Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Od ich najbliższych.
Ta sama sytuacja. Po kolei w ich domach każdy złapał. Jedni przechodzili również mega chujowo (brat tam ma jakieś powikłania do teraz), inni nawet bardzo lajtowo, a ci sobie umarli.
To jest aż nieprawdopodobne, że w Twojej okolicy i to jeszcze w dodatku ludzie których bliżej lub dalej znałeś... Może w Twojej okolicy coś się kiedyś odjebało bo Ci ludzie nie byli w grupie ryzyka, albo pracowali w warunkach totalnego chujostwa bo to jest aż nieprawdopodobne i gdyby napisał to karateka, to bym podszedł do tego z odpowiednim dystansem, ale Ciebie nigdy o bajkopisarstwo nie podejrzewałem więc dlatego tak bardzo się dziwię
 
Moim zdaniem, niepotrzebnie podchodzicie do tematu zerojedynkowo.
Covid jest albo ściema. Szczepionka pomaga albo zabija.
Covid jest, część ludzi przechoruje na lekko, część ciężko, część umrze. Jak z grypą(cytat poniżej), tylko w przypadku covid dużo większa zakaźność i możliwość wystąpienia powikłań. Również śmiertelność. Jednak to wszystko nie w takiej skali, by rozpętać taką histerię, jaką celowo rozpętały media i rządy.
Grypa też zabija, też powoduje powikłania np udar. Rzadziej, ale jednak.

Wiemy, że jeśli ktoś ma cukrzycę, niewydolność nerek i zachoruje na grypę, to kombinacja grypy i przewlekłej choroby zawsze zwiększa ryzyko. Są nawet takie piękne badania i to polskie, z Uniwersytetu Jagiellońskiego, z których wynika, że ryzyko udaru mózgu u osób chorujących na grypę wzrasta osiem razy, a udar potem zabija, podobnie z zawałem serca - ryzyko w grypie rośnie 10 razy i też się umiera, ale na zawał. Z tych, którzy dostaną udaru, prawie 40 procent umiera.

 
To jest aż nieprawdopodobne, że w Twojej okolicy i to jeszcze w dodatku ludzie których bliżej lub dalej znałeś... Może w Twojej okolicy coś się kiedyś odjebało bo Ci ludzie nie byli w grupie ryzyka, albo pracowali w warunkach totalnego chujostwa bo to jest aż nieprawdopodobne i gdyby napisał to karateka, to bym podszedł do tego z odpowiednim dystansem, ale Ciebie nigdy o bajkopisarstwo nie podejrzewałem więc dlatego tak bardzo się dziwię
Przede wszystkim nie mam powodu by kłamać.
Co do samej pandemii i jej mechanizmu w pełni się tu raczej zgadzamy.
Ja osobiście zmieniłem zdanie o szczepionkach jak wiadomo, ale to po czasie.
Dziewczyna nie wiem gdzie pracowała, ale ten jeden chłopak to był górnikiem, ten drugi miał sieć sklepów.
Kolega którego tak zmiotło a przeżył robi roboty drogowe. Ten jego kolega co zmarł, to był kolegą z pracy.

Mój brat mieszka ode mnie kilkaset metrów, a też nie słyszał o zgonach (pomijając tych młodych z dzielnic obok, bo o tym akurat było u nas głośno).
Najwięcej słyszałem na trzeciej fali o takich przypadkach.
@Shajs mieszka ode mnie kilkanaście kilometrów, a też od początku był przeciwnikiem szczypawek i nie widziałem by wrzucał tu, że mu jacyś znajomi czy sąsiedzi poumierali.
Myślę, że jak starsze osoby umierały, to można to wytłumazyć na wiele sposobów, ale młodsze trudniej.

Nie zmienia to jednak faktu, że jak już wspomniałem zdecydowana większość z początku czuła się dobrze i gdyby nie wiara w szczypawki zamiast po prostu próbować leczyć tych ludzi, to by tego nie było.
Grypy jak nie leczysz to też możesz się przejechać.
 
Foliarze znowu górą moi drodzy!

Biontech przed Nadzorem Giełdowym w USA

"Nie jesteśmy prawdopodobnie w stanie udowodnić dostatecznej skuteczności (także na nowe warianty) lub bezpieczeństwa naszych szczepionek na C19, tak by uzyskać długoterminowe dopuszczenie w USA, UK, UE".
:antonio::antonio::antonio:

źródło, bo zaraz naczelny pelikan stwierdzi że to fake:



@Karateka@ masz swoich ekspertów.
 
I zobacz. To jest to o czym mówimy.
Ci co polecieli na serce do piachu to macie pewność że to było po szczypawce?
Tyle jest wad ukrytych serc i tyle zgonów rocznie zanim była pandemia.
Skąd wiadomo? Są podane w sekcji zwłok że bezpośrednią przyczyną była szczypawka?

Odpowiadając Ci na pytanie:, nie eiem nawet czy robili sekcję. Nie drążyłem tematu. Najbliżsi nie mogli ich nawet pochować.
Myślę że sam fakt że cała rodzina u jednych i drugich zachorowała, to moim zdaniem padli na covid.

Tu jedynie należy zapytać, czy gdyby kurwa meli szansę się leczyć a nie dostać polecenie by brać apap i czekać aż nie można złapać odechu i wtedy zielone światło, by respirator mógł dokończyć dzieła, to czy mogli by przeżyć.
W mojej opinii to, że tak długo wszyscy Ci zmarli byli pozostawieni bez jakichkolwieknśrodków i opieki medycznej spowodowało tyle zgonów.
Gdyby była reakcja na początku, to by większość żyła.
Zle sie zrozumielismy. Ja nie podwazam tego, ze oni zmarli na korone. Ale skoro wg. ciebie to byli normalni, zdrowi ludzie to wydaje mi sie rozsadnym sprawdzenie dlaczego akurat ich zmiotlo z planszy. Wiemy, ze nadwaga jest sporym czynnikiem ryzyka. Pytanie co sprawilo, ze ci twoi znajomi skonczyli jak skonczyli. Jakis genetycznny komponent ? Moze na to trzeba bylo testowac.

W poczatkach pandemii, przed pozarem, ktos tu umiescil artykul z jakiejs polskiej uczelni, ktory wskazywal, ze wirus laczy sie z jakimis specyficznymi komorkami, ktore sa rozsiane po calym ciele, ale o roznych ludzi w roznych miejscach i w roznej ilosci. Moze to byl dobry trop.
 
Zle sie zrozumielismy. Ja nie podwazam tego, ze oni zmarli na korone. Ale skoro wg. ciebie to byli normalni, zdrowi ludzie to wydaje mi sie rozsadnym sprawdzenie dlaczego akurat ich zmiotlo z planszy. Wiemy, ze nadwaga jest sporym czynnikiem ryzyka. Pytanie co sprawilo, ze ci twoi znajomi skonczyli jak skonczyli. Jakis genetycznny komponent ? Moze na to trzeba bylo testowac.

W poczatkach pandemii, przed pozarem, ktos tu umiescil artykul z jakiejs polskiej uczelni, ktory wskazywal, ze wirus laczy sie z jakimis specyficznymi komorkami, ktore sa rozsiane po calym ciele, ale o roznych ludzi w roznych miejscach i w roznej ilosci. Moze to byl dobry trop.
Pisałem w tym temacie o znajomych mojej matki. Fakt, ze to nie ludzie pierwszej młodości ale jakoś tak było, że matka około 90 zmarła na kowida A dwaj synowie pod respiratorem chyba byli. Ten starszy (około 70) zmarł w szpitalu zaś młodszy (jakoś 60-65) długo w szpitalu leżał i wyszedł mocno poturbowany. Może tu geny grają rolę, skoro zmiotło troje domowników a żadni sąsiedzi nie oberwali?
 
zapłacili 26mln odszkodowania za fałszowanie testów na cov, ciekawe jaka jest skala fałszerstw na całym świecie:

 
Profilowe dla naszego kolegi?

Image
 
Ulubiony przez wielu gadżet ostatnich lat, czyli pierdolone maski...


"Wykrywanie mikroplastików w ludzkiej tkance płucnej za pomocą spektroskopii μFTIR” wykazało szokujący wynik: 11 z 13 pacjentów, którzy wymagali operacji płuc, miało w płucach liczne cząstki plastiku wykonane z polipropylenu i PET (...) Plastikowy pył i mikroskopijne szczątki są wykonane z tych samych tworzyw sztucznych, z których wykonano wszechobecne maski na twarz."

 
Moim zdaniem, niepotrzebnie podchodzicie do tematu zerojedynkowo.
No coś Ty! Mnie tu atakowano za dawanie wiary w wyrok sądowy (opublikowany na stronie sądu!), oczywiście bez żadnych dowodów oprócz "mojej naiwności". Później ten sam użytkownik twierdził, że nie ma żadnej wojny na Ukrainie (wszystko sfabrykowane, tak jak ten wyrok), stał się agresywny i ostatecznie usunął konto. Mam nadzieję, że wszystko u niego w porządku, bo to trochę wyglądało, jak załamanie nerwowe.
 
Kto bogatemu zabroni :bayan:

Gdy dotychczas dyskutowaliśmy o tym, gdzie znikają pieniądze, które wyrzuca PiS w błoto, to mówiliśmy o 70 milionach złotych na "wybory kopertowe", które się nie odbyły, czy o dwóch zaledwie miliardach złotych, które wywalane są na propagandę w Telewizji Polskiej. Dzisiaj mamy do czynienia z dziesięcioma-dwunastoma miliardami złotych, które zostaną wpuszczone do zlewu, najprawdopodobniej, jeżeli do tego wszystkiego dojdzie - skomentował Dziambor i stwierdził, że "minister Niedzielski powinien podać się do dymisji i iść pod sąd".

 
@Karateka@ - Ty pewnie już po trzeciej i w planie czwarta oraz piąta dawka? Może jednak się zastanów, spójrz:

Izrael - badanie opublikowane w Nature wykazało 25% wzrost ostrego zespołu wieńcowego/zatrzymania akcji serca u osób 16-39 lat w okresie szczypień (01-05.21) w porównaniu z 2019-2020:


"liczba zgłoszeń istotnie związana ze wskaźnikami 1 i 2 dawki, ale niezwiązana ze wskaźnikami C19":
Figure 1

"Odkrycia te budzą obawy dotyczące niewykrytych poważnych sercowo-naczyniowych skutków ubocznych wywołanych szczypieniami i podkreślają już ustalony związek przyczynowy między szczyp., a zapaleniem mięśnia sercowego, częstą przyczyną nieoczekiwanego zatrzymania akcji serca u młodych osób"

Kolejne badanie. Szczepienia SARS-CoV-2 i zapalenie mięśnia sercowego w skandynawskim badaniu kohortowym 23 milionów mieszkańców:




"ryzyko zapalenia mięśnia sercowego po pierwszej i drugiej dawce mRNA SARS-CoV-2 było najwyższe u młodych mężczyzn w wieku od 16 do 24 lat po podaniu drugiej dawki."

Kolejne:
"Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19"


 
Back
Top