Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Troll wszedł w temat z brudnymi buciorami i jeszcze rżnie głupa, że nie wie o co cho. A może nie rżnie... :antonio:
 
Dobra wiadomość z moją zmywarką już chyba lepiej. Dziś coś tam pod nosem po mamrotała, umyła gary, zrobiła pyszny obiadek. Nawet zdążyła strzelić Focha, więc będzie żyć:roberteyeblinking:

https://dziennikzarazy.pl/wp-content/uploads/2021/11/lekarstwo-obra.jpg
 
Fajnie, że możecie rozładować swoję emocję na mnie, widocznie to te duże napięcie w świecie konspiracji tak na was działa :juanlaugh:
Jeszcze born2kill cały na biało z wyprawkami na kartce A4 prosto z liceum, o seryjnych zabójcach rodziny byłego ministra zdrowia. Piękny jest ten temat :pray:
Wyłącz ten telewizor i włącz myślenie!

Albo pierdol, nie włączaj. Na cohones już dawno światowej klasy grono ekspertów opracowało kto i dlaczego za tym WSZYSTKIM stoi. Po prostu chłoń wiedzę
:lol:
 
Całe szczęście są tu jeszcze normalni ludzie chłonąc wiedzę z telewizji i komunikatów w tramwajach, którzy chodzący po 8-12 godzin dziennie w maseczce, szczepiący się preparatami, za które nikt nie bierze odpowiedzialności.

A szury jebać prądem. :mamed:
 
Całe szczęście są tu jeszcze normalni ludzie chłonąc wiedzę z telewizji i komunikatów w tramwajach, którzy chodzący po 8-12 godzin dziennie w maseczce, szczepiący się preparatami, za które nikt nie bierze odpowiedzialności.

A szury jebać prądem. :mamed:
Ty to jesteś pokemon, albo białe, albo czarne. Żyjcie już sobię z tym przekonaniem o swojej zajebistości nie będę Wam tego niszczył :lol:
 
:korwinstupid: to już jest chore. Wolałbym zdechnąć na covid, albo dostać kulkę niż to respektować.
To jest znowu jakies puste haselko, niemozliwe do wyegzekwowania. Cos jak u nas ograniczona ilosc osob przy swiatecznym stole. Bzdety totalne. Nie mozesz wyjsc z domu i podanych tyle wyjatkow, ze w sumie to mozesz. Propagandowy belkot
 
Dokładnie tak. I jeszcze to jak wkraczasz tu karcić niewiernych cały na biało, a Twoje dzieciaki aż piszczą z zachwytu wtedy :D
Waćpan kocopoły pierdolisz. Zachowujesz się jak rozwydrzony dzieciak z gimbazy - jakieś z dupy wyciągnięte pierdoły bez pokrycia, umocowania w czymkolwiek. Wydumałeś sobie jakichś wiernych, niewiernych i karcenie :facepalm: Oczywiście zero argumentów i tylko - "nie chce mi się", "nie skorzystam". W sklepie też srasz po kątach, a gdy ktoś uwagę Ci zwróci wzruszasz ramionami i spierdalasz chybcikiem?
To jest znowu jakies puste haselko, niemozliwe do wyegzekwowania
Problem w tym, że mają możliwość karania tych powyżej 12 roku życia, którzy wyjdą do parku pobiegać nie mając statusu ozdrowieńca i nie będąc zaszczepionymi. W takim wypadku możesz jedynie liczyć, że nie spotkasz gliniarzy, a jeśli już to być może będą normalni i przymkną oko.
 
Last edited:
To jest znowu jakies puste haselko, niemozliwe do wyegzekwowania. Cos jak u nas ograniczona ilosc osob przy swiatecznym stole. Bzdety totalne. Nie mozesz wyjsc z domu i podanych tyle wyjatkow, ze w sumie to mozesz. Propagandowy belkot
Wyeliminuja bledy i w nastepnym kraju juz sie lepiej przygotuja.
 
Waćpan kocopoły pierdolisz. Zachowujesz się jak rozwydrzony dzieciak z gimbazy - jakieś z dupy wyciągnięte pierdoły bez pokrycia, umocowania w czymkolwiek. Wydumałeś sobie jakichś wiernych, niewiernych i karcenie :facepalm: Oczywiście zero argumentów i tylko - "nie chce mi się", "nie skorzystam". W sklepie też srasz po kątach, a gdy ktoś uwagę Ci zwróci wzruszasz ramionami i spierdalasz chybcikiem?
Oho, tryb wyjaśnianie aktywowany :lol: Zajmij się chłopie czymś pożytecznym i przyjemniejszym. Mi naprawdę nie chce się tu z Tobą kłócić
 
Oho, tryb wyjaśnianie aktywowany :lol: Zajmij się chłopie czymś pożytecznym i przyjemniejszym. Mi naprawdę nie chce się tu z Tobą kłócić
Wyjaśnianie? To raczej Ty powinieneś coś wyjaśnić. Wygadujesz bzdury na mój temat i o innych, pisząc w sposób jakby to miało się stać normą, by udawać, że deszcz pada gdy ktoś pluje? Zastanów się wcześniej zanim w miejscu publicznym zaczniesz tego typu gierki uskuteczniać sugerując dodatkowo, że niby ktoś tutaj chce się z Tobą kłócić. Nie stać Cię na odpowiedzialność za własne słowa? To, że jesteś anonimowy - pozwala Ci na takie akcje? To jest pożyteczne wg Ciebie?
 
:korwinstupid: to już jest chore. Wolałbym zdechnąć na covid, albo dostać kulkę niż to respektować.
To ewidentnie wina antyszczepów, ze w zeszłym roku kiedy szczepień nie było, ilość zakażeń była tam dwa razy mniejsza. Tak sie rozbisurmaniły szury

Interesująca jest również jest ilość testów, kilkunastokrotnie większa w tym sezonie....

To jest znowu jakies puste haselko, niemozliwe do wyegzekwowania. Cos jak u nas ograniczona ilosc osob przy swiatecznym stole. Bzdety totalne. Nie mozesz wyjsc z domu i podanych tyle wyjatkow, ze w sumie to mozesz. Propagandowy belkot
Ważne, że

Ludzie szturmują punkty szczepień!!!!!

 
Wyjaśnianie? To raczej Ty powinieneś coś wyjaśnić. Wygadujesz bzdury na mój temat i o innych, pisząc w sposób jakby to miało się stać normą, by udawać, że deszcz pada gdy ktoś pluje? Zastanów się wcześniej zanim w miejscu publicznym zaczniesz tego typu gierki uskuteczniać sugerując dodatkowo, że niby ktoś tutaj chce się z Tobą kłócić. Nie stać Cię na odpowiedzialność za własne słowa? To, że jesteś anonimowy - pozwala Ci na takie akcje? To jest pożyteczne wg Ciebie?
Zazdroszczę ilości wolnego czasu i podziwiam że masz ochotę go marnować na takie dyskusje. Kolega napisał że nie chce odpowiadać bo to jego sprawa, a Ty jak rzep psiego ogona i jeszcze reagujesz na każdą zaczepkę :confused: Pzdr, nie musisz mi odpowiadać ;)

Żeby nie było doceniam bo wrzucasz tu sporo ciekawostek do poczytania i przemyślenia tym bardziej że brak czasu i chęci na własny research doskwiera sporej części osób :tysoncoffe:
 
Wyeliminuja bledy i w nastepnym kraju juz sie lepiej przygotuja.
To jest narazie abstrakcja totalna i podejrzewam, ze nawet nie beda probowac tego egzekwowac bo niby jak? Lapanki policji na ulicach? przy kazdym domu policjant? Nawet jesli byloby to mozliwe to tydzien dwa i mamy zamieszki i skonczy sie wtedy zarabianie na kretynach, ktorzy uwierzyli w nowego, smiercionosnego wirusa. Robione w celach czysto propagandowych i zeby przekonac choc garstke do szczepien. (tu juz chyba za target obrali wybitne jednostki, ktorych cos takiego moze przekonac)
 
@murphyMc - dziwisz się? Gość wchodzi i pisze coś takiego:
wkraczasz tu karcić niewiernych cały na biało, a Twoje dzieciaki aż piszczą z zachwytu wtedy
Zwracam mu na to uwagę, a koleś:
Oho, tryb wyjaśnianie aktywowany :lol: Zajmij się chłopie czymś pożytecznym i przyjemniejszym. Mi naprawdę nie chce się tu z Tobą kłócić
No jprd. Zadałem mu pytanie, proste, bez zaczepek, a dostaje w odpowiedzi zaczepkę. Reaguję, bo czasem nie potrafię zmilczeć bzdur i oczerniania, obojętne - udawanego, czy nie. Chyba jestem za stary.
Ty jak rzep psiego ogona i jeszcze reagujesz na każdą zaczepkę :confused:
Nie na każdą ale czasem - tak, masz rację, bo chyba z innej epoki jestem, dodatkowo mam dość wybuchowy temperament. Uważam za miałkie moralnie i tchórzliwe - pod osłoną anonimowości wygadywanie bzdur na cudzy temat. Wiem, pojebane. Powinienem zmilczeć, olać. Niestety - nie zawsze mi się to udaje.
Zazdroszczę ilości wolnego czasu
Ale naprawdę niewiele go potrzeba, by dwa, trzy zdania sklecić.
o jest narazie abstrakcja totalna i podejrzewam, ze nawet nie beda probowac tego egzekwowac bo niby jak? Lapanki policji na ulicach? przy kazdym domu policjant?
Wystarczą normalne patrole jak dotychczas i wyrywkowe sprawdzanie, jeśli oczywiście będą musieli się wykazać jakąś tam wykrywalnością takich ludzi. należy podejrzewać, że jeśli sama góra takie decyzje podejmuje, to naciski pójdą na egzekwowanie
 
Dziś facet z rodziny mojej żony był reanimowany po 3 dawce. Leży pod respiratorem. Schemat taki jak u wielu, najpierw problemy krążeniowo oddechowe następnie neurologiczne i dziś nagłe ostre problemy oddechowe. Wczoraj w szpitalu lekarz ukrainiec optymistycznie odesłał go do domu "nic mu nie jest" Dziś reanimacja i przed chwilą wiadomość, że ta noc będzie decydująca ale takie niedotlenienie, że w najlepszym wypadku stan wegetatywny czyli warzywo.
 
Dziś facet z rodziny mojej żony był reanimowany po 3 dawce. Leży pod respiratorem. Schemat taki jak u wielu, najpierw problemy krążeniowo oddechowe następnie neurologiczne i dziś nagłe ostre problemy oddechowe. Wczoraj w szpitalu lekarz ukrainiec optymistycznie odesłał go do domu "nic mu nie jest" Dziś reanimacja i przed chwilą wiadomość, że ta noc będzie decydująca ale taki niedotlenienie, że w najlepszym wypadku stan wegetatywny czyli warzywo.
z tego wynika że 4 dawka to ostateczna, po 3 to jeszcze nie takie pewne :beczka:

000A4BIJ2H8NOE0T-C122.png
 
@murphyMc - dziwisz się? Gość wchodzi i pisze coś takiego:

Zwracam mu na to uwagę, a koleś:

No jprd. Zadałem mu pytanie, proste, bez zaczepek, a dostaje w odpowiedzi zaczepkę. Reaguję, bo czasem nie potrafię zmilczeć bzdur i oczerniania, obojętne - udawanego, czy nie. Chyba jestem za stary.

Nie na każdą ale czasem - tak, masz rację, bo chyba z innej epoki jestem, dodatkowo mam dość wybuchowy temperament. Uważam za miałkie moralnie i tchórzliwe - pod osłoną anonimowości wygadywanie bzdur na cudzy temat. Wiem, pojebane. Powinienem zmilczeć, olać. Niestety - nie zawsze mi się to udaje.

Ale naprawdę niewiele go potrzeba, by dwa, trzy zdania sklecić.
Nie mam zbyt wiele czasu i czesto jestem tylko biernym "słuchaczem" dyskusji która z jednej strony jest merytoryczna, oparta na źródłach, na ich podstawie wysuwane są wnioski- czy słuszne to się okaże dopiero za kilka lat. Druga strona wyszydza od szuròw, powtarza prawdy objawione w TV. Oczywiście tylko w tym temacie, bo te same osoby w innych tematach media - które tutaj są jedynym gwarantem prawdy - tam są propagandowe, reżimowe, lub z drugiej strony ' nazywane tubą lewactwa.
Poświęcasz ogrom czasu i energii na przepychanie się z ludźmi którzy, cokolwiek byś nie napisał, zdania nie zmienią. Syzyfowe prace, myślę, że nie warto.
 
Poświęcasz ogrom czasu i energii na przepychanie się z ludźmi którzy, cokolwiek byś nie napisał, zdania nie zmienią. Syzyfowe prace, myślę, że nie warto
Zapewniam, że to nie jest ogrom i wychodzę z założenia, że jednak próbować warto ale możesz mieć oczywiście rację.
 
Wystarczą normalne patrole jak dotychczas i wyrywkowe sprawdzanie, jeśli oczywiście będą musieli się wykazać jakąś tam wykrywalnością takich ludzi. należy podejrzewać, że jeśli sama góra takie decyzje podejmuje, to naciski pójdą na egzekwowanie
nie wystarcza, ludzie maja sami sie do tego dostosowac na podstawie medialnej propagadny czyli zwyklego straszenia konsekwencjami, tylko wtedy jest to mozliwe. Fizycznie nie ma tyle ludzi zeby moc to sprawdzac i przede wszystkim watpie zeby wiekszosci podobal sie fakt kontrolowania ich na ulicy bez zadnej przyczyny jak za czasow pewnego nomen omen austriackiego akwarelisty. Co wojsko wyprowadza na ulice? Beda strzelac? aresztowac wszystkich niepokornych? Pol kraju zaaresztuja? no kurwa stary, totalna fikcja.
 
nie wystarcza, ludzie maja sami sie do tego dostosowac na podstawie medialnej propagadny czyli zwyklego straszenia konsekwencjami, tylko wtedy jest to mozliwe. Fizycznie nie ma tyle ludzi zeby moc to sprawdzac i przed wszystkim watpie zeby wiekszosci podobal sie fakt kontrolowania ich na ulicy bez zadnej przyczyny jak za czasow pewnego nomen omen austriackiego akwarelisty. Co wojsko wyprowadza na ulice? Beda strzelac? aresztowac wszystkich niepokornych? Pol kraju zaaresztuja? no kurwa stary, totalna fikcja.
Wiesz przecież jak funkcjonują tłumy, @Masta zapodał info, że ludzie tam już szturmują punkty szczepień. Jeśli góra zdecyduje, że i tak za mało poszło się zaszczepić, mogą nieznacznie wzmocnić patrole i naciskać, by spawdzali ludzi pod tym kątem. Niby dlaczego w niewielkiej ilości wspracie wojska jest niemożliwe wg Ciebie? Przecież to już mieliśmy. Wystarczy wyrywkowe sprawdzanie ludzi, nie musi być w jakieś tam wielkiej skali - bo skalę odpowiednio powiększą w mediach, by wzbudzić kolejne fale szturmujących punkty dziabnięć.
 
Back
Top