Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Nie rozumiem co chcesz przez to tłumaczyć.
Czyli jak - czysto teoretycznie - w 2030/2031 roku umrze, dajmy na to 110 osób , to również napiszesz że kadra nauczycielska sie sporo zestarzala względem roku 2017/2018 ? :mamedwhat:

Najpewniej nie, bo to jest duże odchylenie i będę szukał innej zależności - jak chociażby rozbicie autobusu z wycieczką. Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie czytali wpisy zanim skomentują - jest to dosłownie kilka postów wyżej.
Słyszałeś kiedyś o warstwach danych? Dane nakłada się na siebie żeby znaleźć odpowiednią zależność. Nie zdziwi Cię duża liczba zgonów w ciągu 5 lat jeśli odpowiednio wcześniej, przez 5 lat urodziło się dużo dzieci. Odchylenie na poziomie 10% jest naturalne (i to przy tak małych liczbach) i nie trzeba szukać innych przyczyn - zwłaszcza, że już teraz widać że przykładowo w tym roku anomalii jakiejś większej też nie będzie. Podstawa statystyki.
 
Jakie to ma znaczenie w kontekście powyższych danych i sytuacji o której rozmawiamy?
NOPy są faktem - czy prowadzą do masowych zgonów? Nie mam takich danych i te dane powyżej również tego nie potwierdzają.

Zresztą nikt istnienia NOPów nigdy nie ukrywał, nawet rząd:


View attachment 67769
Doczekaliśmy się oficjalnych danych ministerstwa :redford:
 
Teraz nie ma już wątpliwości,że to tylko durny troll-prowokator.
Przeciez mowilem wczoraj bodajze, po dwoch jego pierwszych postach szlo wyczuc ze chlop sie przelogowal z konta ktore juz dosiegnal ostracyzm i nikt nie czytal tego co wypisuje to zrobil relog i zaczynamy od nowa.
 
Przeciez mowilem wczoraj bodajze, po dwoch jego pierwszych postach szlo wyczuc ze chlop sie przelogowal z konta ktore juz dosiegnal ostracyzm i nikt nie czytal tego co wypisuje to zrobil relog i zaczynamy od nowa.
Mi osobiście zalatuje niejakim Dizlem/szczurzą wargą.
Zwłaszcza,że tamten kiedyś rozpoczął podobną gównodyskusje z polskim rajem podatkowym.
 
Przeciez mowilem wczoraj bodajze, po dwoch jego pierwszych postach szlo wyczuc ze chlop sie przelogowal z konta ktore juz dosiegnal ostracyzm i nikt nie czytal tego co wypisuje to zrobil relog i zaczynamy od nowa.

Jak moderacja znajdzie moje multikonto to wpłacam 10 tysięcy złotych na dowolnie wybraną fundację. Nie mam żadnego multikonta - to po prostu ludzie tacy jak moi adwersarze mają tak słabą psychikę, że jeśli trafia się ktoś z inną opinią i na podstawie danych potrafi im pokazać, że się mylą albo poprosi o dane wedle których wyciągają swoje wnioski i okazuje się, że takich danych nie ma, a oni swoje opinie tworzą na podstawie urojeń, to automatycznie ten mały orzeszek w głowie, którego prześmiewcy mogliby nazwać mózgiem, wywala im system error i doszukują się drugiego dna.
Jak ci nie pasują moje treści to wrzuć mnie w ignore i tyle. Twoje kruche ego nie będzie musiało cierpieć.
 
Słyszałeś kiedyś o warstwach danych?
Tak słyszałem, ale w zupełnie innym kontekście.
Odchylenie na poziomie 10% jest naturalne
W statystyce nie jest naturalne, to nie takie proste.
Wszystko zależy od szerszego kontekstu, zbioru i liczby prób.
@szplin i @Siwy25_1 piszą tutaj o roku 2020/21 co jest odchyleniem od średniej z tych kliku lat ponad 33%.
Ty zaargumentowales to rosnącym wiekiem, co jest pozbawione sensu
 
Jak moderacja znajdzie moje multikonto to wpłacam 10 tysięcy złotych na dowolnie wybraną fundację. Nie mam żadnego multikonta - to po prostu ludzie tacy jak moi adwersarze mają tak słabą psychikę, że jeśli trafia się ktoś z inną opinią i na podstawie danych potrafi im pokazać, że się mylą albo poprosi o dane wedle których wyciągają swoje wnioski i okazuje się, że takich danych nie ma, a oni swoje opinie tworzą na podstawie urojeń, to automatycznie ten mały orzeszek w głowie, którego prześmiewcy mogliby nazwać mózgiem, wywala im system error i doszukują się drugiego dna.
Jak ci nie pasują moje treści to wrzuć mnie w ignore i tyle. Twoje kruche ego nie będzie musiało cierpieć.
Dziękuję za troske lecz na szczescie nie cierpie, nie robi to na mnie wrazenia. Ja mam wyrobiona opinie na ten temat, po prostu dziwi mnie fakt ze niektorym chce sie odbijac pileczke.
 
Tak słyszałem, ale w zupełnie innym kontekście.

W statystyce nie jest naturalne, to nie takie proste.
Wszystko zależy od szerszego kontekstu, zbioru i liczby prób.
@szplin i @Siwy25_1 piszą tutaj o roku 2020/21 co jest odchyleniem od średniej z tych kliku lat ponad 33%.
Ty zaargumentowales to rosnącym wiekiem, co jest pozbawione sensu

Mylisz się - przeczytaj dokładnie.
Szplin pisał o tym, że 54 zgony w zeszłym roku są nienaturalne względem 48 sprzed pandemii, co na pewno jest winą szczepionek.
Odchylenie w trakcie pandemii - 2020/2021 i 67 zgonów pokrywa się idealnie ze wzrostem liczby ogólnych zgonów w czasie pandemii - co również ja wrzuciłem kilka postów wyżej.

A zgony w trakcie 2020/2021 Szplin również przypisał szczepionkom, mimo że jeszcze ich nie było.

A nawet Ci wkleję:

Znowu nie czytasz albo celowo manipulujesz - jest wyżej w moim poście.
Odchylenie na poziomie 150% wartości jest anomalią - odchylenie na poziomie 10% już nie. Idealnie zresztą pokrywa się to z ogólną liczbą zgonów w Polsce.
Jak widać mamy peak w listopadzie 2020 oraz kwietniu 2021. Czyli... w roku akademickim 2020/2021.

7u7k9kuTURBXy84YjY5MDc0Yy01MDI4LTQxNGEtOGVkNi1jNzRiMDAwNmJlOTMuanBlZ5GVAs0F2QDCw94AAaEwBQ
 

Ech. Jeszcze raz.

Wykres zgonów:

7u7k9kuTURBXy84YjY5MDc0Yy01MDI4LTQxNGEtOGVkNi1jNzRiMDAwNmJlOTMuanBlZ5GVAs0F2QDCw94AAaEwBQ



Wykres szczepień:


obraz_2023-06-01_214152583.png



Szczyt zgonów przypada na marzec 2021, kiedy szczepionki ledwo co wprowadzono i były bardzo limitowane. Do ludzi trafiły w większej liczbie dopiero w maju. Widać to zresztą idealnie na obu wykresach - w momencie rozpoczęcia akcji szczepień, liczba zgonów już pikowała w dół.
 
Ech. Jeszcze raz.

Wykres zgonów:

7u7k9kuTURBXy84YjY5MDc0Yy01MDI4LTQxNGEtOGVkNi1jNzRiMDAwNmJlOTMuanBlZ5GVAs0F2QDCw94AAaEwBQ



Wykres szczepień:


View attachment 67786


Szczyt zgonów przypada na marzec 2021, kiedy szczepionki ledwo co wprowadzono i były bardzo limitowane. Do ludzi trafiły w większej liczbie dopiero w maju. Widać to zresztą idealnie na obu wykresach - w momencie rozpoczęcia akcji szczepień, liczba zgonów już pikowała w dół.
W maju to było dla produkcji. Dla zarządu to już w grudniu '20
 
W maju to było dla produkcji. Dla zarządu to już w grudniu '20

Czyli w maju/czerwcu kiedy był peak szczepień ludzie powinni masowo umierać. Gdzie są te zgony na tym wykresie?
 
Odchylenie w trakcie pandemii - 2020/2021 i 67 zgonów pokrywa się idealnie ze wzrostem liczby ogólnych zgonów w czasie pandemii
Zgadza się, pokrywa się trendem. Jednak jeśli spojrzysz na ujecie procentowe dostrzeżesz wtedy że nie pokryją się przypadki uczelniane z przypadkami zgonów ogólnych. Spory rozjazd jest między nimi ( przy założeniu, że uśredniamy lata akademickie arytmetycznie i przyrównujemy do okresu całego roku )
 
Czyli w maju/czerwcu kiedy był peak szczepień ludzie powinni masowo umierać. Gdzie są te zgony na tym wykresie?
A ktoś tu pisał, że zgony są BEZPOŚREDNIO PO SZCZEPIENIU ?
Przewertuj temat jest tu jeden snajper, który waszą medialną bańkę rozbił dawno temu.
O tej śmiertelności tak samo.

W Niemczech gdzie można było zgłaszać NOPy bez problemu i jakoś służba zdrowia funkcjonuje, a nie jak u nas ludzie masowo zgłaszali się z problemami kardiologicznymi i reumatologicznymi.


Tak tak odpowiedź to long covid jak jeden tu idiota już próbował tłumaczyć dostając w pysk wyniki badań.
 
Zgadza się, pokrywa się trendem. Jednak jeśli spojrzysz na ujecie procentowe dostrzeżesz wtedy że nie pokryją się przypadki uczelniane z przypadkami zgonów ogólnych. Spory rozjazd jest między nimi ( przy założeniu, że uśredniamy lata akademickie arytmetycznie i przyrównujemy do okresu całego roku )

Musisz pamiętać jeszcze o nadreprezentacji ludzi starszych w katedrze, a tacy umierali głównie w czasie pandemii. Wtedy to pasuje idealnie.

A ktoś tu pisał, że zgony są BEZPOŚREDNIO PO SZCZEPIENIU ?
Przewertuj temat jest tu jeden snajper, który waszą medialną bańkę rozbił dawno temu.
O tej śmiertelności tak samo.

W Niemczech gdzie można było zgłaszać NOPy bez problemu i jakoś służba zdrowia funkcjonuje, a nie jak u nas ludzie masowo zgłaszali się z problemami kardiologicznymi i reumatologicznymi.


Tak tak odpowiedź to long covid jak jeden tu idiota już próbował tłumaczyć dostając w pysk wyniki badań.

Masowo - ile? Poproszę raporty. Jaki jest to % zaszczepionych? 1%? 2%? Czy 50%?

Tylko idiota jest w stanie uwierzyć w 100% bezpieczeństwo preparatu medycznego. Nawet Rutinoscorbin może mieć skutki uboczne. Ba! Nawet pijąc wodę możesz się zadławić.
Przy takiej ilości kombinacji (liczba zaszczepionych) PEWNOŚCIĄ jest, że komuś coś się stanie.

Nie lubię dowodów anegdotycznych, ale ja znam (a raczej znałem) 5 osób które zmarły na COVID, kilka ma powikłania (zachorowały przed szczepionką) - w tym jeden z moich pracowników co do dzisiaj ma poszarpane płuca. Osoby, która miałaby powikłania po szczepionce jeszcze nie poznałem i liczę, że nie poznam gdyż mam nadzieję, że jest ich jak najmniej.
 
A nawet już znalazłem pewne dane XD

m_suac093f4.jpeg


3 więcej przypadki na 100 tys. w przypadku zaszczepionych a 11 przypadków więcej na 100 tysięcy w przypadku zakażonych a nie zaszczepionych.


The benefits of vaccination over non-vaccination in terms of prevented hospitalizations and serious COVID-19 complications remain undisputable. In the age group, most at risk of vaccine myocarditis (12–29 years), for every 100 000 vaccinated, compared to about four more cases of myocarditis we have 56 fewer hospitalizations, 13.8 fewer admissions to intensive care and 0.6 fewer deaths.

Ale pewnie źródło lewackie, co XD


Latem mniej umierają nawet po szczepionkach. Więcej witamin, słońca, dobrego humoru

XD
XD XD
XD XD XD
XD XD
XD
 
Musisz pamiętać jeszcze o nadreprezentacji ludzi starszych w katedrze, a tacy umierali głównie w czasie pandemii. Wtedy to pasuje idealnie.



Masowo - ile? Poproszę raporty. Jaki jest to % zaszczepionych? 1%? 2%? Czy 50%?

Tylko idiota jest w stanie uwierzyć w 100% bezpieczeństwo preparatu medycznego. Nawet Rutinoscorbin może mieć skutki uboczne. Ba! Nawet pijąc wodę możesz się zadławić.
Przy takiej ilości kombinacji (liczba zaszczepionych) PEWNOŚCIĄ jest, że komuś coś się stanie.

Nie lubię dowodów anegdotycznych, ale ja znam (a raczej znałem) 5 osób które zmarły na COVID, kilka ma powikłania (zachorowały przed szczepionką) - w tym jeden z moich pracowników co do dzisiaj ma poszarpane płuca. Osoby, która miałaby powikłania po szczepionce jeszcze nie poznałem i liczę, że nie poznam gdyż mam nadzieję, że jest ich jak najmniej.
Może i mało ludzi padło od razu za to wielu będzie miało problemy.
Zakłamuj dalej rzeczywistość.


Przewertuj temat jest tu tego typu rzeczy dużo dużo więcej.
:beczka:
 
Może i mało ludzi padło od razu za to wielu będzie miało problemy.
Zakłamuj dalej


Przewertuj temat jest tu tego typu rzeczy dużo dużo więcej.
:beczka:

Nie wiem czego się po tobie spodziewałem... ale byłeś na dnie a teraz właśnie wykopałeś dół i do niego wlazłeś. Pewnie zresztą kopiesz dalej.

Wrzucasz jako źródło szurską stronę, opartą na szablonie WordPress, który każdy może kupić za 59 dolarów - https://prothemedesign.com/theme/broadsheet/.

obraz_2023-06-02_110228684.png


obraz_2023-06-02_110528739.png


Legitne źródło - jestem pokonany! O kurde, ja po 5 miesiącach ciągle żyłem...


Masz tu typie normalne badania:


Based on the studies published so far, there is no scientific proof of any association between COVID-19 vaccines and fertility impairment in men or women.


Jak czegoś nie wiesz to nie powielaj szurskich teorii, tylko się dokształć bo to między innymi przez takie zachowania ruch płaskiej ziemi ciągle istnieje.
 
Za to tych co się nie zaszczepili już nie ma. Ich ostatnią myślą podczas bolesnej walki o tlen było "żałuję, że tego nie zrobiłem"

Chłopie, nie wnosisz nic do wątku. W ciągu 2 dni wyprostowałem już kilka fejków, które bezmyślnie powieliłeś. Twoje posty są po prostu szkodliwe.
 
Nie wiem czego się po tobie spodziewałem... ale byłeś na dnie a teraz właśnie wykopałeś dół i do niego wlazłeś. Pewnie zresztą kopiesz dalej.

Wrzucasz jako źródło szurską stronę, opartą na szablonie WordPress, który każdy może kupić za 59 dolarów - https://prothemedesign.com/theme/broadsheet/.

View attachment 67815

View attachment 67816

Legitne źródło - jestem pokonany! O kurde, ja po 5 miesiącach ciągle żyłem...


Masz tu typie normalne badania:





Jak czegoś nie wiesz to nie powielaj szurskich teorii, tylko się dokształć bo to między innymi przez takie zachowania ruch płaskiej ziemi ciągle istnieje.
Przejrzyj wątek Panie wszechwiedzący.
Jest tu bardzo dużo badań pokazujących, że lekarstwo jest dużo gorsze od choroby.

Mortarity rate c19 jest śmieszne i nawet nie próbuj tego negować. Serio nikt by nie był w żaden sposób zły czy oburzony jakby wszystko było robione z głową, a przyjęcie preparatu było dobrowolne.
W końcu twoje ciało twoj wybor no chyba, że ktoś mówi inaczej.
:roberteyeblinking:

Naprawdę nie trzeba szukać spisków i płaskiej ziemi. Sam fakt, że lekarze którzy byli uważani za foliarzy przez ostatnie lata wygrywają wszystkie sprawy w sądach cywilnych i lekarskich (Basiukiewicz, Martyka, Bahdi) popierając się właśnie aktualnym stanem wiedzy dużo mówi o całym "zamieszaniu".
 
Przejrzyj wątek Panie wszechwiedzący.
Jest tu bardzo dużo badań pokazujących, że lekarstwo jest dużo gorsze od choroby.

Mortarity rate c19 jest śmieszne i nawet nie próbuj tego negować. Serio nikt by nie był w żaden sposób zły czy oburzony jakby wszystko było robione z głową, a przyjęcie preparatu było dobrowolne.
W końcu twoje ciało twoj wybor no chyba, że ktoś mówi inaczej.
:roberteyeblinking:

Naprawdę nie trzeba szukać spisków i płaskiej ziemi. Sam fakt, że lekarze którzy byli uważani za foliarzy przez ostatnie lata wygrywają wszystkie sprawy w sądach cywilnych i lekarskich (Basiukiewicz, Martyka, Bahdi) popierając się właśnie aktualnym stanem wiedzy dużo mówi o całym "zamieszaniu".

To ty twierdzisz, że szczepionki masowo zabijają i jedyny dowód, który podesłałeś pochodzi ze strony dla szurów za 59 dolarów. I przejrzałem trochę tego wątku i mnóstwo tutaj jest właśnie szurstwa ze stron pokroju "Najjaśniejsza prawda - sponsored by RU" a danych potwierdzających to co piszesz - zero.
Ja za to nigdy nie twierdziłem, że szczepionka nikogo nie zabije bo przy tak dużej populacji zaszczepionych COŚ musiało się stać. Niewiadomą pozostaje skala, ale WSZYSTKIE badania wskazują na to, że jest mikroskopijna.
 
Back
Top