny :)

Tak mnie naszło, poniedziałek w końcu :)
 
@Tar-Ellendil


Z jednej strony Elon kontroluje kryptowaluty... z drugiej jest pytanie: z kim musiałby się układać Elon, żeby w ogóle móc mieć biznes kosmiczny :)

Tak mnie naszło, poniedziałek w końcu :)
Elon ma bogatych znajomych zarówno wśród Republikanów jak i Demokratów oraz w Dolinie Krzemowej.

Teraz w SpaceX mają praktycznie unię z NASĄ, czyli dostają bezpośrednio daninę od podatników.
 
@Dzihados

The cryptocurrency market continues to baffle. More specifically – everything that Elon Musk tweets about, regardless of whether it actually has any relation to cryptocurrencies – seems to have an impact. Following a picture of Tesla’s Starbase posted on Twitter by Elon Musk, Starbase Token (STAR) pumped 6000% and crashed almost immediately.

For context, this has absolutely nothing to do with the Starbase token. Starbase is where the SpaceX launch facility is located – it’s in Boca Chica Village in Cameron County, Texas.
Apparently, the team behind the cryptocurrency even went so far as to comment on the post, thanking Musk “for the photo.”

:brainoverload:
 
Back
Top