Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Uzytkownik inteligentny ale polecam poczytac poczatek tematu jakie mial zdanie i jak to sie potoczyko. Boli chyba, ze foliarze jednak sa blizej prawdy
Ja wiem, że on jest inteligentny, znam go tu już chwilę i absolutnie nic do niego nie mam. Jedynie sympatię :)
 
Last edited:
Władza dopadła i mnie za brak kaganca
ale chyba milicjanty mie nie Lubio
100 mandatu a nie 25 :triggered:





Nie miłe hujki Zaczepili mnie przy wejsciu stalem w tym 1 pomieszczeniu gdzie non stop drzwi otwieraja sie

uprzejmy pan mowi prosze o zalozenie kaganca
mowie ok tylko zaplace
a ten ze ma pan obowiazek
gadam okej tylko zaplace
i chyba mu sie odpaliło coś bo nagle sie wrocił i dawaj papiery
gadam ze niby za co jak ledwo co do budynku nie weszlem
ale sie zagotował jak mu dalem prawko zamiast dowodu

Mandatu nie przyjelem to mnie straszyl ze musze na komende stawic sie
Podawal termin w srode
gadam dzwon dowiaduj sie moge byc nie osiagalny w hiszpani moge byc :śmiech:

Ciekawe czy zadzwonia:beczka:
@Scurvol
 
totalnie to olej, nigdzie byc nie musisz, bez wzgledu na bajeczki opowiadane przez dziarskich strozow "prawa". Oni bredza o tej wizycie na komisariacie zebys, w tym momecie sie zlamal i przyjal ten mandat "dla swietego spokoju" Zupelnie tak samo jak z tym wnioskiem do sadu.
W radio gadali, że teraz będzie 2k minimum bez pouczenia, a w sądzie 6k.
To trzecie już podejście od nich.

Pamiętam jak w zeszlym roku Pan policjant w dzienniku przyznawał że rzeczywiście prawo pod tym kątem było nie do końca sprecyzowane ale teraz to już cacy i już nikt się nie wykmini.

Teraz tylko podwyższyli kasę, czy dodatkowo gadali że w jakiś sposób to już ściągalne? Bo radio nie gadali już tego.
 
Gdyby to dzialalo naprawde to te 2 dawki w zupelnosci by wystarczyly
Czyli szczepionka przeciw odkleszczowemu zapaleniu mózgu też nie działa. Jesteś geniuszem
Umiesz czytać wyniki badań?
Podałem Ci namiary na kilkadziesiąt badań. Ogólnie, tutaj wskazałem na kilkaset, jak również na rządowe raporty (ostatnio ze Szkocji):
Preparaty powodują wśród osób, które je przyjęły większy wskaźnik hospitalizacji i zgonów niż osoby, które ich nie przyjęły:
https://publichealthscotland.scot/MEDIA/11223/22-01-19-COVID19-WINTER_PUBLICATION_REPORT.PDF
Image
Doniesienie naukowe sprzed kilku dni:
"Na podstawie raportów z biernego nadzoru w Stanach Zjednoczonych ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po otrzymaniu szczepionek COVID-19 opartych na mRNA wzrosło w różnych grupach wiekowych i płciowych i było najwyższe po drugiej dawce szczepionki u nastolatków i młodych mężczyzn":
wuQOTc9H
Tak więc preparaty te oczywiście działają, jednak nie tak jakbyśmy sobie życzyli.

Jeśli wciąż wychodzisz z niepopartego niczym na ówczesny czas prócz pustych propagandowych frazesów, jak np horbanowego zapewnienia, że zaszczepieni nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni:

oraz, że wśród nich jest niższy współczynnik hospitalizacji i zejść śmiertelnych - to właśnie Ty nie potrafisz czytać badań i naukowych doniesień, karmiąc swój czerep głupimi, z dupy wyssanymi pierdołami na podobieństwo tych horbanowych.

Co Ci zostało? Wiara w to, że 5, 6 dawka itd., czyli szczepienie co np. pół roku zapewni dopiero ochronę ale tutaj znowu nauka próbuje się przebić przez tępy beton takich jak Ty. Podanie 3 dawki daje skuteczność przed zakażeniem w wysokości zaledwie 37%, czyli szczepienia powinny zostać wstrzymane (zasadność ich wprowadzania musi się opierać na minimum 50% skuteczności):

Pojawiają się naukowe doniesienia, że najprawdopodobniej to właśnie szczepionki przyczyniły się do gwałtownego wzrostu infekcji omikronem, a Ty chcesz szczepić co pół roku? Tutaj:
"escape from vaccine-induced immunity likely contributed to the rapid rise in Omicron infections" Rapid emergence of Coronavirus Omicron variant is associated with an infection advantage over Delta in vaccinated.
Image

Doniesienia z Szwajcarii - nadmiarowe zgony zbiegają się w czasie z podawaniem 3 dawki. W ostatnich 6 tyg. 2021 w zmarło tam 1611 osób powyżej 65 roku życia. To jest więcej, aniżeli można by tego statystycznie oczekiwać. W tym czasie w tej grupie wiekowej było 797 zgonów z SARS-CoV-2.:
cr-GtRSF

Wg Ciebie więc 4, 5 dawka itd, czyli szczepienie co pół roku nagle odwróci trend?:mjsmile:
:kis:
 
Umarło już tysiące niewinnych ludzi, a ja miałem dzisiaj taką rozkminke. Wierze w życie po śmierci, zjawiska nadprzyrodzone. Ciekawi mnie fakt duchów tych ludzi, którzy umarli nie godząc się z tym i niechcących opuścić ten świat. Ilu tych polityków i doktorów przez, których odeszli będzie w nocy trzęsło portkami.
 
Umarło już tysiące niewinnych ludzi, a ja miałem dzisiaj taką rozkminke. Wierze w życie po śmierci, zjawiska nadprzyrodzone. Ciekawi mnie fakt duchów tych ludzi, którzy umarli nie godząc się z tym i niechcących opuścić ten świat. Ilu tych polityków i doktorów przez, których odeszli będzie w nocy trzęsło portkami.
A ilu trzeslo z powodu Holocaustu ? Wielkiego glodu na Ukrainie itp. ? Jak ktos nie ma sumienia to bedzie spal spokojnie.
 
Izrael podobno taki wyszczepiony a tu chlop mowi ze przynajmniej polowa nie przyjela tego gowna. Te wszystkie procentowe dane na temat ilosci szczepionych to zwykla fikcja. Przesadzone sa i to grubo. W Polsce to niezdziwilbym sie gdyby preparat przyjelo moze ze 30% a nie ponad 50 jak podaja. Gdyby tak bylo to mielibysmy tu juz dawno druga Australie czy Kanade a tak to sie troche cykaja.
Liczba "załatwianych" certyfiaktów bez dziabnięć i lewych - może być wysoka, dodatkowo rzeczywiście można podejrzewać, że jeśli manipulują różnymi statystykami - mogą również to robić w tych szczególnie ważnych.
 
Z tego spotkania najlepsze jest podsumowanie ustawy B. Piechy i jego osoby:


No i streszczenie światłych poglądów Piechy przez niego samego:

Pisalem to już wielokrotnie, napisze raz jeszcze.
Piecha to zdrajca narodu polskiego, ba, to obłudnik, który powtarzał na sympozjach jak to mu w latach '80 zabierano wolność, jak go prześladowano, zmuszano za pomocą aparatu partyjnego do donosicielstwa, pod groźba łamania ręki ( prawej, niezbędnej w jego praktyce ginekologicznej). Ha tfu,ty hipokryto pierdolony:burnit:
 
Władza dopadła i mnie za brak kaganca
ale chyba milicjanty mie nie Lubio
100 mandatu a nie 25 :triggered:





Nie miłe hujki Zaczepili mnie przy wejsciu stalem w tym 1 pomieszczeniu gdzie non stop drzwi otwieraja sie

uprzejmy pan mowi prosze o zalozenie kaganca
mowie ok tylko zaplace
a ten ze ma pan obowiazek
gadam okej tylko zaplace
i chyba mu sie odpaliło coś bo nagle sie wrocił i dawaj papiery
gadam ze niby za co jak ledwo co do budynku nie weszlem
ale sie zagotował jak mu dalem prawko zamiast dowodu

Mandatu nie przyjelem to mnie straszyl ze musze na komende stawic sie
Podawal termin w srode
gadam dzwon dowiaduj sie moge byc nie osiagalny w hiszpani moge byc :śmiech:

Ciekawe czy zadzwonia:beczka:
@Scurvol
Dawaj znać jak sytuacja sie rozwinie, ciekawe czy ci coś przyślą
 
totalnie to olej, nigdzie byc nie musisz, bez wzgledu na bajeczki opowiadane przez dziarskich strozow "prawa". Oni bredza o tej wizycie na komisariacie zebys, w tym momecie sie zlamal i przyjal ten mandat "dla swietego spokoju" Zupelnie tak samo jak z tym wnioskiem do sadu.
Trafiłem na jebanego straznika teksasu
mógł odpuscic jak powiedzialem ze zaraz założe ale nie
Tak samo dałem mu prawko i czekam
reka w kieszen no bo i tak stoje
milicjant i nagle ze rece z kieszeni bo on sie boi o swoje i kolegi bezpieczenstwo :śmiech:

Jak mówisz do czasu decyzji o odmowie wziecia mandatu napierdalał jak regułke na pamiec
jak mówie ze nie biere to nagle straszenie komenda i wizyta

poczekamy zobaczymy czy zadzwowia

Nieznanych nq nie odbieram:awesome:
 
Trafiłem na jebanego straznika teksasu
mógł odpuscic jak powiedzialem ze zaraz założe ale nie
Tak samo dałem mu prawko i czekam
reka w kieszen no bo i tak stoje
milicjant i nagle ze rece z kieszeni bo on sie boi o swoje i kolegi bezpieczenstwo :śmiech:

Jak mówisz do czasu decyzji o odmowie wziecia mandatu napierdalał jak regułke na pamiec
jak mówie ze nie biere to nagle straszenie komenda i wizyta

poczekamy zobaczymy czy zadzwowia

Nieznanych nq nie odbieram:awesome:
Nie no 100% Ci nic nie zrobia. Ja juz z 3mandaty dostalem i nic sie nie stalo. Oczywiscie zadnego nie podpisalem. Straszyli wizyta na komendzie i wtedy tez cos kazali podpisywac ale tez tego nie robilem. Ja im nawet adresu nie podawalem ttlko dalem dowod i koniec gadki to vyl automatycznie


Dopadło mnie chorobsko. Cala nic problem ze snem, 39 goraczki ale najgorszy jest bol miescni (najbardziej uda). Klasyczny zestaw supli wzialem i czekam na efekty ale dzisiaj placek straszny, ledwo do wanny sie z lozka przedostalem
 
Nie no 100% Ci nic nie zrobia. Ja juz z 3mandaty dostalem i nic sie nie stalo. Oczywiscie zadnego nie podpisalem. Straszyli wizyta na komendzie i wtedy tez cos kazali podpisywac ale tez tego nie robilem. Ja im nawet adresu nie podawalem ttlko dalem dowod i koniec gadki to vyl automatycznie


Dopadło mnie chorobsko. Cala nic problem ze snem, 39 goraczki ale najgorszy jest bol miescni (najbardziej uda). Klasyczny zestaw supli wzialem i czekam na efekty ale dzisiaj placek straszny, ledwo do wanny sie z lozka przedostalem
Ja mu nawet adresu nie dawałem
Prawko tylko i to sie wkurwil ze nie dowód :rutekajak:
 
Czyli my mamy składać się na odszkodowania dla ludzi dobrowolnie przyjmujących preparat o nieznanym składzie ?
Jaki następny krok, odszkodowania dla ludzi nadużywających alkohol ?

"Już od 12 lutego br. osoby, które doświadczyły ciężkich odczynów poszczepiennych lub przeszły wstrząs anafilaktyczny, będą mogły wystąpić o przyznanie świadczenia kompensacyjnego "


  • 3 tys. zł w przypadku obserwacji na szpitalnym oddziale ratunkowym lub izbie przyjęć w związku z wystąpieniem wstrząsu anafilaktycznego;
  • 10 tys. zł w przypadku hospitalizacji w związku z wystąpieniem wstrząsu anafilaktycznego trwającej krócej niż 14 dni;
  • od 10 tys. zł do 20 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej od 14 dni do 30 dni;
  • od 21 tys. zł do 35 tys. zł w przypadku hospitalizacji trwającej od 31 dni do 50 dni;
  • od 36 tys. zł do 50 tys. zł hospitalizacji trwającej od 51 dni do 70 dni;
  • od 51 tys. zł do 65 tys. zł hospitalizacji trwającej od 71 dni do 90 dni;
  • od 66 tys. zł do 89 tys. zł hospitalizacji trwającej od 91 dni do 120 dni.
Za pobyt w szpitalu dłuższy niż 120 dni będzie przysługiwać 100 tys. zł.
Świadczenie jest przyznawane przez Rzecznika Praw Pacjenta. Za złożenie wniosku trzeba jednak zapłacić 200 zł. Opłata zostanie zwrócona w razie przyznania świadczenia. Wzór wniosku można znaleźć na stronie Rzecznika Praw Pacjenta
 
Back
Top