Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie no bekę kręcę. Ogólnie nie jestem ani za szczepieniem ani przeciwko. Ja jestem zaszczepiony, a ludzie mnie pytają czy mają się szczepic czy nie, to odpowiadam rób to co uważasz za słuszne. Zaszczepisz się ok, nie zaszczepisz się ok, ja szanuje oba wybory chociaż nie wszystkie zawsze rozumiem.
Od kiedy ludzie po poradę chodzą do pielęgniarzy?
 
Jak to jest w koncu z tymi statystykami. Jezeli nie jesteś w pełni zaszczepiony (nie wiem ile to jest teraz dawek i czy kazdy kraj ma inaczej) to jesteś liczony jako osoba niezaszczepiona? Nie po to sie nie szczepie zeby potem byc liczony razem z szurami hehe.
 
Myślę, że jesteś niezrównanym autorytetem.
Dobra szkoda mi czasu na takiego plastka jak Ty. Jak się na czymś nie znam to pytam kogoś kto ma większe pojęcie niż ja. I nie twierdzę że znam się na wszystkim i sam często pytam swoich lekarzy czy pielegniarki co o tym myślą. Ale co ja Ci będę tłumaczył jak Ty masz swoje zdanie wyrobione na podstawie forum.
 
Dobra szkoda mi czasu na takiego plastka jak Ty. Jak się na czymś nie znam to pytam kogoś kto ma większe pojęcie niż ja. I nie twierdzę że znam się na wszystkim i sam często pytam swoich lekarzy czy pielegniarki co o tym myślą. Ale co ja Ci będę tłumaczył jak Ty masz swoje zdanie wyrobione na podstawie forum.
Per plastek to sobie możesz mówić u siebie na Podlasiu, także nie do mnie tak, do mnie nie. Pielęgniarka na Banacha skarbnicą wiedzy. Niebywałe.

PS nic mi nie musisz tłumaczyć. Zwyczajnie mam alergię na piguły i wszelkiej maści pracowników szpitali. Byłem i widziałem jak to wygląda w praniu. I te pielęgniarki robiące wywiad przed przyjęciem na odział "Szczepił się Pan?", na co pada odpowiedź "Nie", żeby w kontrze usłyszeć "Dlaczego się Pan nie zaszczepił?".

Na język aż się ciśnie "Chuj cię to obchodzi".

Dziękuję za uwagę.
 
PS nic mi nie musisz tłumaczyć. Zwyczajnie mam alergię na piguły i wszelkiej maści pracowników szpitali. Byłem i widziałem jak to wygląda w praniu. I te pielęgniarki robiące wywiad przed przyjęciem na odział "Szczepił się Pan?", na co pada odpowiedź "Nie", żeby w kontrze usłyszeć "Dlaczego się Pan nie zaszczepił?".
Czyli na podstawie tej sytuacji wrzucasz wszystkich do jednego wora. Słusznie

O lekarzach natomiast nie powiesz nic złego No bo jak to? Na lekarza?
Podlasiu, także nie do mnie tak, do mnie nie. Pielęgniarka na Banacha skarbnicą wiedzy.
Czyli to nie ja. Po pierwsze nigdy nie byłem na Podlasiu, po drugie nigdy nie pracowałem na Banacha. Więc jak już chcesz personalnie wjeżdżać to zrób lepszy wywiad kto gdzie i jak. Pozdrawiam. Spokojnego niedzielnego popołudnia życzę Tobie.

Ps. Tak masz rację mnie chuj to obchodzi czy ktoś się szczepil czy nie, ja mam się nim zająć zgodnie z profesja czy ma szczepienie czy nie.
"Chuj cię to obchodzi".
 
A związek kynologów też ma jakieś dane o "szczepionce" bez podawania nawet o jaki preparat chodzi? :mjsmile:
Nie trolluj, zapoznaj się z wynikami badań i statystyk podanych w tekście. Na dzień dzisiejszy ten kto promuje i zaleca "szczepienia" przeciw Covid jest albo niedoinformowany albo głupi lub kompletnym ignorantem. Kto chce niech się szczepi ale rzetelna informacja na temat tych preparatów to podstawa, by taka decyzja była świadoma.
 
Czyli na podstawie tej sytuacji wrzucasz wszystkich do jednego wora. Słusznie

O lekarzach natomiast nie powiesz nic złego No bo jak to? Na lekarza?

Czyli to nie ja. Po pierwsze nigdy nie byłem na Podlasiu, po drugie nigdy nie pracowałem na Banacha. Więc jak już chcesz personalnie wjeżdżać to zrób lepszy wywiad kto gdzie i jak. Pozdrawiam. Spokojnego niedzielnego popołudnia życzę Tobie.

Ps. Tak masz rację mnie chuj to obchodzi czy ktoś się szczepil czy nie, ja mam się nim zająć zgodnie z profesja czy ma szczepienie czy nie.
Nie. Nie na tej podstawie. W oparciu o szereg sytuacji z życia mojego, mojej rodziny oraz przyjaciół, którzy płacą co miesiąc ubezpieczenia i spotkało ich to nieszczęście, że musieli polegać na służbie zdrowia. Na osobach bez powołania, którzy traktują ludzi z dolegliwościami i chorobami jako intruzów zakłócający im sielski dzień pracy. No chyba, że 2-3 stówy i prywatnie to wtedy pełna kultura.

O lekarzach powiem to samo. Zwłaszcza, że swego czasu pracowałem w firmie farmaceutycznej i wiem jak wygląda relacja lekarz-koncern farmaceutyczny.

Szczerze to średnio mnie interesuje, skąd jesteś i gdzie pracowałeś.

No i z ostatnim zdaniem zgadzam się jak nigdy.
 
Pierwsze szczepionki podano w szpitalu MSWiA w Warszawie w poświąteczną niedzielę 27 grudnia 2020 roku o godz. 8:30. Zaraz po Alicji Jakubowskiej zaszczepiono zarządzającego placówką prof.
Populacje zaczęto szczepić od 25 stycznia 2021r


Więc karuzela już zatacza koło i od nowego roku OD NOWA STRZAŁY
 
Nie trolluj, zapoznaj się z wynikami badań i statystyk podanych w tekście. Na dzień dzisiejszy ten kto promuje i zaleca "szczepienia" przeciw Covid jest albo niedoinformowany albo głupi lub kompletnym ignorantem. Kto chce niech się szczepi ale rzetelna informacja na temat tych preparatów to podstawa, by taka decyzja była świadoma.
Sam się zapoznaj :
Zdaje się że Naczelna Izba Lekarska dawno prosiła o interwencję w sprawie tych 5 debili: rehabilitantów i dentystów.
Ps. Proponuję, żebyś może wrzucił jeszcze dowód hipotezy Riemmana, który przeprowadził 3 lata temu wybitny matematyk, a nie jakiś nauczyciel muzyki z Glasgow, Sir Michael Francis Atiyah. Co prawda wszyscy uznali, że się staremu dziadkowi lekko popierdoliło na stare lata, ale dowód jest. Wiec co? Udowodniono w końcu najważniejszy problem współczesnej matematyki?
Ps2. A skoro powołujesz się na osobę, która w oficjalnym piśmie pisze o "szczepionce przeciw covid-19" i znana jest ze stwierdzenia: "szczepionki zawierają szkodliwe substancje – glin i aluminium." (wyjaśnię, bo może nie załapiesz: nie ma czegoś takiego jak "szczepionka przeciw covid-19", bo w Unii są dopuszczone 4 różne preparaty, a glin i aluminium to ten sam pierwiastek), to sam sobie wystawiasz świadectwo swojej inteligencji.
 
Nie. Nie na tej podstawie. W oparciu o szereg sytuacji z życia mojego, mojej rodziny oraz przyjaciół, którzy płacą co miesiąc ubezpieczenia i spotkało ich to nieszczęście, że musieli polegać na służbie zdrowia. Na osobach bez powołania, którzy traktują ludzi z dolegliwościami i chorobami jako intruzów zakłócający im sielski dzień pracy. No chyba, że 2-3 stówy i prywatnie to wtedy pełna kultura.

O lekarzach powiem to samo. Zwłaszcza, że swego czasu pracowałem w firmie farmaceutycznej i wiem jak wygląda relacja lekarz-koncern farmaceutyczny.

Szczerze to średnio mnie interesuje, skąd jesteś i gdzie pracowałeś.

No i z ostatnim zdaniem zgadzam się jak nigdy.
Prawda jest taka, że każdy medyk niezależnie od stanowiska jak dostanie wypłat x100% lub więcej, to nagle staje się ambasadorem covixa.
 
Cześć, to muszę nosić tę maseczkę w autobusie, czy pójdę do więzienia?
No i drugie pytanie. Czy każdy lekarz i naukowiec jest przekupiony przez bigpharme, czy tylko ci z największym autorytetem na świecie?
Pozdrawiam.
 
Nie powiem dostawałem 100% ale szczerze wolałbym ich nie dostawać. Zarabiam na tyle dobrze ze i bez tych 100% przeżyje
:mamed:

Ja chętnie wezmę tą 100 od Ciebie jak masz za dużo.
Ale Arli i resza już chyba nie będzie taki dobroduszny jak Ty Panie Gienku.
 
:mamed:

Ja chętnie wezmę tą 100 od Ciebie jak masz za dużo.
Ale Arli i resza już chyba nie będzie taki dobroduszny jak Ty Panie Gienku.
Nie powiem ludzie dorobili się trochę na covidzie. Jak ktoś pracował w 3 miejscach i zarabiali np 15kola tak przy COVID dostali 30. Różnica znaczna
 
No i drugie pytanie. Czy każdy lekarz i naukowiec jest przekupiony przez bigpharme, czy tylko ci z największym autorytetem na świecie?
Pozdrawiam.
Musisz patrzeć na ich nos. Jak widać na nim wyraźnego garba to na 100 % przekupiony. Jak nóż jest prosty lub wklęsły to jest 10 % szans, że nie dał się przekupić tym z garbatym
 
Nie powiem ludzie dorobili się trochę na covidzie. Jak ktoś pracował w 3 miejscach i zarabiali np 15kola tak przy COVID dostali 30. Różnica znaczna
Gienek ja na Ciebie patrzę jak na długoletniego kolegę z forum i nie piszę tego z pretensjami do Ciebie, bo Twój zawód to dla mnie trzeciorzędna sprawa.
Ja w realu też mam znajomych, którzy są medykami i wiem doskonale jak sprawa wygląda. Nie musisz mi nic tłumaczyć, bo Ty nie odpowiadasz za innych.
 
Gienek ja na Ciebie patrzę jak na długoletniego kolegę z forum i nie piszę tego z pretensjami do Ciebie, bo Twój zawód to dla mnie trzeciorzędna sprawa.
Ja w realu też mam znajomych, którzy są medykami i wiem doskonale jak sprawa wygląda. Nie musisz mi nic tłumaczyć, bo Ty nie odpowiadasz za innych.
Ale ja tego nie traktuje jako pretensji czy atak. Ale wiem jak ludzie się rzucali na dyzuru bo hajs trzeba zarabiać, do tego stopnia że w domu bywali raz w tygodniu. Chore
 
a w realu też mam znajomych, którzy są medykami i wiem doskonale jak sprawa wygląda.
To samo u mnie. Wiem z wiarygodnego zrodla, ze np jak pewien mlody doktorek wyciagal dotychczas miecha 20 tys tak od samego poczatku tego cyrku wyciaga regularnie 60 tys. To sa takie roznice i wiadomo, ze oni chca zeby trwalo to jak najdluzej.
 
To samo u mnie. Wiem z wiarygodnego zrodla, ze np jak pewien mlody doktorek wyciagal dotychczas miecha 20 tys tak od samego poczatku tego cyrku wyciaga regularnie 60 tys. To sa takie roznice i wiadomo, ze oni chca zeby trwalo to jak najdluzej.
Oni dostają od rządów taką łapówkę by kręcić tą karuzelą. Są żołnierzami tego covidiańskiego przekrętu. To kasa za milczenie i za wykonywanie bezwzględnych rozkazów. Nie mają żadnych skrupułów i ludzkich odruchów. Coś jak kapo w obozach zagłady.
 
Oni dostają od rządów taką łapówkę by kręcić tą karuzelą.
do tego pozamykane przychodnie (u mnie na dzielnicy caly czas zamknieta) sprawiaja naplyw pacjentow do ich prywatnych gabinetow.
Są żołnierzami tego covidiańskiego przekrętu. To kasa za milczenie i za wykonywanie bezwzględnych rozkazów. Nie mają żadnych skrupułów i ludzkich odruchów. Coś jak kapo w obozach zagłady
tak to z grubsza wyglada, moze nie jak kapo ale jak te biale obozowe kitle od Dr Mengele. To najbardziej zdegenerowana i pozbawiona wszelkich skrupulow grupa zawodowa w tym kraju i to do zawsze, nie tylko teraz przy tym cyrku. Ziarno padlo na podatny grunt...
 

93% w pełni zaszczepionych tam mają :o o: o kurwa, nieźle. 2 tygodnie temu zmarły tam 23 osoby w pełni zaszczepione i 48 niezaszczepionych lub po jednej dawce, którzy stanowią łącznie 7 % społeczeństwa. W tym tygodniu 41 osób zaszczepionych i 45 po jednej dawce, 0 niezaszczepionych. W szpitalach 42% niezaszczepionych, którzy stanowią poniżej 5% społeczeństwa.... Łącznie umiera tam teraz tygodniowo tyle, co przy poprzedniej fali dziennie. Jeszcze ktoś chce coś mądrego popisać o skuteczności szczepień? :mjsmile:
 
93% w pełni zaszczepionych tam mają :o o: o kurwa, nieźle. 2 tygodnie temu zmarły tam 23 osoby w pełni zaszczepione i 48 niezaszczepionych lub po jednej dawce, którzy stanowią łącznie 7 % społeczeństwa. W tym tygodniu 41 osób zaszczepionych i 45 po jednej dawce, 0 niezaszczepionych. W szpitalach 42% niezaszczepionych, którzy stanowią poniżej 5% społeczeństwa.... Łącznie umiera tam teraz tygodniowo tyle, co przy poprzedniej fali dziennie. Jeszcze ktoś chce coś mądrego popisać o skuteczności szczepień? :mjsmile:
A jednak umierają
 
Back
Top