Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01


 
Trzeba powoli tworzyc liste ludzi, ktorzy dokladali cegielki do tego cyrku
Image

Image

:deniro: :
 

Najlepsza jest końcówka:

"Państwo nie mogłoby niczego zakazywać i SKUTECZNIE chronić Polaków"

jprd kurwa! Zakaz wejścia do lasów SKUTECZNIE nas chronił i najważniejsze to aby Państwo miało czego zakazywać :facepalm: Nie znajduje słów odpowiedniego kalibru, by to nazwać po imieniu, bo każde określenie będzie jedynie w niewielkim procencie adekwatne do nazwania tego zjawiska


 
Najlepsza jest końcówka:

"Państwo nie mogłoby niczego zakazywać i SKUTECZNIE chronić Polaków"

jprd kurwa! Zakaz wejścia do lasów SKUTECZNIE nas chronił i najważniejsze to aby Państwo miało czego zakazywać :facepalm: Nie znajduje słów odpowiedniego kalibru, by to nazwać po imieniu, bo każde określenie będzie jedynie w niewielkim procencie adekwatne do nazwania tego zjawiska



Czyli elegancko wyjaśnione, nie wiadomo o co chodzi....


A teraz naganiacz zablokował wiadomości.elo
 
@Karateka@ pisałeś, że Dania sobie poradziła z pandemia poprzez szczepienia i temu tam są wycofywane obostrzenia. U nas poziom zaszprycowanych jest dużo mniejszy a mimo to pan minister mówił o dość mocnym luzowaniu obostrzeń, myślisz ,że świadomie prowadzą nas na pewną śmierć?
 
Najlepsza jest końcówka:

"Państwo nie mogłoby niczego zakazywać i SKUTECZNIE chronić Polaków"

jprd kurwa! Zakaz wejścia do lasów SKUTECZNIE nas chronił i najważniejsze to aby Państwo miało czego zakazywać :facepalm: Nie znajduje słów odpowiedniego kalibru, by to nazwać po imieniu, bo każde określenie będzie jedynie w niewielkim procencie adekwatne do nazwania tego zjawiska
Dlatego jak tylko ogłosili zamknięcie lasów miałem już kompletnie wyjebane na te ich zakazy, bo śmierdziało to na kilometr jakimś wałem -jak kurwa wirusem się wlesie zarazić. Potem zacząłem drążyć i im dalej w las tym była większa świadomość i mogłem za wczasu zacząć odcinać rodzinę od tego gówna medialnego i teraz wszyscy zdrowi. (Ze specjalnym pozdrowieniem dla karateki)

Sam w tamtym czasie 2 razy mnie policja na rowerach goniła, ale te leszcze malinowe to do pchania karuzeli się nawet nie nadają.
leszcze na strzała
:kis:
 
Jeden z takich wywiadow, ktory sprawia, ze jednoczesnie wlos jezy sie na glowie i krew gotuje. Jak ktos ma troche wolnego czasu to warto. Duzo ciekawych smaczkow na temat calego tego zamieszania, Fauciego tych legendarnych 'wszystkich badan, ktore przeszla kazda szczepionka' i ogolnie jak z instytucji stojacych na strazy praworzadnosci i nauki zrobic kurwy. @Karateka@ i @klossowski moze was zainteresuje (wiem, ze dlugie ale wart; nie mozna byc cale zycie ignorantem jak sie w czyms bierze udzial :fjedzia: ).
 
myślisz ,że świadomie prowadzą nas na pewną śmierć?

Czasem w niektóre twitty wrzucone na cohones muszę kliknąć, by zobaczyć np. całe zdjęcia, a Wy? @Dzihados - Wyszukiwarka u mnie również nie działa, nie wiem, czy wina leży po stronie mojej konfiguracji, czy serwera - taki błąd wywala (od kilku dni wciąż to samo):

Error 503 Backend fetch failed​

Backend fetch failed

Guru Meditation:​

XID: 898758248

Varnish cache server
 
Last edited:
Jeden z takich wywiadow, ktory sprawia, ze jednoczesnie wlos jezy sie na glowie i krew gotuje. Jak ktos ma troche wolnego czasu to warto. Duzo ciekawych smaczkow na temat calego tego zamieszania, Fauciego tych legendarnych 'wszystkich badan, ktore przeszla kazda szczepionka' i ogolnie jak z instytucji stojacych na strazy praworzadnosci i nauki zrobic kurwy. @Karateka@ i @klossowski moze was zainteresuje (wiem, ze dlugie ale wart; nie mozna byc cale zycie ignorantem jak sie w czyms bierze udzial :fjedzia: ).

Przecież karateka już wspominał, że on dlugiego nie słucha i nie znam amgielakiego (bez urazy dla osob nieznajacych bo to nic zlego). Do niego trafiają tylko "fakty" w postaci wykresow (ale nie popartych danymi albo zrodlem gdzie skad sa te dane), strona mi isterstwa zdrowia (ktora na domiar zlego odwrocila sie od jego racji) i newsy, ktore mozna obejrzec i przy okazji uskyszec jakas "prawde" co soe wkreca w glowe i jest potem tak przekazywana. Najbardziej mnie tu ktoś rozwalil jak bapisal cos w tym stylu:
"Ale czego ty oczekujesz od tego *****? On w temacie z polityką rozpisuje się, że nie woerzy w dane rządowe itp a w temacie koronawirusa posluguje sie danymi z ministerstwa" i teraz najlepsze. On na prawde tak robi xd
 
Przecież karateka już wspominał, że on dlugiego nie słucha i nie znam amgielakiego (bez urazy dla osob nieznajacych bo to nic zlego). Do niego trafiają tylko "fakty" w postaci wykresow (ale nie popartych danymi albo zrodlem gdzie skad sa te dane), strona mi isterstwa zdrowia (ktora na domiar zlego odwrocila sie od jego racji) i newsy, ktore mozna obejrzec i przy okazji uskyszec jakas "prawde" co soe wkreca w glowe i jest potem tak przekazywana. Najbardziej mnie tu ktoś rozwalil jak bapisal cos w tym stylu:
"Ale czego ty oczekujesz od tego *****? On w temacie z polityką rozpisuje się, że nie woerzy w dane rządowe itp a w temacie koronawirusa posluguje sie danymi z ministerstwa" i teraz najlepsze. On na prawde tak robi xd
Kropla drazy skale. Przynajmniej taka mam nadzieje.
 
On w temacie z polityką rozpisuje się, że nie woerzy w dane rządowe itp a w temacie koronawirusa posluguje sie danymi z ministerstwa" i teraz najlepsze. On na prawde tak robi xd
On ma taką specjalną zdolność dzięki czemu doskonale wie, w którym momencie rządowi kłamią, a w którym podążają za jedyną słuszną prawdą, czyli w przekazie są zbieżni z tvn, wyborczą i oko press. Wszystko co odbiega od tego modelu to szuria, foliarstwo i zabobony. Nie dziękujcie za wyjaśnienia ;)
:tiphatb:
 
Back
Top