Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Jaka kaleka karlico-mutantka. Ona jest chyba na samych szczepinkach wychodowana.

Albo teraz wyjdziemy i postawimy czynny bunt albo jest po NAS !

Każdy covidianin jest naszym wrogiem i naszym potencjalnym KATEM !

To jest niestety smutna prawda. Wiadomo było jeszcze przed "pandemią", że otaczają nas debile, że większość jest niepełnosprytna ale poziom debilizmu, który nas otacza wykurwia daleko poza skalę :sad:



Ja pier... to co piszą ci Covidianie w HP to jakaś masakra. Dwa światy. Oni się chyba sami z podniety plandemią testuj i podniecają tym covixem. Cieszą się kwarantanną jak masochista kopem w jaja.
Wdrożeni w nową rzeczywistość coś jak dewotki w radio maryja.

Troszkę hipokryzją zawiewa od tych Twoich wpisów. Z jednej strony bowiem ganisz tworzenie podziałów, a z drugiej niejako je gloryfikujesz (agresywne "nieszczepy" vs. biedni, wyśmiewani i inteligentni zaszczepieni)
Dobra maniek. Zapomniałem, że Ciebie nie przegada. Pamiętaj, że najwięksi hipokryci wyciągają komuś hipokryzję. Kurwa, a te dopowiadanie sobię, że "nieszczepy"="niedojeby", to już jest hit.
Chłopy sobię piszą na luzie, że kwarantannę mają i muszą w domu posiedzieć tydzień, a z drugiej strony "debile, to blef nie ma kwarantanny, przestańcie być sługusami rządu". Kurwa czy każdy nieszczep to bezrobotny, bezdzietny menel, który nie musi się dopasować do żadnych norm społecznych?
Są trzy typy ludzi:
Wyobraź sobie, że ktoś zrobił zakupy poszedł do kasy i nie ma maseczki. Dostaję informację od kasjera, że nie zostanie obsłużony.
Pierwszy: zacznie drzeć ryja i się nie uspokoi, aż nie przyjadą psy, przy tym zatruwając kasjerce, ochroniarzowi i innym ludziom w kolejce życie.
Drugi: Jebnie zakupami i wyjdzie bez słowa
Trzeci: założy maseczkę na 5 sekund, a potem pójdzie dalej i ściągnie.
Niestety w Internecie widzę tylko wysrywy tej pierwszej grupy, a na żywo to ludzie raczej mają w piździe to czy masz maseczkę czy nie. Jak kierownik sklepu daje zalecenie, że bez maski nie obsługują to tam nie chodzę. Tylko kurwa niektórym ludziom trudno zrozumieć, że są pewne rzeczy, których nie przeskoczymy. Nikt zwolni się z pracy bo nieszczep mu powie, "kurwa maseczkę masz w pracy założoną sługusie bigparhmy" bo w przeciwieństwie do niego nie jest bezdzietnym menelem.
 
najwięksi hipokryci wyciągają komuś hipokryzję
I to ma niby być reguła obowiązująca bezwzględnie we wszystkich przypadkach? Ponadczasowa i jedyna prawda? Używanie czegoś takiego jako argumentu to prymitywna erystyka. Sugestia skryta za takim argumentem jest tak samo wartościowa - prymitywizm i bezpodstawna próba dezawuacji czyjejś opinii popartej wskazaniem na konkrety.
Niestety w Internecie widzę tylko wysrywy tej pierwszej grupy
A tutaj? Na cohones, w tym temacie? Przytoczyłeś jedynie słowa użytkownika @Zimniak o którym wyżej wspominałem, że właśnie on zdolny jest do bardziej ostrego przedstawiania swojej opinii, a Ty robisz z tego liczbę mnogą, jakąś wręcz prawidłowość panującą wśród "nieszczepów".

Jeśli o mój wpis chodzi, który przytoczyłeś - sprawdź sobie czego on dotyczy. Otóż wg mnie do debilizmu należy przypadek osób, którzy po prawie dwóch latach publikacji odnośnie śmiertelności, niebezpieczeństwa, ryzyka, itd odnośnie dzieci w związku z Covid, narażają je na ryzyko ciężkich nopów i śmierci po podaniu szczepionki, biorąc również pod uwagę fakt, że tzw. efekt długofalowy jest nieznany i może być katastrofalny w skutkach. Oczywiście przy założeniu, że takie osoby zaznajomiły się z tym o czym wspomniałem, w przeciwnym razie nie jest to "debilizm", a nieodpowiedzialne szafowaniem zdrowiem i życiem własnych dzieci.

Wciąż jednak jesli o mnie chodzi w związku z cytatem, który podałeś - nie jest to wyśmiewanie takich osób, a nazywanie ich postępowania. Takie osoby należy informować i uświadamiać co też czynię w realu i w sieci również. Jak dla mnie takie działanie przynosi więcej radości gdy się kogoś przekona niż infantylne wyśmiewanie wpisów w necie - co akurat jest Twoją domeną jak sam przyznałeś.
Dobra maniek
Ty chcesz porozmawiać, czy próbować irytować? Po co Ci takie dziecinne zagrywki? Trolling na cohones to górna półka, trzymaj więc poziom! ;)
 
Last edited:
I to ma niby być reguła obowiązująca bezwzględnie we wszystkich przypadkach? Ponadczasowa i jedyna prawda? Używanie czegoś takiego jako argumentu to prymitywna erystyka. Sugestia skryta za takim argumentem jest tak samo wartościowa - prymitywizm i bezpodstawna próba dezawuacji czyjejś opinii popartej wskazaniem na konkrety.
Ja pierdolę maniek, ale Ty jesteś wtórny. Sam mi wmawiasz, że utożsamiam słowo nieszczepy ze słowem niedojeby. I to ma niby być reguła obowiązująca bezwzględnie we wszystkich przypadkach? Ponadczasowa i jedyna prawda? Używanie czegoś takiego jako argumentu to prymitywna erystyka. Sugestia skryta za takim argumentem jest tak samo wartościowa - prymitywizm i bezpodstawna próba dezawuacji czyjejś opinii popartej wskazaniem na konkrety.
Ty to w ogóle przekręcisz kota ogonem, a potem zrobisz aferę, jakbym się ze swoją babą kłócił. Tylko, że ona nie używa słownika wyrazów obcych wyrażając swoją opinię :juanlaugh:



Jeśli o mój wpis chodzi, który przytoczyłeś - sprawdź sobie czego on dotyczy. Otóż wg mnie do debilizmu należy przypadek osób, którzy po prawie dwóch latach publikacji odnośnie śmiertelności, niebezpieczeństwa, ryzyka, itd odnośnie dzieci w związku z Covid, narażają je na ryzyko ciężkich nopów i śmierci po podaniu szczepionki, biorąc również pod uwagę fakt, że tzw. efekt długofalowy jest nieznany i może być katastrofalny w skutkach. Oczywiście przy założeniu, że takie osoby zaznajomiły się z tym o czym wspomniałem, w przeciwnym razie nie jest to "debilizm", a nieodpowiedzialne szafowaniem zdrowiem i życiem własnych dzieci.
No właśnie może być, a może nie być. Drugie primo, nie jesteś żadnym ekspertem, po trzecie może kurwa ktoś chcę szczepić swoje dzieci, czyli robicie to samo co rząd narzucacie swoję rację.
 
Sam mi wmawiasz, że utożsamiam słowo nieszczepy ze słowem niedojeby.
Po cholerę Ci te kłamstwa? zamieściłem swoją opinię, cytuję:
"Nieszczepy" mają podobny wydźwięk jak "niedojeby"
Tak więc to moje zdanie, że "nieszczepy" mają PODOBNY WYDŹWIĘK jak "niedojeby". Nigdzie więc nie wmawiam, że utożsamiasz "nieszczepów" z "niedojebami".
No właśnie może być, a może nie być.
Efekt długofalowy - tak. Natomiast obecnie można już stwierdzić i to nie moja opinia, a specjalistów przekazujących informacje dotyczące konkretnych badań (które przytaczałem), że większym ryzykiem jest szczepienie dzieci niż wystawienie je na ryzyko zakażenia s-c-2.
nie jesteś żadnym ekspertem
Natomiast potrafię odczytywać ze zrozumieniem przekazywane przez nich dane (wyniki badań naukowych), jak również moje wykształcenie wystarcza mi na rozumowe zapoznawanie się z ich wynikami.
może kurwa ktoś chcę szczepić swoje dzieci, czyli robicie to samo co rząd narzucacie swoję rację.
:facepalm: Tak, to samo - cohones to przecież rozpoznawany przez cały świat uniwersytet światłej myśli, więc mamy niebagatelny wpływ na "narzucanie" swoich racji obywatelom. "Narzucamy" kurwa "swoje racje" - poczytaj sam siebie czasem. Informowanie, przedstawienie swoich opinii w oparciu o różne informacje to nie jest "narzucanie" czegokolwiek. Trollujesz, czy szesnasta się zbliża a Ty już najebany?
 

Tu jest mindfuck na kilku poziomach
1. Przypominamy minister z PO jako osobę z jajami i kompetentną
2. Prozachodni laskociąg "PO" odrzuciła "ofertę" międzynarodowych koncernów
3. Narodowy alfa "PiS" przystał na "ofertę" międzynarodowych koncernów
4. Prozachodnia "PO" mówiła o przetrzeganiu polskich procedur (= lek w polskiej aptece dostępny dla Polaka)

:penn:

Kurła, takiego matrixa to ciężko wymyślić.

Kiedy ekranizacja? A nie, sorry...
 
Nie mieli kasy. W dupie mają "bezpieczeństwo Polaków".
Później Kim Un Jest kazał brać kredyt i zmieniać pracę, a Słońce Peru zajebał Polakom 150 mld zł z OFE. Ale ja nie o tym. Chodzi mi o to, że blisko dekadę temu można było użyć logicznych argumentów tłumacząc brak zasadności zakupu tego gówna, którego pamiątka jest chociażby narkolepsja w wielu krajach i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności państw, poza Szwecją, za skutki uboczne szczepień. Przy koronie to wygląda tak, jakby te wszystkie patafiany z Szumowskim, Niedzielskim i Morawieckim na czele świadomie robili ludzi debili, a żaden dziennikarski dzban nie zada sensownego pytania całkowicie ignorując podstawy logiki.
Nie wspominając już o pożytecznych idiotach typu celebryci czy takich jednostkach jak forumowy Shoocker.
 
Chodzi mi o to, że blisko dekadę temu można było użyć logicznych argumentów tłumacząc brak zasadności zakupu tego gówna, którego pamiątka jest chociażby narkolepsja w wielu krajach i brak jakiejkolwiek odpowiedzialności państw, poza Szwecją, za skutki uboczne szczepień. Przy koronie to wygląda tak, jakby te wszystkie patafiany z Szumowskim, Niedzielskim i Morawieckim na czele świadomie robili ludzi debili, a żaden dziennikarski dzban nie zada sensownego pytania całkowicie ignorując podstawy logiki.
Nie wspominając już o pożytecznych idiotach typu celebryci czy takich jednostkach jak forumowy Shoocker.
Można powiedzieć, że wtedy istniały jakieś resztki normalności i czasami można było podejmować samodzielne decyzje, obecnie cały Świat poza małymi samotnymi wyspami (Szwecja, Teksas, Dakota Południowa), szczeka tak samo.
 
Na szczęście idiotów wierzących w pandemię jest coraz mniej...Żadne nielegalne zakazy nie mogą być nakładane. Ani medycznych argumentów za przeciwwirusowym działaniem maseczek powszechnie używanych, ani prawnych by takie prawo było legalne do nakazywania tego ludziom...Szkoda tylko ,że ludzie udają, grają w tym teatrzyku zamiast powiedzieć koniec i nie bawimy się w to...Patrząc na tą wciskaną głupotę naprawdę gniew wzbiera. Polecam przejazd Czujnego pociągiem i teorie snute przez Covidian....łapy opadają. Naprawdę nie chcę traktować tych ludzi jako wrogów, a jako nieświadomie oszukane przez pasterza owieczki, ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam ;]
 
Co do Szumowskiego jeszcze....Prawdę mówił z początku, a propos masek, a potem... Patrząc na niego i wnioskując po wyglądzie to chyba jego rodzinę trzymano gdzieś na muszce, a on nie spał nocami z racji, że musi wiedzę medyczną odstawić i kłamać obywatelom prosto w kamerę...Najlepiej go było ostatecznie schować i dać ludziom zapomnieć, bo większość szybko to czyni.
 
Co do Szumowskiego jeszcze....Prawdę mówił z początku, a propos masek, a potem... Patrząc na niego i wnioskując po wyglądzie to chyba jego rodzinę trzymano gdzieś na muszce, a on nie spał nocami z racji, że musi wiedzę medyczną odstawić i kłamać obywatelom prosto w kamerę...Najlepiej go było ostatecznie schować i dać ludziom zapomnieć, bo większość szybko to czyni.
To celowy tzw dwuglos. Ludzie maja wiedziec, ze te zalecenia nie maja zadnego sensu a i tak poslusznie sie do nich stosowac. Test taki, na posluszenstwo, czy mozna sie posunac dalej. Oczywiscie czesc "debili" pokroju Shookera kompletnie nie ma pojecia co sie dzieje i bredzi cos o jakis "normach spolecznych" Tak kurwa norma spoleczna jest to, ze dorosly chlop sie zastanawia czy moze z domu wyjsc bo ma katar a wlasciwie to pewnie nic nie ma, tylko kontakt z kims kto mial pozytywny test, ktory tez o niczym nie swiadczy. :brainoverload:
 
Kurde, ale te wory pod oczami ciężko byłoby sztucznie hodować :D Może z tym szantażem rodzinnym przesadziłem, ale domysły można mieć różne czemu lekarz tak diametralnie zmienia zdanie jakby medycyna się zmieniła w ciągu tygodni, choć uczył się jej tak długo...;) Ja od ludzi "za" pandemią nie widzę żadnej merytoryki. Widzę za to ignorancję i agresję w mowie...choć przecież z troski o ich zdrowie mówisz o czymś to mają to w dupie.
A jeszcze jak się czyta portale obalające rzekome fakenewsy...nóż się w kieszeni otwiera zerową argumentacją...To powinno zostać upierdolone u fundamentu...Kurwa mać portale sprawdzające ludziom potrzebne by sami nie mogli pomyśleć czy coś jest prawdą czy jednak ściemą...

Tyle osób w tych szpitalach, czemu nigdzie nie wyciekają masowo nagrania pacjentów? Przecież komórkę chyba mieć mogą...? A w dzisiejszych czasach plus fakcie, że nikt do nich wejść nie może to powinno być spotęgowane.
Cenzurują wszystko, lekarzy, którzy do szczepień namawiali, a teraz nie żyją, przypadek czy nie, fakt...Cenzurowanie prawdy jest łamaniem prawa.
Jeszcze nie raz mi przeszła myśl, że skoro widzimy rażące łamanie prawa nawet konstytucyjnego to czy nie powinniśmy widząc przestępstwo zainterweniować...? Zatrzymanie obywatelskie i tyle...W słusznym interesie społecznym, nie wcale własnym widzimisię.
 
Fajnie, że możecie rozładować swoję emocję na mnie, widocznie to te duże napięcie w świecie konspiracji tak na was działa :juanlaugh:
Jeszcze born2kill cały na biało z wyprawkami na kartce A4 prosto z liceum, o seryjnych zabójcach rodziny byłego ministra zdrowia. Piękny jest ten temat :pray:
 
Back
Top