Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

FDA, CDC dostrzegają związek - 2xstrzał srajzera --> udar mózgu





Przypomnę:
Image


Image




Kardiolog prof. Abdullah Alabdulgader (dyrektor generalny Prince Sultan Cardiac Center i King Fahad Hospital) wzywa do zawieszenia szczepionki Covid-19 z mRNA:
 
FDA, CDC dostrzegają związek - 2xstrzał srajzera --> udar mózgu





Przypomnę:
Image


Image




Kardiolog prof. Abdullah Alabdulgader (dyrektor generalny Prince Sultan Cardiac Center i King Fahad Hospital) wzywa do zawieszenia szczepionki Covid-19 z mRNA:

A pamiętasz jaki był skowyt jak ktoś śmiał przypomnieć o aferach i karach finansowych dla fajzera?
Sam fakt w jak szybkim tempie udostępnili preparat dla logicznie myślących powinien być alarmujący.
I najlepsze argumenty typu "zaufaj nauce".
 
A pamiętasz jaki był skowyt jak ktoś śmiał przypomnieć o aferach i karach finansowych dla fajzera?
Sam fakt w jak szybkim tempie udostępnili preparat dla logicznie myślących powinien być alarmujący.
I najlepsze argumenty typu "zaufaj nauce".
Byłem dziś na krwiodawstwie i piguły gadały "że jaka to teraz grypa i ilu chorych, ilu z osłabionymi płucami po covidzie grypę ciężko przechodzi i dobrze że te szczepionki tak szybko wyszły a ilu umarło na tą straszną chorobę (srovid) no a teraz ten kraken straszny się rozprzestrzenia"
:werdum:

Tak leżałem na tym łóżku z igła w ręce i mi się słabo od tego pierdolenia robiło, ale się nawet nie odzywałem w temacie bo starym, głupim nie wytłumaczysz zresztą one służba zdrowia to wiedzą lepiej xD
A nie daj buk żebym powiedział że ja niezaszczepiony xD
 
A pamiętasz jaki był skowyt jak ktoś śmiał przypomnieć o aferach i karach finansowych dla fajzera?
Sam fakt w jak szybkim tempie udostępnili preparat dla logicznie myślących powinien być alarmujący.
I najlepsze argumenty typu "zaufaj nauce".
Albo johnson&johnson, który nie potrafi zrobić bezpiecznego pudru dla niemowląt zabiera się za szczepionki. Xd
 
Na Polsacie: Sezon grypowy w pełni!

Dobrze, że nie zcovid bo już by nas wszystkich pozabijało!

Ale nie o tym.

Brawo PiS! Wszystko potrafią spierdolić :śmiech:

Oto efekt genialnej polityki ostatnich dwóch lat,
jak można zaufać takim ludziom czymkolwiek?
 

Attachments

  • IMG_20230117_071524.jpg
    IMG_20230117_071524.jpg
    324.5 KB · Views: 52
Na Polsacie: Sezon grypowy w pełni!

Dobrze, że nie zcovid bo już by nas wszystkich pozabijało!

Ale nie o tym.

Brawo PiS! Wszystko potrafią spierdolić :śmiech:

Oto efekt genialnej polityki ostatnich dwóch lat,
jak można zaufać takim ludziom czymkolwiek?
:scary:
@pyrazgr wytłumacz im gdzie zrobili orta
 
Juz po Lodzi...

Kurwaaaaaa byłem dzisiaj u babci no tragedia jak oni mają wyprane łby. Jak karateka dosłownie. Pokazujesz badania to zero wniosków. Pokazujesz że coś jest nielogiczne zero wniosków.

I na koniec petardę dostałem:
"Uważaj jak tam za granicę jeździsz w gazecie pisali, że ten nowy wirus jest straszny".

:iamdone:
 
Kurwaaaaaa byłem dzisiaj u babci no tragedia jak oni mają wyprane łby. Jak karateka dosłownie. Pokazujesz badania to zero wniosków. Pokazujesz że coś jest nielogiczne zero wniosków.

I na koniec petardę dostałem:
"Uważaj jak tam za granicę jeździsz w gazecie pisali, że ten nowy wirus jest straszny".

:iamdone:
No i teraz zobacz, jesteś zdania że Pana Karate do wora a wór do jeziora. Co z babcią?
 
Juz po Lodzi...

Jest juz szczepionka na krakena ?
 
Ten już nad tym pracuje. Chętnie caly plebs pozamyka w więzieniach.
Co pierwsze? Cyber ataki czy kolejny gówno wirus?
:roberteyeblinking:

Ciekawe czemu prezes Fajza znowu odmówił składania zeznań. Ciekawe.

Ps. Australia jako wzór XD powaleni po 3 razy w ramię i zakażenia rekordowe jak w krs. Logiczne.
 
Back
Top