Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Niektórzy to powinni się z Jackiewiczem na łby pozamieniać. Powtórzą 10 bajek o depopulacji i ogólnie chujowo, a jak się jedna rzecz sprawdzi to "ooo kuuurwa nie mówiłem?".
 
Niektórzy to powinni się z Jackiewiczem na łby pozamieniać. Powtórzą 10 bajek o depopulacji i ogólnie chujowo, a jak się jedna rzecz sprawdzi to "ooo kuuurwa nie mówiłem?".
Baranie, jakbyś zaczął myśleć racjonalnie bez telewizora i widział w jaka stronę idzie świat to byś wiedział o czym mówimy. Kiedyś jak się mówiło o czipach to ludzie się śmiali, że gdzie jakieś teorie spiskowe a ludzie już płacą palcami w innych krajach a zaraz bez podskórnego czipa nic nie kupisz, może nie od razu, ale za jakiś czas to się stanie. Słyszałeś o Gates, który planuje kolejne pandemie i depopulacje? Gość bezczelnie i otwarcie mówi co będzie i to się już częściowo dzieje a Ty powiesz, że Jackiewicza sobie mamy włączyć a własnie z takim Twoim myśleniem to możesz sobie z nim zbic piątkę.
 
Baranie, jakbyś zaczął myśleć racjonalnie bez telewizora i widział w jaka stronę idzie świat to byś wiedział o czym mówimy. Kiedyś jak się mówiło o czipach to ludzie się śmiali, że gdzie jakieś teorie spiskowe a ludzie już płacą palcami w innych krajach a zaraz bez podskórnego czipa nic nie kupisz, może nie od razu, ale za jakiś czas to się stanie. Słyszałeś o Gates, który planuje kolejne pandemie i depopulacje? Gość bezczelnie i otwarcie mówi co będzie i to się już częściowo dzieje a Ty powiesz, że Jackiewicza sobie mamy włączyć a własnie z takim Twoim myśleniem to możesz sobie z nim zbic piątkę.
Otwórz oczy, połącz kropki. Masz rację :juanlaugh:
Fajnie sobię tłumaczą życie ludzie z 80IQ po zawodówce.
 
Otwórz oczy, połącz kropki. Masz rację :juanlaugh:
Fajnie sobię tłumaczą życie ludzie z 80IQ po zawodówce.
Mozesz obczaic materialy (te dluzsze), ktore wrzucam i podzielic sie swoimi przemysleniami. Obiecuje, ze nie trzeba laczyc zadnych kropek.

I zaloze sie, ze masz oczy otwarte caly czas, tylko nie chcesz nawet na chwile spojrzec w kierunku tego o czym piszemy.
 
Mozesz obczaic materialy (te dluzsze), ktore wrzucam i podzielic sie swoimi przemysleniami. Obiecuje, ze nie trzeba laczyc zadnych kropek.

I zaloze sie, ze masz oczy otwarte caly czas, tylko nie chcesz nawet na chwile spojrzec w kierunku tego o czym piszemy.
Nie mam czasu :mamedwhat:
 
1653411474903.png
 
Nie mam czasu :mamedwhat:
Najlepszy argument.
Nie zgłębić tematu i wyzywać. Zajebiste podejście.

Już słyszałem argument "kurwa czemu mi rok temu firmę zamknęli? mieli ludzie umierać, a tu śmiertelność bliska 0".

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że to jest tak abstrakcyjne że wydaje się niemożliwe.
 
Najlepszy argument.
Nie zgłębić tematu i wyzywać. Zajebiste podejście.
Przecież to jacek po zawodówce mnie wyzwał od baranów. Ja tylko powiedziałem, że możecie zastąpić Jackiewicza jak już jebnie na zawał.

Już słyszałem argument "kurwa czemu mi rok temu firmę zamknęli? mieli ludzie umierać, a tu śmiertelność bliska 0".
Jak ktoś jest januszem biznesu i firma ciągnie na granicy rentowności, 50 ratach i od sezonu do sezonu to co się dziwić, że upada. Przecież jesteś miłośnikiem kapitalizmu. Jedna upadnie, a drugą ktoś otworzy.

Właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że to jest tak abstrakcyjne że wydaje się niemożliwe
:ponymindfuck:
 
Polska mistrzem Polski

Z drugiej strony nie rozumiem, skoro było tak dobrze i w niektórych szpitalach według NIK było 53 osoby personelu medycznego na jednego hospitalizowanego to dlaczego jest tak źle ;)

 
Trzeba teraz podmienić naklejki i wziąć to jako szczepionka na małpia ospę xD
 
Trzeba teraz podmienić naklejki i wziąć to jako szczepionka na małpia ospę xD
Jest już szczepionka. Niemiecka :rutekajak: firma Bavarian Nordic już zaczęła sprzedaż na dużą skalę. Mają na stanie od 2019 albo 2020 z tego co czytałem.

Żeby było ciekawiej w US&A w styczniu PRZYPADKOWO zdążył się wypadek transportu małp laboratoryjnych.
:Duke3d:
 
Dla tych, ktorym nie chce sie ogladac. Nie ma sie czego bac. Wirus, niemalze na pewno, naturalny. Oczywiscie media beda probowac podkrecic atmosfere, ale nie wydaje sie zeby byl potencjal na cos wiecej.


Moja kobita jest biotechnologiem i molekularnym to się śmieje z tych niusów o małpiej ospie bardziej jak 2 lata temu z c19.

Ale media podłapią temat na 100% przecież ludzie z bąbelkami będą się "klikać".
 
Back
Top