Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Oficjalnie z 25 000 000 osób umarło 36. Nie w dobę tylko w czasie całej "fali". Chińskie statystyki nic nie znaczą ale no kur*a bez przesady
Ciekawe czy się wcześniej zaszczepili
:beczka:
 
Wszedłem na edge(ogolnie korzystam z chrome) i wpisując coho i wciskając enter cofneło mnie do jakiejś podstronki tego tematu i mam teraz beke jak niektórzy użytkownicy (nie będę wymieniał z grzeczności) wierzyli w to, ze ludzie dostawali 3 miesiące aresztu za to, że mieli wyjebane w kwarantanne i lockdown xD......W ogołe ten temat to jest złoto co tu poniektórzy pisali a jak koniec końców wyszło :beczka:
 
Wszedłem na edge(ogolnie korzystam z chrome) i wpisując coho i wciskając enter cofneło mnie do jakiejś podstronki tego tematu i mam teraz beke jak niektórzy użytkownicy (nie będę wymieniał z grzeczności) wierzyli w to, ze ludzie dostawali 3 miesiące aresztu za to, że mieli wyjebane w kwarantanne i lockdown xD......W ogołe ten temat to jest złoto co tu poniektórzy pisali a jak koniec końców wyszło :beczka:
1650783345271.png
 
Love letter from China... Zabójcze wersje covid zdaje sie byly tylko wstepem, najlzejszy Omikron nastepnym etapem...

Ciekawe czy korpo cierpliwie poczekaja, bo klienci poczekaja, czy jednak beda szukaly dostawcow (tylko czy w ogole ktos jest w stanie przejac produkcje?)

Z elektroniki to chyba GoodRam produkuje w PL, ale inne komponenty elektroniki to absolutnie nie wiem...
 
SilentiumPC sam projektuje co mają mu wytworzyć więc teoretycznie mógłby wdrożyć produkcje gdyby było czym. Chińczycy mają obok Koreę północną gdzie za nać pietruszki kupują metale ziem rzadkich które są niezbędne. Jedyny sąsiad który mógłby dostarczać takie surowce to pewnie Rosja.
 
Love letter from China... Zabójcze wersje covid zdaje sie byly tylko wstepem, najlzejszy Omikron nastepnym etapem...

Ciekawe czy korpo cierpliwie poczekaja, bo klienci poczekaja, czy jednak beda szukaly dostawcow (tylko czy w ogole ktos jest w stanie przejac produkcje?)

Z elektroniki to chyba GoodRam produkuje w PL, ale inne komponenty elektroniki to absolutnie nie wiem...
Bo zaraz się zjawi cały na biało obrońca pandemii na Ka. Że tam ludzie umierają!
:beczka:

Mi to juz wygląda jak zaplanowana akcja z tym portem. Oni muszą grać na osłabienie reszty świata, bo chyba nikt normalny na świecie nie wierzy już w zabójczą moc c19.
Znowu Ci źli foliarze mieli racje, że tu o żaden katarek nie chodzi.
 
Bo zaraz się zjawi cały na biało obrońca pandemii na Ka. Że tam ludzie umierają!
:beczka:

Mi to juz wygląda jak zaplanowana akcja z tym portem. Oni muszą grać na osłabienie reszty świata, bo chyba nikt normalny na świecie nie wierzy już w zabójczą moc c19.
Znowu Ci źli foliarze mieli racje, że tu o żaden katarek nie chodzi.
Podobno tam jest 36 zgonów dziennie.
A zamieszkuje ile? 24miliony?
 
No tak wcześniej połykali plandemiczną propagandę, teraz pro-moskiewską.

Aż tak Cie boli, że dałeś się w trąbe zrobić na "wielką pandemie" i akcje 100% super skutecznych szczepień bez żadnych skutków ubocznych, "bo nie jesteś pizdą" że teraz jesteś obrońcą wiary?

Jest już tyle dowodów że to było wypuszczone celowo i cała akcja była sterowana z góry, a Ty dalej wierzysz w propagandę, którą tak wyśmiewasz.
O skutacj ubocznych też już było i są na to badania wiarygodniejsze od paska zakażeń z tvp. Obyś się o tym nie przekonał na własnej skórze mój drogi.

Trzeba myśleć racjonalnie, żaden rząd nie chce Twojego dobra zrozum nie można iść za tłumem baranów.
Ponoć wyłączyłeś telewizor i włączyłeś myślenie ;)

Putin w 1 dzień zjebów sanitarnych w Europie wyleczył z 2 letniej paranoi w której musieliśmy się wszyscy dusić to powinieneś się cieszyć ;)
 
@Karateka@ wez wyjaśnij jedną rzecz.Bo jesteś szczepiony prawda? I przestrzegałeś dystansu społecznego bojąc się zarażenia.To dlaczego nie boisz się teraz Ukrainców, którzy,jak dobrze wiemy zaszczepieni nie są?
 
Możecie czuć się bezpieczni, Bill Gates ma plan

the antivaxers are allowed :DC:
 
@Karateka@ wez wyjaśnij jedną rzecz.Bo jesteś szczepiony prawda? I przestrzegałeś dystansu społecznego bojąc się zarażenia.To dlaczego nie boisz się teraz Ukrainców, którzy,jak dobrze wiemy zaszczepieni nie są?

Bo jestem młody i zaszczepiony, więc się nie boję
 

Tak jest! 3 dawki dają bezterminowe prawa człowieka!

Bo jestem młody i zaszczepiony, więc się nie boję

Ej ej ej co to za samolubne myślenie! Możesz zarazić czyjąś babcie i ona umrze!
Co prawda jest na to całe 0.0015 % szans ALE W TELEWIZJI MÓWILI!

Zmieniliście front o 180 stopni, ale MY nie zapominamy waszych wysrywów i robienia z siebie idiotów.
:śmiech:
 
To pół biedy.Mnie rozwalają ludzie wyszczepieni każdą dawką,a mimo to dalej latają w maskach i mają kupę w gaciach,jak ktoś kichnie.

Ale maska i tak nie chronią osoby która ją nosi :) tutaj chodzi o to żeby nie zarazić kogoś starszego z chorobą przewlekłą
 
Back
Top