Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Myslalem, ze nie bylo testow na kobietach w ciazy. Chyba, ze dane zaczely naplywac po wdrozeniu preparatu.
Gdzieś widziałem artykuł o LAWINIE poronień i braku okresów u kobiet. Dlatego moja dostała zakaz i to w dosadny sposób wypowiedziane.

Na pewno z Anglii już na początku preparatowania były raporty, a ze stanów jakoś w ostatnim czasie ( o ile mnie pamięć nie myli to z wojskowych danych więc to powinno być w miarę wiarygodne).

Ale ku pamięci:
"nie będę pizdą i się zaszczepiłem"
 
FR8iDcDWUAMwV_I.jpeg
 
Jaka epidemia? :travolta:
Ja bym się nie cieszył.
We wrześniu powtórka i jak ten jebany traktat who przejdzie to "my normalni" mamy przejebane. Tym bardziej że coraz to więcej kwiatków wychodzi z tymi super preparatami.

Albo druga opcja we wrześniu będzie dużo grypy i innych cudów u ludzi po eliksirze, żeby trochę rozluźnić atmosferę, a w następnym roku powtórka na dużą skalę tylko już pod inną nazwą.

zapytaj przypadkowego człowieka 30-80 który narzeka na ceny i inflację czy wie że to przez to że są głupi i nie protestowali przed lockdownami to się dowiesz że jesteś głupi foliarz. Zero refleksji. Zero myślenia.
I tak tym sposobem czego nie wymyślą mamy przejebane
 
A to widzieliście?


Edit. Teraz już są nowsze dane i jest 300 przypadków, kilka przeszczepów oraz kilka zgonów
 
Last edited:
Nie chce tej informacji wrzucać do NWO itp wiec wrzuce tutaj. Daniel Andrews premier stanu Victoria w Australii (to wlasnie tam zaczęło się z koronawirusem) właśnie forsuje ustawe (wlaściwie już przeszła, mają tylko drugie czytanie bo tak trzeba), która zabrania uprawy jedzenia (owoce,warzywa,mieso,zboza).
Nikogo nie zaskoczę jak napisze, że należy on do WEF :). Swoją drogą Klaus Schwab opisywał to w swojej książce

Jak ktoś będzie miał jakieś informacje na ten temat albo wie czym jest spowodowana ta ustawa to chętnie posłucham każdego info bo to bardzo ciekawa sprawa.
 
A to widzieliście?


Edit. Teraz już są nowsze dane i jest 300 przypadków, kilka przeszczepów oraz kilka zgonów

Jeszcze nic nie mowili w telewizorze, ze trzeba sie bac.
 
Jak tam dniówka panowie? Wystarczy tylko wcześniej wstawać i ciężej pracować to się dorobicie...
:jimcarrey:
 
Back
Top