Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

...





"Małpia ospa już w Polsce. Chorzy będą trafiać obowiązkowo do szpitala, a kwarantanna potrwa aż 21 dni"
papier-toaletowy-makaron-pandemia-ah-shit-here-we-go-again-gta-grand-theft-auto-covid-koronawirus.jpg
 
Nie wiadomo czy sie smiac czy plakac. Mam nadzieje, ze mozna bedzie takie dane wykorzystywac w pozwach przeciw danemu panstwu.

A myślisz czemu wszystkie kraje NAGLE odeszły od restrykcji, wciskania tego gówna i podawania informacji o ilości zgonów?

Już na początku roku u nas gdzie było 50/50 czyli była ładna grupa kontrolna było widać trend w większej ilości zachorowań i zgonów w grupie po preparacie. Najgorsze jest to że ludzie dalej w tą propagandę wierzą. To jest straszne i tragiczne za razem.

Spokojnie już mają na to pretekst przygotowany. Teraz będzie multum zgonów wpisanych jako SADS (sudden arrhytmic death syndrome).

:usunto:
 
Ciekawe co powiedzą o prorosyjskich ukraińcach, którzy nie chcą się szczepić...
Odklejka mocna już. I to IBIMS wypisuje takie rzeczy...
A pelikany i tak nie ogarną..
Btw ta kurwa stanoski już się zaczyna rzucać w tym temacie
 
"Magnez jest kofaktorem dla syntezy, transportu i aktywacji witaminy D, która, jak wykazano, jest ważnym immunomodulatorem w kilku chorobach zakaźnych, w tym w zakażeniu SARS-Cov-2 odpowiedzialnym za chorobę COVID-19":

 
Poważne pytanie, od czasu mienia koronki nie odzyskałem wciąż węchu i kurwica mnie bierze, bo nie czuję prawie nic, czy mi jebie z pod pachy, czy zapachu jedzenia. Ma ktoś podobny problem? Właśnie piję i wącham whisky i nie czuję nic, kompletnie nic.
Moja znajoma z roboty miała Corone na samym początku i od tamtej pory nie ma węchu i smaku. Była u kilku laryngologów, neurologów, profesorów i chuja to dało. Jak nie miała tak nie ma.
Trening węchu może pomóc oraz witamina A:


"Philpott jest na wczesnym etapie małych badań nad witaminą A, które, jak sugerowały poprzednie eksperymenty, mogą pomóc w innych formach utraty węchu. "W rzeczywistości badanie zajmie resztę tego roku i prawdopodobnie zajmie nam połowę przyszłego roku, zanim przeanalizujemy dane i je zgłosimy" – mówi Philpott. „Jeśli znajdziemy pozytywną korzyść, naszym następnym zadaniem będzie złożenie wniosku o większe fundusze na przeprowadzenie pełnego etapu próbnego"."

Jak tu się nie wkurwiać? W opracowanie szczepionki ile czasu włożyli, a jaki efekt końcowy? Znikomy, a może okazać się, że generalnie więcej szkód niż pożytku to przyniosło, bo już obecnie w odniesieniu do niektórych grup wiekowych dane wskazują, że ryzyko większe niż korzyści. Np tu:

Z powyższych doniesień z Nature dowiadujemy się, że lepiej nie czekać na wyniki i zająć sie suplementacją wit A lub wpierdalać więcej cohones!
 
@torpedo @Karateka@ @Gienek
"Szczepionki przeciwko C19 są nieskuteczne i niebezpieczne (...), obecnie nie ma grupy pacjentów, która odniosłaby korzyści z szczepień" - dr Paul Marik, jeden z najczęściej publikowanych lekarzy w dziedzinie medycyny intensywnej terapii, wskaźnik Hirscha: 81, 450 publikacji recenzowanych. (Wskaźnik Hirscha równy 18 daje pełną nominację profesorską, 15–20 to typowy wskaźnik członka rzeczywistego American Physical Society, 45 lub więcej oznacza zwykle członkostwo w National Academy of Sciences, zaś wskaźnik laureatów Nagrody Nobla z fizyki mieści się w zakresie między 35 a 39).

 
JEEEST!! Mamy to!! :antonio:
@Karateka@ - jesteś gotowy?



:wtf2:

"Wszystkie osoby, które miały z nim kontakt, są objęte nadzorem epidemicznym"

Ta psia końcówa Fijałek wielki ekspert zrobił chociaż jakąś podyplomówkę z wirusologii czy dalej chuja się zna I najwięcej pierdoli?
 
@torpedo @Karateka@ @Gienek
"Szczepionki przeciwko C19 są nieskuteczne i niebezpieczne (...), obecnie nie ma grupy pacjentów, która odniosłaby korzyści z szczepień" - dr Paul Marik, jeden z najczęściej publikowanych lekarzy w dziedzinie medycyny intensywnej terapii, wskaźnik Hirscha: 81, 450 publikacji recenzowanych. (Wskaźnik Hirscha równy 18 daje pełną nominację profesorską, 15–20 to typowy wskaźnik członka rzeczywistego American Physical Society, 45 lub więcej oznacza zwykle członkostwo w National Academy of Sciences, zaś wskaźnik laureatów Nagrody Nobla z fizyki mieści się w zakresie między 35 a 39).


Ten Marik to ruska onuca
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.
Miałem covida trochę ponad rok temu, przechorowałem dość łagodnie. Do tej pory nie odczułem żadnych zdrowotnych konsekwencji, negatywnych zmian w funkcjonowaniu. Od tego czasu nie byłem chory, ale ja zawsze bardzo rzadko chorowałem.
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.
U mnie nic.Chorowałem nieco ponad tydzien miałem gorszą wydolność,lekkie problemy z oddychaniem i objawy przeziebieniowe. Ogólnie zeszło jak ręką odjął,moja rodzina też chorowała i tak samo.
Ze dwa miesiące temu miałem przyjebane przeziebienie,które objawami podchodziło pod Omikrona. Różnica była taka,że trwało dłuzej niz normalne przeziebienie ,a pewien znajomy po 3 dawkach miał jakieś ropniaki w gardle i gorączke 40 stopni..
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.
U mnie cała rodzina bez problemu. Żona miała stępiony smak przez jakieś 2 miesiące ale ostatnio już jest lepiej. Dodam że była w ciąży ale wygląda na to że wszystko jest ok bo córka ładnie na wadze przybiera i wszystkie wyniki ma poprawne przez pierwszy miesiąc.
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.
U mnie z rodziny wszyscy, którzy przeszli nie mają przez to konsekwencji (mowa o nie zaszczepionych).
 
A tak poważnie mam pytanie do osób, które się nie zaszczepiły i przechorowały. Zauważyliście jakieś konsekwencję tego covida? Gorsza kondycja, częściej chorujecie coś? Ja narazie u sb nic nie zauważyłem. Ale w sumie już mineło tyle czasu, że jestem ciekawy jak to u Was wygląda.

U mnie przechorowanie dość mocne, złe samopoczucie, słaby, 100m spaceru z psem dawało w kość. Po przechorowaniu miałem jakiś czas brain fog, byłem zakręcony i zaniepokojony. Z takich rzeczy po, to mam wrażenie, że pogorszyła mi się kondycja skóry po przechorowaniu, kiedyś mogłem po prysznicu przetrzeć gębę kremem nivea białym i już był nawilżony, dzisiaj mam specjalne kosmetyki dobrych marek, bo bez tego zaraz morda i kark suche jak pieprz.
Jakiś czas później przyjąłem jeszcze 2 dawki szczepionki i odczucia jak po covid wersja soft, przez 2,3 dni po iniekcji, potem luz.
 
Back
Top