Kryptowaluty

Ten człowiek musi manipulować kursami - SEC zabroniło mu manipulować kursem akcji to wziął się na krypto :fjedzia:
 
Ale w nocy zjazd - miałem już wczoraj kupować ale chyba jednak się wstrzymam jeszcze chwile
 
ile w plecy?
Grosze póki co dlatego mój Mike Tyson popijający kawę symbolizuje spokój. Ja większość tego co mam to kupiłem w październiku. ETH było wtedy chyba po 1700zł a btc 60k zł, XRP brałem po 0,72zł. Ostatnio trochę dorzuciłem, ale i tak w wydaje mi się bardzo atrakcyjnych cenach, które zaczną na siebie robić jak troszkę podskoczy
 
Grosze póki co dlatego mój Mike Tyson popijający kawę symbolizuje spokój. Ja większość tego co mam to kupiłem w październiku. ETH było wtedy chyba po 1700zł a btc 60k zł, XRP brałem po 0,72zł. Ostatnio trochę dorzuciłem, ale i tak w wydaje mi się bardzo atrakcyjnych cenach, które zaczną na siebie robić jak troszkę podskoczy
U mnie też :tysoncoffe: .Mam nadzieję, że pospada wszystko do zera i kupie wtedy worek bitcoinów i eth:beczka:. Za 5 lat będę milionerem.
 
To jeszcze nie oznacza, że wchodzimy w bear market ale na powrót do ATH trochę będziemy musieli poczekać. Robię DCA w ETH z profitów, które się udało wyciągnąć przed czasem.
 
Nie sondze. U mnie rekord :beczka:
lujkpie.jpg
 
Back
Top