Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Niekoniecznie.
Ja miałem taką sytuację w banku, że nie chciał mnie bez szmaty obsłużyć.

Pierwsze primo po kierownika. W statucie banku nie ma nic, że pracownik może nie obsłużyć klienta. Makao.

Drugie primo przyjechała policja i nawet pouczenia nie dostałem, bo niby na jaki przepis? Rozporządzenie? Po makale.
Tak po prostu kierownik i policja? Nie chciałeś wpłacić na konto 1000zl w groszowkach? Pewnie "czasu miałem mało" :juanlaugh:Jednak można z klasą.
 
Tak po prostu kierownik i policja? Nie chciałeś wpłacić na konto 1000zl w groszowkach? Pewnie "czasu miałem mało" :juanlaugh:Jednak można z klasą.
A to ten kondon był później przeze mnie jebany za każdym razem. Na jego nieszczęście miałem tam konto firmowe, a ja jestem pamiętliwym i zawziętym skurwysynem.

Jebałem po nim przy ludziach jak po burej suce jak tylko znieśli ten śmieszny "obowiązek masek" to już nie był taki mądrala jak zaledwie tydzień wcześniej.
:roberteyeblinking:
 
O, z policją dobra historia tylko szkoda, że wymyślona bo oni grali z kasjerem w jednej drużynie. Prędzej byś dostał mandat 20zl niż by tłumaczyli gościowi w sklepie rzeczywiscie panujące przepisy. Nie wybrnąłeś
Żadna zmyśloną historia. Mnóstwo było takich sytuacji. Na policje czekalem miedzy innymi w salonie PLAY bo nie chcieli mnie obsluzyc. Mandat dostałem tylko trzy razy(oczywiscie nie przyjalem). Po prostu trzeba pamiętać, że to Oni łamali prawo, a nie Ty.
Miałem też sytuacje w autobusie lini 154 gdansk orunia - gdansk glowny. Kierowca autobusu wydawał komunikat na glosnikach, ze trzeba zalożyć maski. Otworzył drzwi i powiedział, ze nie ruszy. Potem przyjechała policja i kazała mu zamknac autobus i ruszać, a ja nawet nie zostałem spisany bo nie byli wstanie podać artykulu ani żadnej podstawy prawnej, bo ja legalnie miałem skasowany bilet i bylem upowazniony do przejazdu tym wlaśnie autobusem. To samo dzialo się w galerii forum. Ludzie dawali sobie wpisywać mandaty ale jak odmówiłeś mandatu i wszedleś do galerii bez maski to absolutnie nic nie mogli Tobie zrobić.

Jest w ogóle jakas osoba na forum, która nie przyjeła mandatu, a sąd go nie anulował? Szczerze powątpiewam.
 
Last edited:
1683566058845.png
 
Wytrzymałem minutę. Ten protekcjonalny ton głosu, mimika i mowa ciała. W ciągu tej minuty zdążyła wymienić Niemcy, Francję, Włochy, Chorwację i Austrię, bo jest taka światowa. Wow. Kiedy dorosnę, chcę być taki jak Pani Krystyna Janda.
Ciekawe, czy ona niczym kobieta lekkich obyczajów mówiła takie rzeczy dla kasy, czy jest "pożyteczną" idiotką?
 
Back
Top