Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Tylko jak wykrywać zakażenie? Test pcr? Masowe testowania? Czytając to forum można dojść do wniosku, że testy pcr dają losowe wyniki
Jak przestanie sie testowac ludzi bez objawow, bez wzgled na to czy mieli kontakt z kims chorym (z objawami) czy nie to mysle, ze sytuacja uleglaby poprawie.
Jak ktoś chce się leczyć okładami z bakłażana to czemu nie, ale nie rozumiem dlaczego miałoby coś niepotwierdzonego naukowo być sponsorowane z pieniędzy podatnika?
Mamy publiczna sluzbe zdrowia. Tu wszystko jest z pieniedzy podatnikow. Ktos zworci kase tym, ktorzy nie przyjeli preparatu ? One w koncu maja jakas date waznosci.
 
Badania nad amantadyną zakończone fiaskiem


Ja mam taką teorię: kurwa może dlatego to nie dało nic w stosunku do placebo bo ten kowid to cholerne przeziębienie i po prostu jak nie jesteś jebanym waleniem z cukrzycą, albo nie jesteś rozjebany innymi chorobami to dasz organizmowi odpocząć i sam się wyleczy? :zakręcony:

Nie jestem stomatologiem (jak połowa ekspertów z telesrele), ale najcięższe przypadki jakie w moim otoczeniu spotkałem:
-chłop 150kg+ (może jakiś ziomek @szplin )
-gość 120kg z wszczepionym bajpasem
-kobitka po 60 u której niedawno wykryli raka

wszyscy pozostali objawy grypa+, ew. bezobjawowi.
 
Ja mam taką teorię: kurwa może dlatego to nie dało nic w stosunku do placebo bo ten kowid to cholerne przeziębienie i po prostu jak nie jesteś jebanym waleniem z cukrzycą, albo nie jesteś rozjebany innymi chorobami to dasz organizmowi odpocząć i sam się wyleczy? :zakręcony:

Nie jestem stomatologiem (jak połowa ekspertów z telesrele), ale najcięższe przypadki jakie w moim otoczeniu spotkałem:
-chłop 150kg+ (może jakiś ziomek @szplin )
-gość 120kg z wszczepionym bajpasem
-kobitka po 60 u której niedawno wykryli raka

wszyscy pozostali objawy grypa+, ew. bezobjawowi.
a te wszystkie stosy ciał w Indiach i krematoria nienadążające spalać zwłok to z grypy, foliarzu!?! :triggered:
 
Ja mam taką teorię: kurwa może dlatego to nie dało nic w stosunku do placebo bo ten kowid to cholerne przeziębienie i po prostu jak nie jesteś jebanym waleniem z cukrzycą, albo nie jesteś rozjebany innymi chorobami to dasz organizmowi odpocząć i sam się wyleczy? :zakręcony:

Nie jestem stomatologiem (jak połowa ekspertów z telesrele), ale najcięższe przypadki jakie w moim otoczeniu spotkałem:
-chłop 150kg+ (może jakiś ziomek @szplin )
-gość 120kg z wszczepionym bajpasem
-kobitka po 60 u której niedawno wykryli raka

wszyscy pozostali objawy grypa+, ew. bezobjawowi.
Jedyna osoba, o ktorej wiem ze zmarla na korone to chlop pod 40 ode mnie z roboty. Otyly w chuj. Lekko ze 140 kg.
:fjedzia:
 
a te wszystkie stosy ciał w Indiach i krematoria nienadążające spalać zwłok to z grypy, foliarzu!?! :triggered:
Na początku dałem się złapać w te wszystkie historie ze świata i na serio myślałem, że żółtki wypuścili ebole+ i wszyscy zginiemy, ale jak usłyszałem że w Indiach muszą palić na stosach ciała bo nie ma miejsca na cmentarzach to na prawdę się przeraziłem.
Jeżeli w kraju w którym tradycyjnie mało kogo się chowa w "całości" bo kremacja jest częścią religii a tych nie skremowanych wpierdalają do Gangesu żeby ich ryby zjadły brakuje miejsca na cmentarzach to musi być faktycznie przedsionek do apokalipsy.
 
@klocuniek zwracam się do Ciebie bo sypiesz reaserch'ami jak z rękawa.
Czy są jakieś badania porównujące skuteczność okładów z bakłażana z wynalazkami mRNA w blokowaniu transmisji covid19?
 
Badania nad amantadyną zakończone fiaskiem
:facepalm:
1. Brak jakichkolwiek wskazań na publikację wyników,
2. Jeśli wyniki są opublikowane - proszę o źródło,
3. Zakładam, że publikacji nie ma, czyli jak na razie nie ma mowy o badaniu recenzowanym
4. Brak jakichkolwiek informacji o tym - na jakim etapie rozwoju choroby wprowadzono amantadynę, a jest to absolutnie kluczowa kwestia

Badania opublikowane w Nature wykazały, że "amantadyna blokuje aktywność kanału jonowego białka E z wirusa SARS-CoV-2 – wiroporyny występującej w otoczce koronawirusów. Blokuje również aktywność kanału jonowego ORF10, zapewniając w ten sposób dwa cele kanałów jonowych w SARS-CoV-2 do leczenia amantadyną u pacjentów z COVID-19. Badanie przesiewowe znanych inhibitorów wiroporyny na białku E, ORF7b, ORF10 i białku 3a z SARS-CoV-2 ujawniło hamowanie białka E i ORF7b przez emodynę i ksanten, które również blokuje białko 3a. Ilustruje to ogólny potencjał dobrze znanych blokerów kanałów jonowych przeciwko SARS-CoV-2, a w szczególności podwójną podstawę molekularną obiecujących efektów amantadyny w leczeniu COVID-19."

W publikacji wspomniano również, że wykazano, iż "amantadyna hamuje replikację SARS-CoV-2 in vitro w komórkach Vero 66. Co więcej - stwierdzono, że amantadyna chroni przed objawami COVID-19" (chodziło o pacjentów, którym ją podawno cierpiących na chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane lub zaburzenia funkcji poznawczych).

Proszę:

Nature vs Onet kurwa jesus ja pierdole!!
:iamdone:
 
:facepalm:
1. Brak jakichkolwiek wskazań na publikację wyników,
2. Jeśli wyniki są opublikowane - proszę o źródło,
3. Zakładam, że publikacji nie ma, czyli jak na razie nie ma mowy o badaniu recenzowanym
4. Brak jakichkolwiek informacji o tym - na jakim etapie rozwoju choroby wprowadzono amantadynę, a jest to absolutnie kluczowa kwestia

Badania opublikowane w Nature wykazały, że "amantadyna blokuje aktywność kanału jonowego białka E z wirusa SARS-CoV-2 – wiroporyny występującej w otoczce koronawirusów. Blokuje również aktywność kanału jonowego ORF10, zapewniając w ten sposób dwa cele kanałów jonowych w SARS-CoV-2 do leczenia amantadyną u pacjentów z COVID-19. Badanie przesiewowe znanych inhibitorów wiroporyny na białku E, ORF7b, ORF10 i białku 3a z SARS-CoV-2 ujawniło hamowanie białka E i ORF7b przez emodynę i ksanten, które również blokuje białko 3a. Ilustruje to ogólny potencjał dobrze znanych blokerów kanałów jonowych przeciwko SARS-CoV-2, a w szczególności podwójną podstawę molekularną obiecujących efektów amantadyny w leczeniu COVID-19."

W publikacji wspomniano również, że wykazano, iż "amantadyna hamuje replikację SARS-CoV-2 in vitro w komórkach Vero 66. Co więcej - stwierdzono, że amantadyna chroni przed objawami COVID-19" (chodziło o pacjentów, którym ją podawno cierpiących na chorobę Parkinsona, stwardnienie rozsiane lub zaburzenia funkcji poznawczych).

Proszę:

Nature vs Onet kurwa jesus ja pierdole!!
:iamdone:
Onetowscy naukowcy też przekupieni?
 
Bez śmieszków bo Cie zgłoszę i zgniesz od swojej własnej broni :nono:
Dokładnie, takie wpisy są niebezpiecznie bo gdy wejdzie tu jakiś przygłup który nie rozumie sarkazmu to będzie łykał te posty jak pelikan i będzie te bzdury powielał dalej.
 
Last edited:
To fakt. Taka wersja poszla w eter i w sumie nikt nie podwazal. Jak ktos mial umrzec na korone to raczej ten typ.
Wszystko opiera się na tym co mówi lekarz i to jest kurwa irytujące że ludzie biorą słowa białego fartuszka jako bezwzględną prawdę bo przecież padają z ust "autorytetu" jakim jest pan doktor. Ufność, naiwność i brak zasady ograniczonego zaufania w społeczeństwie jest przerażająca.
 
Nature vs Onet kurwa jesus ja pierdole!!
:iamdone:
Sam fakt że niedziela rozporządzeniem zablokował wystawianie recept na amantadyne na inne choroby poza jej "bazowymi" wpisanymi w "ulotkę" już budzi u normalnych ludzi podejrzenie. U normalnych nie karatekowców.

Ja myślałem że on jest naiwny, ale im więcej postów tym stwierdzam że on jest po prostu głupi w chuj.
 
Back
Top