Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Ja pier... to co piszą ci Covidianie w HP to jakaś masakra. Dwa światy. Oni się chyba sami z podniety plandemią testuj i podniecają tym covixem. Cieszą się kwarantanną jak masochista kopem w jaja.
Wdrożeni w nową rzeczywistość coś jak dewotki w radio maryja.
Sami sobie chomato na kark zakladaja. Niedlugo to beda dzwonic do Sanepidu i sie pytac czy moga kupe zrobic u siebie w kiblu. Beda mogli ale wtedy i tylko wtedy jak wysla selfika wnetrza swojego dupska. :lol: Oczywiscie jednemu z drugim nawet przez mysl nie przejdzie, ze cos jest tu chyba nie halo...
 
Last edited by a moderator:
Ta "szczepionka" i ten cały s-c-2 to pierdolony majstersztyk. Badania wskazują na niższy współczynnik śmiertelności z powodu Covid
Chwila. Czy to nie tu były wrzucane badania (kurwa nie chce mi się szukać bo nie mam czasu, może wieczorem), że właśnie badania wskazywały, że u zaszczepionych był wyższy?

Ze swoich obserwacji.
1 fala i druga na luzie. Nie zauważyłem w swoim otoczeniu wielkich zmian (chorowali, ale bez tragedii).
Ta trzecia to (przynajmniej u mnie) mega różnica. Pierwszy raz naocznie widziałem że naprawdę się coś dzieje.
Ta co jest teraz na razie najsłabsza. Nie słyszałem na dzień dzisiejszy od żadnego klienta/sąsiada/znajomego że ktoś źle przechodzi.
 
Chwila. Czy to nie tu były wrzucane badania (kurwa nie chce mi się szukać bo nie mam czasu, może wieczorem), że właśnie badania wskazywały, że u zaszczepionych był wyższy?

Ze swoich obserwacji.
1 fala i druga na luzie. Nie zauważyłem w swoim otoczeniu wielkich zmian (chorowali, ale bez tragedii).
Ta trzecia to (przynajmniej u mnie) mega różnica. Pierwszy raz naocznie widziałem że naprawdę się coś dzieje.
Ta co jest teraz na razie najsłabsza. Nie słyszałem na dzień dzisiejszy od żadnego klienta/sąsiada/znajomego że ktoś źle przechodzi.
Torpedo ja Wam naprawdę współczuje , bo ja chyba mieszkam w innym świecie.
Już za chwile 2 lata plandemii a ja nadal nie znam NIKOGO kto zmarł od tego ! NIKOGO kto by leżał w szpitalu pod respiratorem. NIKOGO kto by w ogóle leżał z tym w szpitalu.
Znam kilka osób, które miały objawy typu gorączka wieczorem i ból głowy lub wydawało im się że gorzej czują zapachy /smaki ale gdyby nie test to nie wiedzieliby czy to C19 czy przeziębienie. Znam też wielu którzy BEZOBJAWOWO przesiedzieli tygodnie na kwarantannach.
Dziwny jest ten Świat jak to śpiewał Niemen.
 
Torpedo ja Wam naprawdę współczuje , bo ja chyba mieszkam w innym świecie.
Już za chwile 2 lata plandemii a ja nadal nie znam NIKOGO kto zmarł od tego ! NIKOGO kto by leżał w szpitalu pod respiratorem. NIKOGO kto by w ogóle leżał z tym w szpitalu.
Znam kilka osób, które miały objawy typu gorączka wieczorem i ból głowy lub wydawało im się że gorzej czują zapachy /smaki ale gdyby nie test to nie wiedzieliby czy to C19 czy przeziębienie. Znam też wielu którzy BEZOBJAWOWO przesiedzieli tygodnie na kwarantannach.
Dziwny jest ten Świat jak to śpiewał Niemen.
Ja to samo. Z setkami ludzi się przewijałem w pracy i nic.
U mojej w pracy na zakładzie 1000 osób pracowali normalnie - nikt nie umarł, ba nikt nawet w szpitalu nie był.
Baby pracowały w 10 osób w jednym pokoju 3x3m - 1 chora pozytywna, reszta 2 dni wolnego na testy i wyszły negatywne.
O chuja rozbić ten cały system testowania i kwarantanny.
To jest tylko maszynka do robienia kasy, a Ci z HP to skończeni idioci którym jakby kazali zjeść gówno to by zjedli.
I takich niestety jest większość.
 
Ja znam kilka osób co chorowało jak przeziębienie, potem z ciekawości zrobili test i było że to to. Dwoch facetów zmarło- jeden w bardzo podeszłym wieku a drugi koło 60. Wiadomo szkoda chłopów ale myślę że gdyby nie potwierdzenie vida to nie byłyby to żadne zaskoczenie że umarli. To nie są bezpośredni znajomi ale 2 przypadki w 11 tyś gminie które znam.
 
Moja że jest pigułom dostała trzecia dawkę Pfizera we wtorek. Wczoraj ją wszystko bolało i miała dreszcze. Dziś już totalnie ją rozłożyło. Ja zaczynam się zastanawiać czy już szukać nowej baby i kto mi dzisiaj pyszny obiadek ugotuje. A tak na poważnie to nigdy nie widziałem jej tak chorej:bad:
 
Ja znam kilka osób co chorowało jak przeziębienie, potem z ciekawości zrobili test i było że to to. Dwoch facetów zmarło- jeden w bardzo podeszłym wieku a drugi koło 60. Wiadomo szkoda chłopów ale myślę że gdyby nie potwierdzenie vida to nie byłyby to żadne zaskoczenie że umarli. To nie są bezpośredni znajomi ale 2 przypadki w 11 tyś gminie które znam.

Cóż to za gmina, ta "jedenasta tyś gmina"?
 
Kurwa te jedyne argumenty szurów "no ja nikogo kto umarł na covid nie znam".
No ja nikogo co zmarł na raka też nie znam i chuj. To musi być spisek korporacji :waldeklaugh:
Ale Wy jesteście ograniczeni i macie mało-miasteczkowe myślenie.
 
Kurwa te jedyne argumenty szurów "no ja nikogo kto umarł na covid nie znam".
No ja nikogo co zmarł na raka też nie znam i chuj. To musi być spisek korporacji :waldeklaugh:
Ale Wy jesteście ograniczeni i macie mało-miasteczkowe myślenie.
 
Kurwa te jedyne argumenty szurów "no ja nikogo kto umarł na covid nie znam".
No ja nikogo co zmarł na raka też nie znam i chuj. To musi być spisek korporacji :waldeklaugh:
Ale Wy jesteście ograniczeni i macie mało-miasteczkowe myślenie.
Taki argument o nieznajomosci kogos z Covidem ma taka sama wartosc jak ten, ze zna sie kogos z. Kazdy patrzy z wlasnej perspektywy na to. Caly problem polega na tym, ze sposob w jaki cale to zamieszanie jest przedstawiany w mediach nijak ma sie do rzeczywistosci.

Ja tak jakby znalem, jedna ofiare smiertelna. Ale ziomek byl gruby jak skurwesyn, tak ze predzej czy pozniej i tak by zszedl na zawal albo cos podobnego.
 
Kurwa te jedyne argumenty szurów "no ja nikogo kto umarł na covid nie znam".
No ja nikogo co zmarł na raka też nie znam i chuj. To musi być spisek korporacji :waldeklaugh:
Ale Wy jesteście ograniczeni i macie mało-miasteczkowe myślenie.
Jak mnie obrażasz wyzwiskami, to najpierw pomyśl kim ty jesteś. Nie będę ci więcej odpisywał, bo nawet na to nie zasługujesz.
 
Chwila. Czy to nie tu były wrzucane badania (kurwa nie chce mi się szukać bo nie mam czasu, może wieczorem), że właśnie badania wskazywały, że u zaszczepionych był wyższy?
Możliwe, wszystko zależy od recenzji (i kto recenzuje lub przez kogo jest finansowany - konflikt interesów), wielkości badanej grupy, randomizacji, itd. W wyciąganiu wniosków należy kierować się hierarchią wiarygodności:

Zdjęcie


Możliwe też, że pomyliłeś śmiertelność ogólną z śmiertelnością na COVID (klasyfikacja tutaj też jest silnie kontrowersyjna, a jeśli spojrzymy na ostatnie doniesienia z Włoch, jeśli są prawdziwe - to wszelkie pandemiczne założenia popadają w ruinę, bo rzekomo zmienili dane liczbowe odnośnie zmarłych na covid. Pisze rzekomo, bo nie weryfikowałem jeszcze tych danych, wczoraj o tym czytałem, jak na razie nie mog znaleźć gdzie, znajdę - zapodam)

Kurwa te jedyne argumenty szurów "no ja nikogo kto umarł na covid nie znam".
No ja nikogo co zmarł na raka też nie znam i chuj. To musi być spisek korporacji :waldeklaugh:
Ale Wy jesteście ograniczeni i macie mało-miasteczkowe myślenie.
Jak zapowiadałeś - tak zrobiłeś. Znowu trollujesz ten temat :) Jednak w tym wypadku masz rację odnośnie trafności spostrzeżenia, z tym, że tutaj nikt nie zdradził takiego myślenia ("jedyne argumenty"), wiesz to i pewnie ciśniesz beke z tych, którzy "święcie się oburzają" z powodu formy jaką zastosowałeś w tym wpisie. Tak na marginesie zapytam - skoro masz inne poglądy, po co trollujesz? Wiadomo przecież, że niektórzy wezmą to za dobrą monetę. Chyba nie uważasz, że taka metoda to uproszczona forma na sprawdzenie poziomu inteligencji ewentualnych czytelników? ;)
 
Last edited:
uproszczona forma na sprawdzenie poziomu inteligencji ewentualnych czytelników? ;)
Uproszczona forma, żeby pokazać brak inteligencji, wsiowość i toksyczność szurów. Ja to miałem zawszę bekę z ludzi o skrajnych poglądach, bo zawsze na końcu robią z siebie debili. Narodowcy wystawiają w lesie laurkę hitlerowi, lewaki tolerują gwałcicieli bo są imigrantami, covidy szczepienia stawiają wyżej niż prawa obywatelskie, a nieszczepy doszukują się w każdym zdaniu wyciągniętym z kontekstu ataku na ich i tak nic niewarte życia.
 
Możliwe, wszystko zależy od recenzji (i kto recenzuje lub przez kogo jest finansowany - konflikt interesów), wielkości badanej grupy, randomizacji, itd.
Czyli o kant chuja rozbić wrzucanie danych które w zależności od grupy która wrzuca mogą się różnić.

Lekarze sami swoją drogą stworzyli pewną bańkę która jebła z hukiem, bo wpisywali wszystkich jak leci umrzyków jako covid i ludzie to widzieli, a to z kolei stworzyło dużo pytań o wiarygodność wirusa.
Tak samo w samych szpitalach.
Wrzucałem tu wam historię kumpla u którego podejrzewano białaczkę i ile tygodni go trzymali w domu i nie przyjmowali do szpitala.
Ludzie stracili zaufanie do i tak już nadszarpniętej reputacji lekarzy (oczywiście nie każdy pies ma na imię Burek-nie wszyscy są od razu źli i niedobrzy).
Gdyby nie te cyrki, tonzaufanie społeczeństwa było by dużo większe.
O dziennikarzach tych kurwach nawet nie wspominam bo to już w ogóle poziom gówna.
 
Uproszczona forma, żeby pokazać brak inteligencji, wsiowość i toksyczność szurów. Ja to miałem zawszę bekę z ludzi o skrajnych poglądach, bo zawsze na końcu robią z siebie debili. Narodowcy wystawiają w lesie laurkę hitlerowi, lewaki tolerują gwałcicieli bo są imigrantami, covidy szczepienia stawiają wyżej niż prawa obywatelskie, a nieszczepy doszukują się w każdym zdaniu wyciągniętym z kontekstu ataku na ich i tak nic niewarte życia.
To w tym lesie i z Hitlerem to aby napewno narodowcy? Weź się nie ośmieszaj bo łykasz propagandę jak dziwka sperme
 
To w tym lesie i z Hitlerem to aby napewno narodowcy? Weź się nie ośmieszaj bo łykasz propagandę jak dziwka sperme
o uderz w stół... Skrót 1908 to na pewno nie od ilorazu inteligencji, tylko od daty powstania jakiegoś chujowego klubu? To chociaż byś sobie datę narodzin dziecka koło nicku wstawił, byłoby dojrzalej.
 
Czyli o kant chuja rozbić wrzucanie danych które w zależności od grupy która wrzuca mogą się różnić.
Nie zrozumiałeś. Trzeba patrzeć na ręce naukowcom i recenzentom. Nie jest tak, że cały świat naukowy jest zgniły, przeciwnie, tworzący na zamówienie to mniejszość, a efekty ich twórczości wyłażą na wierzch, pierwszym z brzegu przykładem jest wpadka The Lancet i ich publikacja sfałszowanych badań nad hydroksychlorochiną. Zostały wycofane po publikacjach i faktach przytaczanych przez naukowców z całego świata. Jeśli w stosunku do recenzowanych, randomizowanych badań żaden ośrodek naukowy nie zgłasza zastrzeżeń i wyniki w innych ośrodkach są te same, zbieżne - dokonywana jest metaanaliza i jej wynik jest najbardziej wartościową informacją dotyczącą wniosków na bazie wyników takich badań.

Reszta odnośnie lekarzy - racja. Utrata zaufania do tej profesji nie wynika z szurii i kołtuństwa, a efektu działań lekarzy właśnie.
 
Taki argument o nieznajomosci kogos z Covidem ma taka sama wartosc jak ten, ze zna sie kogos z. Kazdy patrzy z wlasnej perspektywy na to. Caly problem polega na tym, ze sposob w jaki cale to zamieszanie jest przedstawiany w mediach nijak ma sie do rzeczywistosci.

Ja tak jakby znalem, jedna ofiare smiertelna. Ale ziomek byl gruby jak skurwesyn, tak ze predzej czy pozniej i tak by zszedl na zawal albo cos podobnego.
Przestrzeń czasowa 2 lat to bardzo długo jeżeli chodzi o pandemię, bo większość PRAWDZIWYCH trawa od 1 do 2 lat. To co widzimy przez pryzmat takiego okresu 2lat NAOCZNIE daje prawdziwy obraz PLANDEMII
Niemieccy narodowcy
TVNowscy narodowcy PrincePolo
O dziennikarzach tych kurwach nawet nie wspominam bo to już w ogóle poziom gówna.
Przed dziennikarzami pierwsze były konta tłitrowe z filmikami jak to w Chinach leżą stosy ciał na ulicach a ludzie umierają błyskawicznie w konwulsjach.


NIECH PIRWSZY RZUCI KAMIENIEM TEN KTO POD WPŁYWEM TYCH KŁAMSTW NIE KUPIŁ choć 1kg ryżu/makaronu lub paczki papieru toaletowego.

Lekarze sami swoją drogą stworzyli pewną bańkę która jebła z hukiem, bo wpisywali wszystkich jak leci umrzyków jako covid i ludzie to widzieli, a to z kolei stworzyło dużo pytań o wiarygodność wirusa.
Tak samo w samych szpitalach.
Wrzucałem tu wam historię kumpla u którego podejrzewano białaczkę i ile tygodni go trzymali w domu i nie przyjmowali do szpitala.
Ludzie stracili zaufanie do i tak już nadszarpniętej reputacji lekarzy (oczywiście nie każdy pies ma na imię Burek-nie wszyscy są od razu źli i niedobrzy).
Reszta odnośnie lekarzy - racja. Utrata zaufania do tej profesji nie wynika z szurii i kołtuństwa, a efektu działań lekarzy właśnie.
O lekarzach a raczej służbie zdrowia się nie wypowiem, bo to się nie nadaje do publicznego wpisu.
Jedno jest pewne za wypłaty x100% człowiek zrobi wszystko.
Jednak nie wszyscy.
 
Uproszczona forma, żeby pokazać brak inteligencji, wsiowość i toksyczność szurów.
Czasem emocjonalna reakcja nie równa się brakom inteligencji. "Wsiowość i toksyczność szurów" - zaciekawiłeś mnie i chętnie zapoznam się z efektem zastosowania Twojej metody. Możesz wskazać lub pokrótce opisać w którym miejscu Twoja metoda przyniosła efekt w postaci zdemaskowania szurii w dodatku o wsiowym i toksycznym zabarwieniu? Facebook, twitter, bo chyba nie cohones? ;)
Narodowcy wystawiają w lesie laurkę hitlerowi
Narodowcy w sensie - należeli do Ruchu Narodowego wg Ciebie? Jeśli jednak chodzi Ci o to, że członkowie Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność, którzy to właśnie urządzili te "urodziny" to narodowcy w sensie słownikowym - zgoda, bo głównymi celami statutowymi DiM były: "podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej". Wydaje mi się, że emocjonalna reakcja naszego kolegi @kumpel1908 polega na tym, że "narodowiec" utożsamiany jest u nas głównie z Ruchem Narodowym - partii obecnie wchodzącej w skład Konfederacji.
nieszczepy doszukują się w każdym zdaniu wyciągniętym z kontekstu ataku na ich i tak nic niewarte życia
"Nieszczepy", oho - jakieś epitety skierowane do osób korzystających z prawa wyboru. Nieładnie. No ale to pewnie tylko kolejna, emocjonlana reakcja, tym razem jednak osoby odpowiednio inteligentnej, więc trzeba zaakceptować ;)
 
Czasem emocjonalna reakcja nie równa się brakom inteligencji. "Wsiowość i toksyczność szurów" - zaciekawiłeś mnie i chętnie zapoznam się z efektem zastosowania Twojej metody. Możesz wskazać lub pokrótce opisać w którym miejscu Twoja metoda przyniosła efekt w postaci zdemaskowania szurii w dodatku o wsiowym i toksycznym zabarwieniu? Facebook, twitter, bo chyba nie cohones
Wystarczy zobaczyć odpowiedzi na mój komentarz, żeby zobaczyć, że na cohones. Nie mam konta na Twitterze, a na fb nie komentuję, a czytam tam komentarze z tego powodu co tutaj, żeby się pośmiać. Do tego jeszcze można popatrzeć na profilowe, żeby utwierdzić się w myśleniu, że "zawszę najgłupszy ma najwięcej do powiedzenia". Chociaż i tutaj zdarzają się trafne myśli, chociaż już mniej, bo użytkownicy zostali wyśmiani przez nieszczepów za przyjęcie dawki śmierci.


Narodowcy w sensie - należeli do Ruchu Narodowego wg Ciebie? Jeśli jednak chodzi Ci o to, że członkowie Stowarzyszenie Duma i Nowoczesność, którzy to właśnie urządzili te "urodziny" to narodowcy w sensie słownikowym - zgoda, bo głównymi celami statutowymi DiM były: "podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej". Wydaje mi się, że emocjonalna reakcja naszego kolegi @kumpel1908 polega na tym, że "narodowiec" utożsamiany jest u nas głównie z Ruchem Narodowym - partii obecnie wchodzącej w skład Konfederacji.
To był tylko przykład, ale jak widać wystarczyło, żeby wzbudzić husarskie instynkty narodowców :juanlaugh:

"Nieszczepy", oho - jakieś epitety skierowane do osób korzystających z prawa wyboru. Nieładnie. No ale to pewnie tylko kolejna, emocjonlana reakcja, tym razem jednak osoby odpowiednio inteligentnej, więc trzeba zaakceptować ;)
Przecież to nie jest epitet. Akurat przyczepiłeś się tego słowa. Napisałem też o covidianach. No, ale widocznie zabolało. Kurwa jak ja Was tutaj ogrywam. A wiecie dlaczego? Bo tak kurewsko emocjonalnie podchodzicie do wszystkiego co chociaż troszkę bliskie jest do waszego światopoglądu. A jak już wchodzą emocję, to wszystkie newsy, które mogą przebić Waszą bańkę traktujecie z nienawiścią.
Tak sracie po gaciach na myśl o prawach obywatelskich i segregacji sanitarnej, a sami wieszalibyście covidian, lekarzy i rząd na słupach. Emocjami łatwo manipulować i rząd tak robi.
Ostatnia już sprawa. Każdy normalny człowiek ma w piździe, czy jego znajomy się szczepił, czy nie. No chyba, że obracacie się w gronie foliowych czapeczek. Jakby mi ktoś powiedział w twarz, że jestem debilem bo się nie zaszczepiłem, albo że umrę za tydzień po szczepieniu, to bym go mentalnie zrównał z ziemią.
Temat covida to jest kurwa max 15 minut rozmowy na spotkaniu towarzyskim. Chyba, że jesteś grażynką po 60tce i Twoje życie jest nudne jak chuj.
 
użytkownicy zostali wyśmiani przez nieszczepów za przyjęcie dawki śmierci.
Musisz chyba być mocno zaangażowany w czytanie tego wątku, bo mi umknęło to co napisałeś. Nie spotkałem się tutaj z wyśmiewaniem kogoś kto się zaszczepił. Dawka śmierci? Być może @Zimniak tak się wyraził, bo chyba tylko jego z obecnie komentujących można podejrzewać o takie stawianie sprawy.
Przecież to nie jest epitet.
Jest
Napisałem też o covidianach. No, ale widocznie zabolało. Kurwa jak ja Was tutaj ogrywam.
Pisałeś, to też epitet, mówimy jednak o osobach tutaj komentujących i nie zauważyłem wpisów, których treść można by zaliczyć w poczet "covidianizmu", może Ty przytoczysz? Natomiast wielu informowało, że się nie zaszczepiło. "Nieszczepy" mają podobny wydźwięk jak "niedojeby". Troszkę pokory - ogrywasz tu kogoś? Po cholerę Ci ten forumowy onanizm? Opinia, czy też stwierdzenie faktu co do słowa "nieszczep" od razu musi być oznaką bóldupizmu?
czytam tam komentarze z tego powodu co tutaj, żeby się pośmiać
Ciekawe miejsca jako powód do śmiechu sobie wybrałeś, no ale o gustach się nie dyskutuje. Odnoszę wrażenie, że nieco konfabulujesz z tym rzekomym wyśmiewaniem tutaj osób zaszczepionych, którzy to wg Ciebie wstawiali trafne myśli i tylko oni. "Nieszczepy" natomiast srają po gaciach i nienawidzą, żyjąc w swojej bańce :facepalm:
--------
Troszkę hipokryzją zawiewa od tych Twoich wpisów. Z jednej strony bowiem ganisz tworzenie podziałów, a z drugiej niejako je gloryfikujesz (agresywne "nieszczepy" vs. biedni, wyśmiewani i inteligentni zaszczepieni)
 
Last edited:
Back
Top