Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

@klossowski a co powiesz o Gibraltarze?
Trochę za mało ludzi, żeby o tym można coś powiedzieć. Umrze jakiś dziadek jeden i statystyka leci o 20%:) Chociaż wygląda identycznie: 4 osoby zmarły przez ostatnie pół roku. W Styczniu/lutym tyle tam umierało dziennie.
 
Radiozet.pl

Trzecia dawka szczepionki szybciej niż po pół roku? "Ta zmiana ma być lada moment"​

klik
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosc...a-być-lada- moment/ar-AAQZ3FA?ocid=entnewsntp
 
Finalnie 500milionów PAMIĘTAJCIE
Pamiętamy, przecież głupi nie jesteśmy, ale na razie tym głupkom to w drugą stronę idzie, 80 mln roczny przyrost. Tak, wiem z czasem się to zacznie zmieniać, w Nigerii, Congo, Chinach i chuj, że tam nikt nikogo nie szczepi, ważne, że depopulują szczepionką :mjsmile:

Ty, a tak na poważnie, jak mają w planach zdepopulować szcepionką 500 mln w 20 lat, a rocznie przyrasta 80 mln, to przecież i tak liczba ludzi wzrośnie o 1100 mln :zakręcony:
 
  • Like
Reactions: osk
Pamiętamy, przecież głupi nie jesteśmy, ale na razie tym głupkom to w drugą stronę idzie, 80 mln roczny przyrost. Tak, wiem z czasem się to zacznie zmieniać, w Nigerii, Congo, Chinach i chuj, że tam nikt nikogo nie szczepi, ważne, że depopulują szczepionką :mjsmile:

Ty, a tak na poważnie, jak mają w planach zdepopulować szcepionką 500 mln w 20 lat, a rocznie przyrasta 80 mln, to przecież i tak liczba ludzi wzrośnie o 1100 mln :zakręcony:
No ale przecież jak Afryka bez szczepionki to tam już chyba Nil i Kongo przejdziesz suchą nogą stąpając po trupach? Może lepiej od razu wszystkich murzynów odstrzelić, skoro paszportu kowidowego i dawki uzupełniającej nie mają? Po co mają się męczyć? I zaszczepionych przy okazji by się ochroniło...
 

U nas wprowadzają to tylnymi drzwiami tzw legislacją. Nawet pisiorki mówią że nie robią lockdownu, bo ludzie mają to w chuju lub dla tych mniej lotnych tłumaczą, że po strzałach mniej osób jest w szpitalach.
Skoro celebryta Gąssowski (który stracił w moich oczach) mógł być w szpitalu i na luzaka robić fotki to pewnie trupy po podłodze się nie walają. U nas wybory za pasem teraz jest luz, poczekajcie co to będą odpierdalać jak już będzie po wyborach.

:brainoverload:

Australia była polem doświadczalnym, bo byli odcięci od świata, a że tam "nowe" społeczeństwo to dali szybko stłumić wszystkie większe protesty. U nas jednak są doświadczenia wojenne i co widać po Europie większość społeczeństw robi dymy.
Co prawda protesty powinny być skierowane na pełnej kurwie w obiekty rządowe, bo tak to chuja dają decydentom włos z głowy nie spada.

Dlatego właśnie wprowadzają to od dupy strony. Nie masz strzała = nie pracujesz = nie jesz = nie żyjesz.
To co mówił @szplin wolne gotowanie żaby.
 
No ale przecież jak Afryka bez szczepionki to tam już chyba Nil i Kongo przejdziesz suchą nogą stąpając po trupach? Może lepiej od razu wszystkich murzynów odstrzelić, skoro paszportu kowidowego i dawki uzupełniającej nie mają? Po co mają się męczyć? I zaszczepionych przy okazji by się ochroniło...
Przecież to szczepionka depopuluje :facepalm:
Ps. Oni tam mają chyba ciut bardziej śmiertelne choroby jak żółta febra, malaria, cholera itp, a i tak przyrost dodatni :lol:
Ps. Do niektórych krajów Afryki od lat nie masz nawet prawa wjazdu bez szczepień przeciw żółtej febrze.
 


Przecież to dla naszego zdrowia!
Swoją drogą ciekawe czy te kurwy w mundurach z Australii, które ślubowały służyć ojczyźnie i obywatelom mają jakiekolwiek wyrzuty sumienia za to co odpierdalają. Mam nadzieję, że oni chociaż zdają sobie sprawę że krwawią jak każdy inny człowiek :)

Szkoda, że Australia tak szybko padła. Za rok u nas będzie to samo.
 
Szkoda, że Australia tak szybko padła. Za rok u nas będzie to samo.
Wydaje mi sie, ze na wiosne ten cyrk sie skonczy. Teraz, celowo troche przyspieszyli z nagonka na preparat bo za chwile owieczki zreflektuja, ze te szczepionki nic nie daja i to oni po szprycy zaczynaja czesciej i mocniej chorowac niz ci bez. Powoli narracja bedzie ewoluowac (juz mamy tego zaczatki) w kierunku takiej, ze my wiemy, ze te szpryce nic nie daja ale i tak musicie je przyjac bo odbierzemy wam wasze prawa. Od samego poczatku tego cyrku celem jest podporzadkowanie i uleglosc.

Co do Australii to nie wiadomo ile prawdy w tych doniesieniach. Kiedys straszyli zaraza z Wuhan i pokazywali migawki jak tam ludzie padaja na ulicy co bylo zwyklym teatrzykiem pod zachodniego odbiorce a teraz zaczeli straszyc Australia, z tymze juz nie wielka zaraza a konsekwencjami za nieprzestrzeganie idotycznych zarzadzen, ktore nie maja nic wspolnego ze zdrowiem bo tu od samego poczatku nie o zdrowie chodzi. To tylko pretekst

"Można oszukiwać pewną grupę ludzi przez pewien czas - ale nie można oszukać wszystkich ludzi przez cały czas " (Abraham Lincoln)
 
Last edited by a moderator:
Pamiętamy, przecież głupi nie jesteśmy, ale na razie tym głupkom to w drugą stronę idzie, 80 mln roczny przyrost. Tak, wiem z czasem się to zacznie zmieniać, w Nigerii, Congo, Chinach i chuj, że tam nikt nikogo nie szczepi, ważne, że depopulują szczepionką :mjsmile:

Ty, a tak na poważnie, jak mają w planach zdepopulować szcepionką 500 mln w 20 lat, a rocznie przyrasta 80 mln, to przecież i tak liczba ludzi wzrośnie o 1100 mln :zakręcony:
Znowu jesteś pijany ?
Przy ciężkiej cukrzycy nie radzę tak chlać wódę.
Pozdrawiam i pa pa bo lecisz w ignora. Nie będę na jakieś pijackie wywody tracił czasu.
 
Ja tak od siebie.
Dwóch moich klientów nie żyje.
Jeden covid, drugi poszedł do szpitala z podejrzeniem raka i tam złapał cvid i zmarł. Jeden i drugi po 60tce.
Pierwsze osoby na 4 fali których znałem.
Rozmaiałem też z kumplem który pracuje w Wodociągach.
Powiedział że około 80% przeszło u nich covida.
Zaczęło się u biurowych, a potem rozsypało na działy techniczne.
Większość przeszła jak przeziębienie.
Było też kilka ofiar (33lata-o nim wiedziałem bo dzielnicė obok mieszkał,,46 i po 50).
Kilku ma problemy:jeden płuca wydolność 40%, jeden coś z nogami ma.
Ale te wiadomości z tych Wodociągów dotyczą 3 fali.
 
A co to ma do rzeczy. Sam znam parę osób które są po strzale, a przeszły to ciężko oraz 2 osoby którym jednak się nie udało wyjść z tego mimo przyjęcia błogosławieństwa.
Tu nie ma reguły. Nie dbasz o siebie całe życie to Ci nic nie pomoże nawet woda święcona.
Dokładnie.
 
A co to ma do rzeczy. Sam znam parę osób które są po strzale, a przeszły to ciężko oraz 2 osoby którym jednak się nie udało wyjść z tego mimo przyjęcia błogosławieństwa.
Tu nie ma reguły. Nie dbasz o siebie całe życie to Ci nic nie pomoże nawet woda święcona.
Możesz dbać a coś w trybach nie styknie i też zjazd
 
Back
Top