Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Niestety nasz naród to banda bezmózgich bezwartościowych śmieci. Starzy to już wiemy i nie musimy sobie tłumaczyć a młodzi, to korporacyjno-netlixowe twory. Niebyty służące tylko jak roboty bez własnej woli i uczuć wyższych.

Wczoraj słyszałem fragment rozmowy dwóch bab około 60ki. "teraz to tylko 40 latki umierają. W D(tu pada nazwa miejscowości pod moim miastem gdzie buduje się najwięcej nowych drogich domów) to stoją prawie wszystkie zaczęte budowy, bo tak masowo umierają "
No idiotka sieje panikę jak torpedo tylko x10 kłamstwami. Nastraszyła następną idiotkę która te kłamstwa będzie powielać.
Ja to, jednak mocno przecenialem tzw spoleczenstwo. Ten pandemiczny cyrk uswiadomil mi, ze wiekszosc to jebane bezmozgi, ktorymi latwo sterowac. Wystarczy zapanowac nad przekazem medialnym i podkupic kilku ekspertow, koniecznie z tytulami naukowymi bo przeciez tacy nie klamia zeby zrobic z nimi wszystko...
 
Długo zwlekałem. Zapisałem się na JJ.

Poczytałem też to i owo. Statystyki zgonów pod względem grup wiekowych i średniej mnie przekonały.

Oraz to, że Prof. Parchewski charytatywnie z nimi współpracuje.

WYBIERAM ŻYCIE
 
Długo zwlekałem. Zapisałem się na JJ.

Poczytałem też to i owo. Statystyki zgonów pod względem grup wiekowych i średniej mnie przekonały.

Oraz to, że Prof. Parchewski charytatywnie z nimi współpracuje.

WYBIERAM ŻYCIE
BRAWO! BADZ ODPOWIEDZIALNY RATUJ ZYCIE!
 
Ja to się z każdym dniem utwierdzam w przekonaniu, że ludzkość jest zgubiona. Bo jaką przyszłość i potomków mogą nam zagwarantować ci debile i pseudonaukowcy, którzy obejrzeli 3 filmiki, w których jakiś kurwa kapec podkłada zmieniony głos, w tle leci tajemnicza muzyka, a na ekranie pojawia się żółty tekst o globalnym spisku.

Kurwa wybrańcy, którzy jako pojedyncze jednostki są w stanie ocalić świat przed zagładą ze strony rządu i masonerii.

My za kilka lat wymrzemy, a oni będą tworzyć nową cywilizacje w gliniankach, bo przecież niedługo 5g i czipy ze szczepionek będą przenikać z człowieka na człowieka.

Banda kurwa upośledzonych ynteligentow, którzy skończyli naukę biologii czy chemii w gimnazjum w najlepszym przypadku zawodówce.
 
Ja to się z każdym dniem utwierdzam w przekonaniu, że ludzkość jest zgubiona. Bo jaką przyszłość i potomków mogą nam zagwarantować ci debile i pseudonaukowcy, którzy obejrzeli 3 filmiki, w których jakiś kurwa kapec podkłada zmieniony głos, w tle leci tajemnicza muzyka, a na ekranie pojawia się żółty tekst o globalnym spisku.

Kurwa wybrańcy, którzy jako pojedyncze jednostki są w stanie ocalić świat przed zagładą ze strony rządu i masonerii.

My za kilka lat wymrzemy, a oni będą tworzyć nową cywilizacje w gliniankach, bo przecież niedługo 5g i czipy ze szczepionek będą przenikać z człowieka na człowieka.

Banda kurwa upośledzonych ynteligentow, którzy skończyli naukę biologii czy chemii w gimnazjum w najlepszym przypadku zawodówce.
 
Jak piszesz podstawowy argument, ze po co szczepic sie na cos na co prawdopodobienstwo, ze umrzesz czy bedziesz mial jakies ciezkie powiklania jest bliskie zeru a sama szczepionka nie powoduje tego, ze nie przenosisz wirusa i mozesz w dalszym ciagu zarazac innych i samemu sie zarazic i sa to dane producentow, nie wynajetych klakierow pokroju Simona czy Grzesiowskiego. To nastepuje cisza jak makiem zasial. Zaden z ynteligentow z wypranymi medialnie baniakami nie pisnie slowem w tym temacie ale za to jak piszesz ze sprawa jest deta i sztucznie rozdmuchana do granic jakiejkolwiek logiki to wtedy jestes szurem, foliarzem, plaskoziemcem, jaszczury, spiski itp itd i trzeba pamietac tez o jednym, ze ludzie z tytulami naukowymi nie klamia takze jak jakis profesor, doktor, docent habilitowany stwierdzi wszem i wobec, ze nie ma badan na temat tego ze skok dokladnie ze 167 pietra na beton moze spowodowac smierc, wiec mozna skakac, to tak jest i basta! On jest kurwa wyrocznia i wie przeciez wszystko najlepiej a jak nie daj Boze ktos stwierdzi, ze smierc po tym skoku to tzw teoria spiskowa to juz w ogole, smialo mozna skakac bo przeciez nie ma co wierzyc w teorie spiskowe!
 
Ja to się z każdym dniem utwierdzam w przekonaniu, że ludzkość jest zgubiona. Bo jaką przyszłość i potomków mogą nam zagwarantować ci debile i pseudonaukowcy, którzy obejrzeli 3 filmiki, w których jakiś kurwa kapec podkłada zmieniony głos, w tle leci tajemnicza muzyka, a na ekranie pojawia się żółty tekst o globalnym spisku.

Kurwa wybrańcy, którzy jako pojedyncze jednostki są w stanie ocalić świat przed zagładą ze strony rządu i masonerii.

My za kilka lat wymrzemy, a oni będą tworzyć nową cywilizacje w gliniankach, bo przecież niedługo 5g i czipy ze szczepionek będą przenikać z człowieka na człowieka.

Banda kurwa upośledzonych ynteligentow, którzy skończyli naukę biologii czy chemii w gimnazjum w najlepszym przypadku zawodówce.
Ale człowieku kto pisze o 5g czy czipach, najwięcej o czipach piszą ci obsrani przez wirusem ludzie żeby pokazać niedorzeczność tych co podważają jakikolwiek brak logiki albo mają jakiekolwiek wątpliwości co do bełkotu medialnego, to co piszesz to jest jakaś garstka. Za to manipulowana telewizja ciemna masa jest już problemem na dużą skalę.
Nie wspomni o czipach i 5g, ale ze względu że nie jest otumaniony tą telewizyjna farsą to od razu wrzucany jest do czipowcow plaskoziemcow itp.
Od tych kończących upośledzonych inteligentów większym zagrożeniem są pseudoprofesorzy z wybujałym ego i brakiem rigczu typu simon, horban czy też pawlowicz bo profesor to już niby musi prawdę głosić
 
Długo zwlekałem. Zapisałem się na JJ.

Poczytałem też to i owo. Statystyki zgonów pod względem grup wiekowych i średniej mnie przekonały.

Oraz to, że Prof. Parchewski charytatywnie z nimi współpracuje.

WYBIERAM ŻYCIE
haha mialem wstawic murzynkow z pogrzebu ale nie umiem w gify tutaj, jak sie wstawia gify? i jak sie je powieksza jak np.
@lugasek mistrz.
 
to co piszesz to jest jakaś garstka.
Już niektórzy pisali w ten deseń jak wyżej @kofi w sensie - o tych czipowych szurach jakby to był jakiś poważny problem, a przecież nawet tutaj, w tym temacie widać, że takich osób nie ma, (może się nie ujawniają?). Przynajmniej nie zauważyłem, by ktokolwiek (może wcześniej tytek ale chyba też nie) - pisał tutaj cokolwiek w tonie "oświeconego" debila czerpiącego "wiedzę" z fejkowych filmików o globalnym spisku. Przeciwnie - właśnie tylko takie osoby jak @kofi @yonigga i inni wspominają o tym marginesie, który tutaj się nawet nie przejawił. Robią to po to, by dać znać, iż wiedzą o ich istnieniu i tę promienną wiedzą chcą rozjaśnić pomroczne czeluści w tym temacie, których jak widać wątek ten jest pozbawiony - czy też nic innego nie mają do powiedzenia? A może stawiają odpowiednie zasieki na tych "jeszcze nie ujawnionych", którzy przygotowują się od roku, by zalać cohones czipowym bełkotem? Słowne sygnały, ostrzeżenia - WIEMY O WAS i ani ważcie się tutaj produkować, bo... No właśnie - bo co?
:korwinwhat:

jprd - nie lepiej swoją energię, jeśli już decydujemy się tutaj pisać coklwiek - poświęcić na merytoryczne odniesienia się do tez, dowodów, doniesień, które budzą olbrzymie wątpliwości w stosunku do ogólnej, "jedynie słusznej" narracji medialnej?

kurwa siedze na działce pije browca, pisze jakies chujowe głupoty, a Ci jak pelikany.
Ufff, to tylko trolling, a na działce Ci się nudzi, choć pomóż mi w doprowadzeniu porządku na mojej, a nie tam będziesz cohonesiaków trollował
:nono:
 
:pociesznymirek:

kurwa siedze na działce pije browca, pisze jakies chujowe głupoty, a Ci jak pelikany.


Kolejny raz to napisze: temat złoto :beczka:

Edit: Miczi kruul!
Dla mnie jesteś randomowym użytkownikiem, to zakładam najgorsze w odróżnieniu od @Masta co się znamy już sporo czasu.Nie znam też tematu na pamięć i mało już siedzę na forum żeby pamiętać kto jakie ma stanowisko, tak nudno na tej dzialce?
 
Ciebie @andrzej_t. nie podpierdolił :jimcarrey:
1621097961412.png
 
Czyli Twój pogląd to - gdy na Ciebie plują udawaj, że deszcz pada? Mogę zrobić identycznie co Ty zrobiłeś wymyślając dowolną bzudrę, że coś tam z dupy wyciągałeś i CAŁKOWICIE BŁĘDNIE INTERPRETOWAŁEŚ i również jak Ty nie poprzeć tego twierdzenia jakimkolwiek cytatem, czy wskazaniem na konkretny post. Nie czynię tego, bo nie nawykłem do robienia z dyskusji kurwy, a Tobie jak udowadniasz się to zdarza.
:fjedzia:
 
W realu również mówisz ludziom podobne rzeczy, a gdy słusznie zwracają Ci uwagę, abyś wskazał o co Ci chodzi, bo nie podałeś konkretów - wzruszasz ramionami i uśmiechasz się ironicznie, cwaniacko jak gimbazjalista w ławce ku uciesze kumpli na jego poziomie?
Jak rozmówca nie łapie, że nie chce mi się prowadzić tej rozmowy bo nie widzę w niej sensu to w zasadzie tak :fjedzia:
 
@klocuniek moge sie zalozyc, ze to co piszesz czyta hmm.. TY, Po prostu stales sie nudny a dyskusja z toba po prostu meczy, wiec zrozum, ze jak ktos ci delikatnie daje znac zebys sie te swoje badania, statystke itp. zachowal dla siebie bo tylko meczysz ludzi. Jesli to cie jara to baw sie w to, ale mecz ludzi.
 


Patrzę przez okno (nie to z TVNem) i cyk, mnóstwo ludzi, nikt z maseczką...
Jak tresowane zwierzęta w ZOO. Na sygnał w maseczkach, na sygnał bez maseczek. Zero refleksji czy w ogóle mają sens...
U mnie jednak sporo buntowników. Nie wierzą w to co mówią w telewizji i nie dają się robić w huja, że wirus zniknął i noszą maseczki.
 
Ja to, jednak mocno przecenialem tzw spoleczenstwo. Ten pandemiczny cyrk uswiadomil mi, ze wiekszosc to jebane bezmozgi, ktorymi latwo sterowac. Wystarczy zapanowac nad przekazem medialnym i podkupic kilku ekspertow, koniecznie z tytulami naukowymi bo przeciez tacy nie klamia zeby zrobic z nimi wszystko...
Jeszcze muszą być badania naukowców z Uniwersytetu w Ohajo
 
Jak rozmówca nie łapie, że nie chce mi się prowadzić tej rozmowy bo nie widzę w niej sensu to w zasadzie tak :fjedzia:
Dobrze wiesz, że nie o to chodzi. Próbujesz kota ogonem odwrócić. Uproszczę. W realu również kłamiesz komuś prosto w twarz, odwracasz się, a na zwrócenie uwagi mówisz - nie powiem, ha!! Z pewnością wiesz co to takiego odpowiedzialność za własne słowa ale jak widać masz ją głęboko w anusie. Zrobiłeś coś takiego:

Betonowy Krzychu:
- klocuniek dyskredytujesz, całkowicie błędnie interpretujesz.

Klocuniek:
- kogo dyskredytuję, w jaki sposób i jakie dane błędnie interpretuję?

Betonowy Krzychu:
- nie powiem!

:siara:

Uważałem Ciebie za kogoś innego.
ktos ci delikatnie daje znac zebys sie te swoje badania, statystke itp. zachowal dla siebie bo tylko meczysz ludzi
:facepalm: Przecież nie jesteś dzieckiem to po cholerę gadasz jak one? Nie chcesz czytać, oglądać, gadać - nie rób tego, żyj w swojej bańce. Odnosisz się zupełnie nie do tego o czym powyżej pisałem do Krzycha jakbyś kompletnie nie rozumiał o co chodzi.
 
@kofi No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?

Michi usunął konto :arielcry:
 
@kofi No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godność człowieka?

Michi usunął konto :arielcry:
zmienil nick tylko, spryciarz :lol:
 
Back
Top