Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zapraszają już swoich współobywateli do przyjęcia TRZECIEJ dawki Cyklonu-19. Promocja znaczy.
Na zdjęciu posiedzenie jednej z synagog lekarskich od uszczęśliwiania ludzi.
1621544971781.png
 
Czytalem artykul, w ktorym te slowa byly inne. Netan mowil, ze nie wiadomo na jak dlugi okres czasu szczepionka zapewnia ochrone dlatego on zadbal o kolejne 36 mln dawek zeby jakby sie mial spelnic czarniejszy scenariusz, to oni beda przygotowani (tam sie zblizaja wybory to sie prezy jako maz stanu).

Zeby nie byc goloslownym (art z marca)
 
Czytalem artykul, w ktorym te slowa byly inne. Netan mowil, ze nie wiadomo na jak dlugi okres czasu szczepionka zapewnia ochrone dlatego on zadbal o kolejne 36 mln dawek zeby jakby sie mial spelnic czarniejszy scenariusz, to oni beda przygotowani (tam sie zblizaja wybory to sie prezy jako maz stanu).

Zeby nie byc goloslownym (art z marca)
nie wiem, byc moze ale tu jest mowa o scenariuszu poszczepionkowym czyli moze to zupelnie dwie inne wypowiedzi?

to jest twitt z maja, takze nie podejrzewam zeby chodzilo o wypowiedz z marca
 
Szczypionki będą aż do skutku ... 3 dawka , 4 dawka ,5 dawka itd Na jesień MUTACJA i NOWA modyfikowana szczypionka

Każda partia każdy kraj ma wspólny z góry narzucony cel DEPOPULACJA
1621629151620.png
 
edytowalem masz tam tego Twitta i wypowiedz ale moze byc ciezko bo po koszernemu :smile: edit: ale jest tlumaczone, w sumie
Z angielskich napisow wynika to co ja napisalem. Ziomek albo nie umie po angielsku za dobrze, albo celowo szuka sensacji.
---------------------------------------
Każda partia każdy kraj ma wspólny z góry narzucony cel DEPOPULACJA
Lubie poczytac o teoriach spiskowych. Niekotre maja mniej, niektore wiecej sensu. Ale cala ta depopulacja nie trzyma sie dla mnie kupy. Caly swiat sie kreci i opiera na konsumpcji. Im wiecej konsumentow tym wiecej dobr moga zgroamdzic ci wszyscy bezduszni miliarderzy. Gwarancja ich statusu sa hordy umeczonych biedakow.
Poza tym wiekszosc wysoko rozwinietych krajow juz wymiera (ujemny przyrost naturalny).
 
Z angielskich napisow wynika to co ja napisalem.


z angielskich napisow wynika, ze musza przygotowac sie na najgorszy scenariusz czyli, ze bedzie trzeba szczepic 9 mln osob co pol roku, dwoma dawkami. Narazie jest to tzw "najczarniejszy scenariusz" ale to zwykla socjotechnika, przygotowywanie gawiedzi na to co ma sie stac w przyszlosci. Zaznajamianie z pomyslem. Obserwacja reakcji opinii publicznej, takze mozna byc niemal pewnym, ze bedzie to wdrazane, o ile nie bedzie jakiegos gwaltownego i mocnego sprzeciwu.

Owszem, gosciu troche przeinaczyl sens i napisal jakby to juz bylo zaklepane, ale moim zdaniem to nie ma znaczenia bo niedlugo to wejdzie w zycie, tak czy siak. #markmywords
 
Z angielskich napisow wynika to co ja napisalem. Ziomek albo nie umie po angielsku za dobrze, albo celowo szuka sensacji.
---------------------------------------

Lubie poczytac o teoriach spiskowych. Niekotre maja mniej, niektore wiecej sensu. Ale cala ta depopulacja nie trzyma sie dla mnie kupy. Caly swiat sie kreci i opiera na konsumpcji. Im wiecej konsumentow tym wiecej dobr moga zgroamdzic ci wszyscy bezduszni miliarderzy. Gwarancja ich statusu sa hordy umeczonych biedakow.
Poza tym wiekszosc wysoko rozwinietych krajow juz wymiera (ujemny przyrost naturalny).
Wygląda na to, że depopulacja ma nie mieć charakteru gwałtownego, o ile proces przebiega według planu.
 
Gwarancja ich statusu sa hordy umeczonych biedakow.
Zobacz na to w inny sposób. "Bezduszni miliarderzy" zgromadzili już tyle, że świat należy prawie w całości do nich. Za pomocą kolejnych fali zwidu-19 będą golić do zera biedaków. Jak już będą mieli toalnie wszystko to pozostanie tylko pozbyć się zbędnych. Mogą też robić to równocześnie. Golić i likwidować. Problemem dla nich wydaje mi się tylko nie całkowita spójność w działaniach Chin i jeszcze kilku miejsc na ziemi.
 
cala ta depopulacja nie trzyma sie dla mnie kupy. Caly swiat sie kreci i opiera na konsumpcji. Im wiecej konsumentow tym wiecej dobr moga zgroamdzic ci wszyscy bezduszni miliarderzy. Gwarancja ich statusu sa hordy umeczonych biedakow.
Też tak myślałem do niedawna, jednak wraz z rozwojem maszyn, robotów, sztucznej inteligencji i pracy zdalnej, część społeczeństwa stanie się dla nich zbędna, więc może coś w tym być.
 
Też tak myślałem do niedawna, jednak wraz z rozwojem maszyn, robotów, sztucznej inteligencji i pracy zdalnej, część społeczeństwa stanie się dla nich zbędna, więc może coś w tym być.
Do tego aby maszyny zastapily czlowieka to nam jeszcze daleko. Czytam teraz akurat ksiazke, w ktorej autor troche bardziej zaglebia sie w temat i to nie jest takie proste jak wyglada na filmach sf.
Zobacz na to w inny sposób. "Bezduszni miliarderzy" zgromadzili już tyle, że świat należy prawie w całości do nich. Za pomocą kolejnych fali zwidu-19 będą golić do zera biedaków. Jak już będą mieli toalnie wszystko to pozostanie tylko pozbyć się zbędnych. Mogą też robić to równocześnie. Golić i likwidować. Problemem dla nich wydaje mi się tylko nie całkowita spójność w działaniach Chin i jeszcze kilku miejsc na ziemi.
Predzej beda dalej nakrecac spirale biedy z jednej strony, a konsumpcjonizmu z drugiej. Czasami odnosze wrazenie jakby tacy ludzie wiedzieli, ze po smiercinic nie ma i chca sie nachapac ile wlezie. Moze byc to tez wynik jakichs zaburzen psychicznych. Podobno socjopatow/psychopatow przybywa.

A moze Bill Gates i jemu podobni sa dla nas za madrzy i oni widza i wiedza wiecej. Przyszlosc nie jawi sie w rozowych barwach i moze w celu zachowania gatunku potrzebne jest podjecie jakichs gwaltownych ruchow :fjedzia:
 
To jak juz tak sobie gdybamy to mozliwe, ze jest nas po prostu za duzo zeby to wszystko moc skontrolowac. Najpierw zdepopuluje sie troche stadko a pozniej zlapie za mordy. Przy pomocy najnowszych wynalazkow typu 5G, Starlink plus chipy RFID, ktore moim zdaniem sa melodia przyszlosci. Do tego juz sie powoli dazy i za jakis czas beda wmawiac nam, ze wszczepienie sobie chipa jest ogolnie super sprawa, tak jak teraz bredzi sie o szczepionkach.
Maseczki--->szczepionki---->chip Jeszcze gdzies po drodze zlikwiduje sie tzw pieniadz papierowy zeby ten chip dla owieczek mial jeszcze wiekszy sens...
 
A moze Bill Gates i jemu podobni sa dla nas za madrzy i oni widza i wiedza wiecej. Przyszlosc nie jawi sie w rozowych barwach i moze w celu zachowania gatunku potrzebne jest podjecie jakichs gwaltownych ruchow :fjedzia:
Dokładnie tak jest.
Tylko ten Bill G w tej układance to maksymalnie jak Lech Wałęsa. Jest tylko ICH pionkiem który ma być nazwiskiem i twarzą
 
Najpierw zdepopuluje sie troche stadko a pozniej zlapie za mordy.
Szkoda tylko, że ta depopulacja tak kurwa wolno idzie i muszę tracić pół dnia, żeby po zakupy na wsi pojechać. Masz może jakieś info, czy czasem nie chcą tego przyspieszyć jakoś, bo już kurwicy dostać można..... wszyscy tylko depopulacja i depopulacja, a pod każdym centrum handlowym w Wawie 1 godzina krążenia, żeby jakieś wolne miejsce parkingowe wypatrzyć.... Czekam na tę depopulacją bardziej niż na oddanie S7 i jakoś chuja doczekać się nie mogę....
Ps. Szczepionkę przyjąłem i chuj, też nic się nie zmieniło. Jakimś placebo mnie uszczepili, czy ki chuj? Co jest grane?
 
Szkoda tylko, że ta depopulacja tak kurwa wolno idzie i muszę tracić pół dnia, żeby po zakupy na wsi pojechać. Masz może jakieś info, czy czasem nie chcą tego przyspieszyć jakoś, bo już kurwicy dostać można..... wszyscy tylko depopulacja i depopulacja, a pod każdym centrum handlowym w Wawie 1 godzina krążenia, żeby jakieś wolne miejsce parkingowe wypatrzyć.... Czekam na tę depopulacją bardziej niż na oddanie S7 i jakoś chuja doczekać się nie mogę....
Ps. Szczepionkę przyjąłem i chuj, też nic się nie zmieniło. Jakimś placebo mnie uszczepili, czy ki chuj? Co jest grane?
sluchaj to jest taka luzna mysl, opcja do rozwazenia, wiec nie zesraj sie tam czasem
 
sluchaj to jest taka luzna mysl, opcja do rozwazenia, wiec nie zesraj sie tam czasem
Czyli co? Ta depopulacja to tylko chuja warte pierdolenie jakiegoś debila, a nie fakty, no szkoda, bo już miałem nadzieję, że trochę się te ulice odkorkują, ale jak widzę to tylko przygłupie dzieci coś pierdolą bez sensu..... Te szczepienia też jakoś kurwa nie wypaliły.... no kurwa szkoda. Co teraz będziesz pierdolił? Spis powszechny odkryjesz ponownie po 200 latach? Czy jeszcze coś ciekawszego? Jakaś nowa inwigilacja?
 
Czyli co? Ta depopulacja to tylko chuja warte pierdolenie jakiegoś debila, a nie fakty,
czyli niewiadomo jak jest, glabie. Stanowczo wykluczyc opcji nie mozna, tymbardziej, ze w przeszlosci wypowiadali sie o niej ludzie, ktorzy cos znacza na tym swiecie, tyle w temacie, acha i jeszcze jedno NIE ZESRAJ SIE :lol: ale to juz chyba nieaktualne bo posrales sie koncertowo :lol:
 
czyli niewiadomo jak jest, glabie. Stanowczo wykluczyc opcji nie mozna, tymbardziej, ze w przeszlosci wypowiadali sie o niej ludzie, ktorzy cos znacza na tym swiecie, tyle w temacie, acha i jeszcze jedno NIE ZESRAJ SIE :lol: ale to juz chyba nieaktualne bo posrales sie koncertowo :lol:
No nie wiadomo, ale kurwa mi nadziei tą depopulacją narobiłeś i chuj z tego jest. Może za rok coś się ruszy albo za 100 lat, pożyjemy zobaczymy, bo na razie nic nie wiadomo, tylko można sobie popierdolić bez sensu.... jaka szkoda... a już myślałem, że ktoś coś wie, a nie tylko pierdoli bez ładu i składu jak zwykle... :childcry:
 
Back
Top